اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

ساعت گارمین Instinct 2 dezl Edition

ساعت گارمین اینستینکت 2 دیزل با بدنه و بند مشکی
ساعت گارمین اینستینکت 2 دیزل با بدنه و بند مشکی
سلامت همه اقشار برای ما مهم است . ساعت گارمین اینستینکت 2 دیزل Instinct 2 Dezl  برای رانندگان طراحی شده . در واقع برنامه ها و قابلیت های متفاوتی برای رانندگان خصوصا رانندگان ترانزیت و ماشین های سنگین دارد . برای حفظ سلامتی راننده د رانندگی های طولانی مدت طراحی شده . اعلان های به موقع برای زمان استراحت به شما میدهد . برای پرداخت های میان جاده ای قابلیت پرداخت غیر لمسی دارد که البته فقط در امریکا کار میکند . برنامه ای برای نظارت 24 ساعت راننده دارد . یک اپلیکیشن مخصوص موبایل برای این ساعت طراحی شده که تمرینات مخصوص ورزشی مناسب برای رانندگان را آموزش میدهد و زمان مناسب را به آن ها گوش زد میکند .عنوان این برنامه GARMIN DEZL  است و از طریق Garmin Connect IQ Store  قابل دریافت است .  این مدل دارای شارژ خورشیدی نیست . ضمنا سایز این ساعت 45 میلیمتر است . 

این ساعت مقاوم در برابر آب تا عمق 100 متری است و در برابر حرارت و ضربه مقاوم است. به علاوه، این دستگاه با صفحه نمایش شیشه ای ضد خش، عمر باتری بسیار طولانی و نوار راحتی سیلیکونی ضد عرق، برای دوام ساخته شده است .
ساعت خود را با  دستگاه ناوبری کامیون سری LGV dezl جفت کنید تا تایمرهای برنامه ریزی استراحت خود را همگام کنید و معیارهای سلامت و پیشنهادات سلامتی را در صفحه ناوبری بزرگ و همچنین ساعت خود را روی مچ خود مشاهده کنید.
به طور کلی ساعت های سری اینستینکت 2 دارای سنسور های GPS و GLONASS و GALILEO و GARMIN ELEVATE™  WRIST HEART RATE MONITOR ضربان قلب روی مچ دست  و  BAROMETRIC ALTIMETER ارتفاع سنج بارومتریک  و COMPASS قطب نما و  ACCELEROMETER شتاب سنج و  THERMOMETER دماسنج  و  PULSE OX BLOOD OXYGEN SATURATION MONITOR هستند .

اخبار_گارمینگارمین_ایرانگارمین_سفرگارمین_جادهساعت_جدید_گارمینجی_پی_اس_دستی_گارمینگارمین_کامیونگارمین_ایرانساعت_گارمین_dezelگارانتی_گارمینگارمین_اینستینکت2_دیزللشقئهد_هدسفهدزف2_یثظمگارمین_آموزشساعت_گارمین_اینستینگ2گارمین_ترانزیتساعت_گارمین_instinct2dezl’hvldk_hdksjdk;j2_ndcgلیست_قیمت_گارمیننمایندگی_گارمین_تهراناصل_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران