اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

نحوه پاک کردن داده های ردیابی تناسب اندام از ساعت هوشمند گارمین

اگر صاحب یک ساعت هوشمند گارمین هستید، از برنامه Connect در تلفن خود استفاده خواهید کرد و همچنین می توانید از همان داده ها در وب استفاده کنید. با شروع فعالیت های زمان بندی شده در برنامه تلفن همراه، منو را باز کنید (در اندروید بالا سمت چپ و در iOS پایین سمت راست است)، سپس Activities و All Activities را انتخاب کنید. فعالیت مورد نظر را برای حذف انتخاب کنید، روی سه نقطه ضربه بزنید و سپس Delete Activity را انتخاب کنید.
اگر می‌خواهید تمرین‌های سفارشی را پاک کنید (انتخاب Training، سپس Workouts را از منوی برنامه) یا وزن‌کشی‌ها (از منوی برنامه، Health Stats، سپس Weight) را انتخاب کنید، فرآیند مشابهی است. وقتی به هر چیزی که می‌خواهید حذف کنید رسیدید، می‌توانید دوباره روی سه نقطه در گوشه بالا سمت راست ضربه بزنید و Delete را انتخاب کنید. برخی از این رکوردها را می توان ویرایش کرد در صورتی که بهتر از حذف کامل آنها کار کند.
سایر بخش‌های گزارش داده‌های Garmin شما باید در وب‌سایت حذف شوند، از جمله داده‌های سلامتی و بخش‌های آموزشی روز کامل. برای مورد اول، Activities and Steps را در سمت چپ انتخاب کنید، به روز حذف بروید، روی نماد cog کلیک کنید و Delete را انتخاب کنید. برای مورد دوم، Training and Segments را از منوی سمت چپ انتخاب کنید، قسمتی را انتخاب کنید، سپس روی نماد سطل زباله و Delete کلیک کنید.
این تقریباً به همان اندازه است که گارمین به شما امکان می دهد از نظر حذف داده ها انجام دهید - کنترل دقیقی وجود ندارد. اگر می‌خواهید همه چیز را حذف کنید (و شاید دوباره از ابتدا شروع کنید)، می‌توانید کل حساب Garmin خود را حذف کنید: به این صفحه وب بروید، وارد شوید، روی گزینه Delete Your Data کلیک کنید و دستورالعمل‌های روی صفحه را دنبال کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران