اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین به‌روزرسانی‌های جدید ویژگی‌های ساعت‌های هوشمند Fenix 7 و Forerunner را شرح می‌دهد

گارمین اکنون تغییرات کاملی را برای آخرین دور به روز رسانی های پایدار خود منتشر کرده است. برای یادآوری، این شرکت هفته گذشته به‌روزرسانی‌ها را برای چندین ساعت هوشمند آغاز کرد، از جمله Forerunner 255، Forerunner 265، Forerunner 955 و Forerunner 965. علاوه بر این، این شرکت نسخه سیستم‌افزار 15.74 را به Fenix 7 ارائه کرد که آن را در Epix نیز توزیع کرد. 2 و Quatix 7 در میان مدل های دیگر.

بر اساس لیست سازگاری زیر، گارمین به‌روزرسانی‌های مشابهی را برای Vivoactive 5 و Venu 3 نیز منتشر کرده یا خواهد کرد. به همین ترتیب، چندین رایانه دوچرخه‌سواری اخیر واجد شرایط به‌روزرسانی دسامبر 2023 هستند، اگرچه این فقط پشتیبانی از «تصویر اعلان هوشمند» را اضافه می‌کند. به طور مشابه، سری های Vivoactive 5 و Venu 3 نسبت به همتایان Forerunner و Fenix ویژگی های جدید کمتری دریافت کرده اند.

به دلایلی، گارمین سری Fenix 6 و همتایان آن را از آخرین برنامه عرضه خود حذف کرده است. با این حال، این شرکت همچنان به ارائه این ساعت‌های هوشمند با نسخه‌های بتا جدید ادامه می‌دهد. از این رو، به نظر می رسد در حالی که پشتیبانی در حال حاضر وجود دارد، سری Fenix 6 در مقایسه با جانشینان خود در جدول زمانی توسعه متفاوتی قرار دارد.
به گفته گارمین، «ویژگی های قابل توجه» در آخرین بسته به روز رسانی آن به شرح زیر است:

  • تشخیص چرت: به‌طور خودکار چرت‌ها را ردیابی یا ثبت کنید و یاد بگیرید که چگونه می‌تواند برای بدن مفید باشد و زمان و مدت پیشنهادی که باید باشد.
  • دمای پوست: وقتی ساعت را برای خواب می‌پوشید، ببینید میانگین دمای پوست در طول زمان چگونه تغییر می‌کند، که می‌تواند مربوط به فعالیت اخیر، محیط خواب، بیماری‌های احتمالی و موارد دیگر باشد.
  • بهبودهای نظارت بر انرژی باتری بدن: جزئیات و بینش شخصی بیشتری در مورد چگونگی تأثیر خواب، چرت، فعالیت‌های روزانه و استرس به‌طور خاص بر سطح انرژی دریافت کنید - حتی هر شب خلاصه‌ای روزانه از مصرف انرژی در طول روز را دریافت کنید.
  • پویایی دویدن مبتنی بر مچ: معیارهای مهم دویدن مانند سرعت، طول گام، زمان تماس با زمین و موارد دیگر را برای بهبود فرم دویدن اندازه‌گیری کنید.
  • قدرت دویدن مبتنی بر مچ دست: بر اساس میزان قدرتی که بدن در طول دویدن اعمال می‌کند، تلاش و تمرین را به دقت مدیریت کنید.
  • افزایش فعالیت اسکی: به طور مداوم یک فعالیت کامل را ضبط کنید، حتی زمانی که روی تله کابین و در حین دویدن در سراشیبی، برای ثبت دقیق تری از معیارهایی مانند ضربان قلب، زمان فعالیت و ارتفاع.
  • تصاویر اعلان هوشمند: کاربران دارای یک گوشی هوشمند اندرویدی سازگار اکنون می توانند عکس هایی را که دریافت می کنند مستقیماً روی صفحه ساعت خود مشاهده کنند.
  • بهبودهای Face It: با استفاده از Face It در برنامه Connect IQ، داده‌های بیشتری را به صفحه‌های ساعت آنالوگ یا دیجیتالی قابل تنظیم اضافه کنید.
  • یکپارچه سازی صورت Dexcom Watch: افراد مبتلا به انواع دیابت (دیابت نوع 1، نوع 2 یا دیابت بارداری) که از سیستم مانیتورینگ مداوم گلوکز (CGM) Dexcom G6 یا Dexcom G7 و یک ساعت هوشمند گارمین سازگار استفاده می کنند، می توانند سطوح و روند گلوکز خود را مشاهده کنند. صفحه ساعت

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران