اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین آپدیت نسخه بتا 8.25 را برای ساعت هوشمند جدید Vivoactive 5 عرضه می کند

Garmin Vivoactive 5 Public Beta نسخه 8.25 اکنون در حال عرضه است. این تنها دومین به‌روزرسانی برای Vivoactive 5 است که در ماه سپتامبر عرضه شد. اولین نرم افزار بتا نسخه 8.23 بود که کمی بیش از یک هفته پیش آمد. گزارش تغییرات برای دو به روز رسانی به طور کلی یکسان است.

با این حال، Public Beta 8.25 به روز رسانی Activity Icon Animations را نسخه 2.13 می آورد. گارمین جزئیاتی در مورد اینکه چه چیزی در اینجا بهبود یافته است ارائه نکرده است. گزارش تغییرات همچنین ورزش‌های تیمی جدید و فعالیت‌های ورزشی راکتی، Nap glace و یک برنامه تمرینی اضافه شده به لیست فعالیت‌ها را یادداشت می‌کند که همگی از طریق نرم‌افزار نسخه 8.23 در دسترس هستند.

جدیدترین نرم‌افزار ساعت هوشمند Vivoactive 5 به‌طور خودکار از طریق Garmin Connect Mobile (GCM) به ساعت‌های هوشمند واجد شرایط تحویل داده می‌شود و بررسی‌ها روزانه انجام می‌شود. همچنین می توانید با رفتن به منوی اصلی > تنظیمات > سیستم > به روز رسانی نرم افزار، به روز رسانی را به صورت دستی دانلود کنید. Garmin خاطرنشان می کند که دانلود و نصب آپدیت بر روی ساعت هوشمند شما ممکن است چندین ساعت طول بکشد. این شرکت همچنین درخواست می‌کند که هر گونه مشکلی در بخش گزارش‌های اشکالات انجمن علامت‌گذاری شود. می‌توانید در Garmin Connect به برنامه بتا بپیوندید.

گزارش تغییر:
  •  فعالیت های جدیدی را برای ورزش های تیمی، ورزش های راکتی و غیره اضافه می کند.
  • نگاه چرت زدن را اضافه می کند.
  • یک برنامه تمرینی را به لیست فعالیت ها اضافه می کند.
به روز رسانی های اضافی:
  • انیمیشن های فعالیت: 2.13

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران