اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین گواهینامه خلبان خودکار دیجیتال GFC 600 در هواپیمای Piper PA-31-350 را صادر کرد.

گارمین امروز اعلام کرد که گواهینامه نوع تکمیلی (STC) اداره هوانوردی فدرال (FAA) را برای خلبان خودکار دیجیتال گارمین GFC  600 در هواپیمای ناواهو چیفتین Piper PA-31-350 دریافت کرده است. علاوه بر این، Smart Rudder Bias گارمین در حال حاضر برای هواپیماهای PA-31-350 مجهز به خلبان خودکار گارمین GFC 600 گواهی نامه دریافت کرده است، که فهرست هواپیماهای سازگار را برای ارائه این فناوری افزایش ایمنی بیشتر می کند.

  • خلبان خودکار با امکانات کامل
خلبان خودکار دیجیتال گارمین GFC 600 برای هواپیماهای پیستونی تک/دو موتوره و توربینه ای در نظر گرفته شده است که دارای طیف وسیعی از ویژگی های سرعت و عملکرد هستند و فهرست بلندبالایی از هواپیماهای موجود هوانوردی عمومی با مسیر ارتقاء خلبان خودکار ساده، سبک وزن و مقرون به صرفه را ارائه می دهد. GFC 600 گارمین با ترکیب حالت جامد با قابلیت های خود نظارتی قوی، عملکرد خلبان خودکار عالی، قابلیت اطمینان بیشتر و ابزارهای ایمنی فوق العاده را ارائه می دهد. GFC 600 گارمین علاوه بر قابلیت‌های سنتی خلبان خودکار مانند حالت‌های نگه‌داشتن در ارتفاع، سرعت عمودی و حالت‌های حرکت، شامل موارد زیر نیز می‌شود:

  • عملکردهای ممتاز و قابلیت‌های پیشرفته مانند انتخاب پیش‌گزیده ارتفاع ۲ و حالت نگه داشتن سرعت مشخص شده
  • قابلیت VNAV زمانی که با ناوبر سری GTN یا GTN Xi جفت شود
  • دکمه اختصاصی LVL می تواند به طور خودکار خلبان خودکار را درگیر کند تا با یک فشار، هواپیما را به پرواز مستقیم و هموار بازگرداند.
  • پشتیبانی از Smart Glide™ که می‌تواند به خودکارسازی وظایف و کاهش بار کاری خلبان در رویدادهای کاهش توان موتور در صورت جفت شدن با ناوبر سری GTN Xi و نشانگر وضعیت Garmin کمک کند.
  • حفاظت از سرعت کم و بیش از حد
  • انتخاب، جفت کردن و پرواز روش های مختلف ابزار، از جمله GPS، ILS، VOR، LOC و رویکردهای کورس پشت در صورت جفت شدن با ناوبر GPS سازگار Garmin
  • حالت Yew Damping (YD) نوسانات انحراف را به حداقل می رساند و در عین حال به حفظ پرواز هماهنگ کمک می کند.
  • پایداری و حفاظت الکترونیکی (ESP) مستقل از خلبان خودکار عمل می‌کند و در پس‌زمینه زمانی که خلبان با دست در حال پرواز با هواپیما است کار می‌کند تا با هل دادن خلبان برای بازگرداندن هواپیما به حالت پرواز مناسب، از موقعیت‌های پرواز ناخواسته یا زاویه‌های کناری جلوگیری کند.
  • تعصب سکان هوشمند
Smart Rudder Bias که بخشی از خانواده فناوری‌های پرواز خودکار Garmin Autonomí است، در صورت مجهز بودن هواپیما به خلبانان در برابر اثرات خطرناک رویدادهای غیرفعال یک موتور (OEI) کمک می‌کند. این سیستم به طور مداوم پارامترهای موتور را با استفاده از داده‌های سیستم نشان‌دهنده موتور (EIS) که روی نمایشگر پرواز G500 TXi گارمین یا G600 TXi گارمین نمایش داده می‌شود، نظارت می‌کند و زمانی فعال می‌شود که سیستم یک اختلاف توان از پیش تعیین‌شده بین هر موتور را تشخیص دهد. پس از فعال شدن، نیروی سکان به صورت پویا تنظیم می شود تا به خلبان کمک کند تا نیروی کافی برای کنترل لغزش به سکان ارائه کند. یک اعلام کننده زرد رنگ برای موتور غیرفعال مرتبط به همراه اعلامیه های خلبان خودکار روی نمایشگر پرواز G500 TXi گارمین یا G600 TXi گارمین به راحتی نمایش داده می شود و به خلبان کمک می کند تا مشکل را سریعتر شناسایی کند.

تنظیمات ESP پیشرفته Garmin برای شرایط OEI می‌تواند به هواپیماهای مجهز به Smart Rudder Bias با تنظیم این تنظیمات برای کمک به رسیدگی به ویژگی‌های آیرودینامیکی مرتبط با عملیات OEI، از موقعیت‌های پروازی و سرعت‌های هوایی بالقوه خطرناک جلوگیری کند. Smart Rudder Bias به G500 TXi گارمین یا G600 TXi گارمین نیاز دارد که به عنوان نمایشگر پرواز اولیه (PFD) با داده های سیستم نشانگر موتور (EIS) پیکربندی شده باشد، که می تواند به صورت نوار در خلبان خودکار گارمین G500 TXi یا خلبان خودکار گارمین G600 TXi یا در یک TXi EIS اختصاصی جداگانه نشان داده شود. نمایش دادن. علاوه بر این، Smart Rudder Bias نیاز دارد که گزینه محور انحراف رویرخلبان خودکار گارمین GFC 600 نصب شود.

خلبان خودکار دیجیتال GFC 600 گارمین برای Piper Navajo Chieftain فوراً از طریق نمایندگی های مجاز گارمین در دسترس است. گارمین همچنان به اضافه کردن مدل های هواپیمای اضافی به لیست رو به رشد STC برای خلبان خودکار GFC 600 ادامه می دهد. برای مشاهده به روزترین لیست STC هواپیما، از جمله گواهینامه هایی که انتظار می رود در 12 ماه آینده آغاز شود، یا برای ابراز علاقه به یک هواپیمای ساخت/مدل خاص، به www.garmin.com/GFC600 مراجعه کنید.

محصولات و خدمات گارمین پرواز را متحول کرده و برای زندگی خلبانان و صاحبان هواپیما و اپراتورها در سراسر جهان ضروری شده است. گارمین که ارائه دهنده راه حل های پیشرو برای حمل و نقل هوایی عمومی، هوانوردی تجاری، روتورکرافت، تحرک هوایی پیشرفته، دولت و دفاع، و مشتریان شرکت های هواپیمایی تجاری است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری است. گارمین که جایزه معتبر Robert J. Collier را برای Garmin Autoland دریافت کرد، اولین سیستم خودمختار تایید شده در جهان را توسعه داد که در مواقع اضطراری برای کنترل و فرود هواپیما بدون دخالت انسان فعال می شود. از اتاق خبر گارمین دیدن کنید، 


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
سنسور_خلبان_خودکار_گارمینخلبان_خودگار_گارمیننمایندگی_خلبان_خودکار_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران