اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

Garmin Epix 2 Pro ویژگی‌های جدیدی را برای ساعت‌های هوشمند آینده نشان می‌دهد

خرده فروش هلندی De Bijenkorf جزئیات یکی از بسیاری از مدل های ساعت گارمین Epix 2 Pro را در وب سایت خود منتشر کرده است. در حالی که خرده‌فروش به تاریخ عرضه اشاره نمی‌کند، گفته می‌شود که Garmin تنها چند هفته تا معرفی ساعت گارمین سری Epix 2 Pro و همچنین ساعت‌های هوشمند مختلف  ساعت گارمین Fenix 7 Pro فاصله دارد. همه تصاویر مطبوعاتی که به اشتباه به عنوان ساعت گارمین مدل Fenix 6X در URL لیست ذکر شده است، با نشت قبلی ساعت گارمین Epix 2 Pro مطابقت دارند.

به طور خاص، De Bijenkorf نسخه 42 میلی‌متری ساعت گارمین Epix 2 Pro را که کوچک‌ترین نسخه از سه اندازه است، فهرست کرده است. همانطور که تصویر زیر نشان می دهد، گارمین نسخه 42 میلی متری Sapphire Edition را با قیمت 1049.99 یورو به فروش می رساند. بنابراین، De Bijenkorf نشت قبلی را تأیید کرده است که در آن @billbil-kun قیمت سری ساعت گارمین Epix 2 Pro و ساعت گارمین Fenix 7 Pro در سراسر منطقه یورو را فاش کرده است.

به عنوان مرجع، انتظار می رود گارمین این گزینه را در رنگ خاکستری کربنی با بند مشکی و نه فقط یک نوع طلایی روشن با بند بژ نشان داده شده در تصاویر مطبوعاتی تعبیه شده ارائه دهد. علاوه بر این، De Bijenkorf به سری ساعت گارمین Epix 2 Pro اشاره می کند که از عملکردهای جدیدی مانند Endurance Score، Hill Score و نمایشگر ضربان قلب Gen5 پشتیبانی می کند. در این فهرست همچنین آمده است که گارمین یک چراغ قوه نیز در نظر گرفته است، اگرچه باید دید که آیا این چراغ قوه مبتنی بر نمایشگر است یا از طریق LED های اختصاصی. در حال حاضر، شایعه شده است که Garmin تاریخ انتشار 19 ژوئن را برای سری ساعت گارمین Epix 2 Pro و ساعت گارمین Fenix 7 Pro تعیین کرده است. با این حال، تاریخ عرضه زودتر انتظار می رود.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران