اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

اپل واچ برای رقابت با گارمین باید این ویژگی را داشته باشد

اپل به این یک ویژگی ردیابی سلامت زنانه نیاز دارد
این روزها انتظارات بسیار زیادی از ساعت‌های هوشمند و ردیاب‌های تناسب اندام خود داریم – دیگر تنها ردیابی قدم‌ها، کالری‌های سوزانده شده و خواب کافی نیست. ما برای ردیابی همه چیز از ضربان قلب در حالت استراحت گرفته تا چرخه قاعدگی به ابزارهای خود متکی هستیم. با این حال، با وجود پیشرفت های عظیم در این زمینه، اپل هنوز ترفندی را از دست داده است، به خصوص در مقایسه با گارمین.

به عنوان یک ویرایشگر تناسب اندام، به اندازه کافی خوش شانس هستم که برخی از بهترین ساعت های دویدن و ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار را بررسی کنم. به‌عنوان یک دونده ماراتن، همیشه می‌خواستم ابزارهایم همگام با من باشند - از بهترین Garmins برای ثبت کیلومترهای تمرینی بی‌شماری استفاده کرده‌ام و از حلقه Oura برای ثبت میزان ریکاوری خود از یک مسابقه استفاده کرده‌ام. اخیراً، من به دنبال ردیابی چیزی کاملاً متفاوت بودم، زیرا در حال حاضر در هفته 26 بارداری اولین نوزادم هستم.

حلقه اورا من مدت‌ها قبل از بارداری می‌دانست که باردار هستم - ضربان قلبم در حالت استراحت بالا رفته بود و دمای بدنم برای هفته‌ها قبل از اینکه آزمایش بارداری مثبت دریافت کنم افزایش پیدا کرد. از آن زمان، من فناوری خود را به حالت بارداری تغییر داده ام. با این حال، یک منطقه وجود دارد که اپل واچ و حلقه Oura در آن کوتاه می‌آیند – هیچ کدام از دستگاه‌ها ویژگی‌های ردیابی بارداری خاصی ندارند.

اپل برای رقابت با گارمین باید این ویژگی ردیابی سلامت زنانه را داشته باشد
هم اپل و هم گارمین به شما امکان می دهند چرخه قاعدگی خود را از روی مچ دست خود ردیابی کنید - اپل این کار را با اندازه گیری دمای پوست انجام می دهد (اگر ساعت اپل را در شب در حالت خواب می پوشید)، در حالی که گارمین از اطلاعات کاربر استفاده می کند. ویژگی ردیابی قاعدگی گارمین یک قدم فراتر می رود و به شما نکات و نکاتی را در مورد نحوه تمرین کردن، بسته به سیکل خود ارائه می دهد.

چهار مرحله اصلی چرخه قاعدگی وجود دارد - قاعدگی، فاز فولیکولی، تخمک گذاری و فاز لوتئال. هورمون های شما در هر مرحله از چرخه شما متفاوت خواهد بود، و از آنجایی که ورزش بر تعادل هورمونی شما تاثیر می گذارد، برخی از خانم ها دریافتند که می تواند برای انطباق روتین ورزش خود با چرخه خود مفید باشد.

از سوی دیگر، اپل واچ از دمای پوست شما برای تخمین پنجره باروری، تاریخ تخمینی تخمک گذاری و زمان احتمال وقوع قاعدگی استفاده می کند. اپل واچ اکنون همچنین می تواند به برنامه Cycles Natural متصل شود و به شما این امکان را می دهد که از داده های Apple Watch خود به عنوان نوعی پیشگیری از بارداری استفاده کنید.

اما ردیابی بارداری چطور؟ در حالی که اپل راهی برای اعلام بارداری شما به ساعت ندارد، گارمین این کار را انجام می دهد. می‌توانستم وضعیت تمرینم را موقتاً متوقف کنم، بنابراین با کاهش مایل‌هایم، هشدارهای آزاردهنده‌ای دریافت نمی‌کردم که در حال تمرین کردن نبودم و اعلان‌های ضربان قلب بالا را فعال کردم تا مطمئن شوم که در منطقه مناسب بدنم ورزش می‌کردم. بارداری.

برنامه Garmin Connect همچنین به شما امکان می دهد هفته به هفته بارداری خود را دنبال کنید، ببینید چه چیزی در بدن شما تغییر می کند و اندازه کودک شما در مقایسه با میوه ها و سبزیجات معمولی چقدر است. همچنین توانستم هشدارهای مربوط به هیدراتاسیون را تنظیم کنم - به زنان توصیه می شود در دوران بارداری بیشتر بنوشند، زیرا آب به تشکیل مایع آمنیوتیک در اطراف جنین کمک می کند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران