اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین جایزه نوآوری تامین کننده گروه BMW 2022 را دریافت کرد

تیم OEM Automotive برای کمک به صفحه نمایش تئاتر جدید BMW که در سری 7 BMW معرفی شده در سال جاری مورد تقدیر قرار گرفت.
گارمین مفتخر است اعلام کند که گروه OEM Automotive آن توسط گروه BMW با جایزه نوآوری تامین کننده 2022 در رده تجربه مشتری شناخته شده است. این برنامه سالانه تأمین‌کنندگانی را که با موفقیت با خودروساز همکاری می‌کنند تا پیشرفت‌ها را به پیش ببرند و امکان استفاده از فناوری‌های برجسته در خودروهای BMW را فراهم کنند، می‌شناسد.
مت مان، مدیر گروه خودروسازی گارمین گفت: «این جایزه گواهی بر تعهد ما به BMW و مشتریانش در سراسر جهان است. ما بر این باوریم که هر روز فرصتی برای نوآوری است، و اعتمادی که گروه BMW به Garmin در طراحی، تولید و ارائه راه‌حل‌های اطلاعات سرگرمی باکیفیت برای مجموعه خودروهای BMW به ما داده است، مفتخریم.
گارمین به‌خاطر سهمش در صفحه نمایش تئاتر، یک تجربه سالن فیلم خصوصی در صندلی عقب که در BMW سری 7 کاملاً جدید معرفی شد، مورد تحسین قرار گرفت. با یک کلیک یک دکمه، یک صفحه نمایش پانوراما 31 اینچی از روی سربرگ پایین می آید، پرده ها بسته می شوند و نور به طور خودکار تنظیم می شود تا ردیف دوم به یک سینمای خصوصی روی چرخ تبدیل شود. ماژول محاسباتی طراحی شده سفارشی گارمین تمام نرم افزارها و رابط های مشتری را مدیریت می کند تا تجربه صفحه نمایش تئاتر BMW را فعال کند.
«نوآوری‌ها کلید موفقیت تحول ما به سمت حرکت الکتریکی، دیجیتالی شدن و پایداری هستند. یواخیم پست، عضو هیئت مدیره BMW AG مسئول شبکه خرید و تامین کننده، گفت: مراسم جایزه ما نوآوری و مشارکت همکاری با تامین کنندگان ما را به رسمیت می شناسد - به ویژه در زمان های چالش برانگیز.
جوایز نوآوری تامین کنندگان گروه BMW در 17 نوامبر در کنفرانس BMW Welt 2022 در مونیخ اهدا شد. برندگان در مجموع در شش دسته اعلام شدند: قطار رانندگی و تحرک الکترونیکی، پایداری، دیجیتالی شدن، تجربه مشتری، تازه وارد سال و عملکرد تیم استثنایی.
BMW Garmin را به عنوان تامین کننده اصلی ماژول های محاسباتی کابین خلبان دیجیتال برای مدل های آینده BMW منصوب کرد. گارمین برای گسترش توانایی و ظرفیت تولید خود، در یک مرکز جدید تولید و توزیع خودروهای OEM به وسعت 29000 متر مربع در Wroclaw، لهستان و همچنین توسعه در مقر ایالات متحده در Olathe، کان، سرمایه گذاری کرد.
Garmin Automotive OEM روابط کلیدی با سازندگان پیشرو خودرو ایجاد کرده است تا انواع سخت افزار و راه حل های نرم افزاری یکپارچه داخل خودرو از جمله مدل های محاسباتی تعبیه شده، سرگرمی اطلاعاتی، دوربین های یکپارچه، ناوبری، فناوری موقعیت یابی دقیق و سیستم های پیشرفته کمک راننده (ADAS) را ارائه دهد. 

همکاری_گارمین_بی_ام_وgarmin&bmwgarmin_automativeخودروی_لوکسشرکت_بی_ام_وgarminbmwgarmin_mit_bmwگارمینگارمین_اتومبیل

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران