اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

اطلاعات جدید در مورد ساعت غواصی جدید Garmin Descent Mk3i منتشر شد

به نظر می رسد اطلاعات بیشتری در مورد ساعت هوشمند احتمالی گارمین  Garmin Descent Mk3 به بیرون درز کرده است. شایعات در مورد این پوشیدنی غواصی از اوایل سال جاری آغاز شد و اطلاعاتی در سایت Garmin Support Mexico مشاهده شد. چهار ساعت در راه هستند: ساعت های غواصی گارمین Descent Mk3، Descent Mk3i، Descent Mk3S و Descent Mk3Si.

تصویر جدیدی (در زیر) که توسط Gadgets & Wearables منتشر شده است نشان می دهد که Garmin قصد دارد ساعت هوشمند جدید خود را در رویدادی در 14 نوامبر رونمایی کند. گفته می‌شود که این گجت دارای صفحه نمایش AMOLED، ارتقای نمایشگر MiP سری Mk2 و چراغ قوه LED یکپارچه است که به شما کمک می‌کند تا در نور کمتر ببینید. چندین حالت غواصی ذکر شده است، مانند فناوری سونار SubWave که در نشت قبلی به آن اشاره شد.

ابزار SubWave به غواصان اجازه می دهد تا از طریق پیام های از پیش تعیین شده با یکدیگر ارتباط برقرار کنند. فناوری SubWave برای ساعت های هوشمند گارمین جدید نیست و در حال حاضر در Descent Mk2i موجود است. با این حال، به نظر می رسد که ویژگی کامل ممکن است در زمان راه اندازی برای Mk3i در دسترس نباشد. مشخص نیست که آیا این اطلاعات جدید درست است یا خیر: منبع پیش نمایش رویداد ناشناخته است و گارمین این شایعات را نه تایید و نه رد کرده است.
برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران