اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

Garmin Clipboard: راهی رایگان و آسان برای مربیان برای ردیابی عملکرد ورزشکاران

از لحاظ تاریخی، مربیگری تیمی از ورزشکاران نیازمند کمی حدس و گمان بوده است. آیا آنها خوب می خوابند؟ آیا آنها به اندازه کافی سخت کار می کنند؟ آیا آنها بین تمرینات شدید زمان کافی برای ریکاوری می گذارند؟ اینها ممکن است حدس های تحصیل کرده باشند، اما با این وجود حدس هایی هستند - تا کنون، یعنی. Garmin Clipboard یک برنامه تیمی رایگان و همه کاره است که حدس و گمان بین مربیان و ورزشکاران آنها را حذف می کند.

تا زمانی که ورزشکاران از ساعت های هوشمند گارمین سازگار استفاده می کنند، کلیپ بورد گارمین به عنوان یک داشبورد با مدیریت آسان عمل می کند که به مربیان کمک می کند ورزشکاران خود را ردیابی، آموزش و ارتباط برقرار کنند. Clipboard با ارائه داده‌ها در مورد تیم به‌عنوان یک کل، و همچنین توانایی بررسی بیشتر در مورد یک ورزشکار، مدل نمودار کاغذی قدیمی‌تر را با فناوری بصری موجود در تلفن، تبلت یا رایانه دلخواه شما جایگزین می‌کند - و مجموعه کاملی از ویژگی هایی برای بوت شدن

تمرینات بدون دردسر
برنامه ریزی تمرینات – چه برای کل تیم و چه برای یک فرد – هرگز آسان تر نبوده است. می‌توانید با چند ضربه ساده یک تمرین سفارشی ایجاد کنید، یا می‌توانید یک پیشنهاد تمرینی از پیش بارگذاری‌شده از Clipboard انتخاب کنید. سپس می توانید تمرینات را مستقیماً برای ورزشکاران خود بفرستید تا آنها بتوانند حرکت کنند. هنگامی که آنها تمرینات خود را ضبط می کنند و دستگاه های خود را با برنامه Garmin Connect همگام می کنند، فعالیت هر فرد و تجزیه و تحلیل داده های همراه آن به طور خودکار در داشبورد مربی در برنامه Garmin Clipboard وارد می شود.

نمودارهای خلاصه تیم
هنگامی که ورزشکاران با Garmin Connect همگام شدند و فعالیت‌های ردیابی را شروع کردند، داده‌های عملکردی و سلامتی زیادی را جمع‌آوری خواهید کرد تا تصویری جامع از برنامه‌ها، تمرین‌ها و فعالیت‌های هر فرد به شما ارائه دهد. روی هر یک از اعضای تیم بزرگ‌نمایی کنید تا معیارهای بدن مانند خواب1، باتری بدن، داده‌های ضربان قلب 1، سطح استرس و موارد دیگر را مشاهده کنید تا تصویری از سلامت کلی آن‌ها و آمار فعالیت‌های خاص مانند سرعت، آهنگ، تقسیم‌بندی دور، دریافت کنید. افزایش ارتفاع و بیشتر به شما کمک می کند تا در هر تمرین خاصی پیشرفت کنید. برای شناسایی الگوهای کلی که تیم تجربه می کند و می تواند در تمرینات مورد توجه قرار گیرد تا مزیت رقابتی بیشتری کسب کند، بزرگنمایی کنید.

ارتباط تیمی
به طور طبیعی، باز نگه داشتن خط ارتباطی بین یک ورزشکار و مربی آنها، هم برای عملکرد و هم برای لذت بردن از ورزش به عنوان یک کل، حیاتی است. بنابراین امکان ارسال پیام‌ها یا اعلان‌های فردی برای کل تیم از همان پلتفرمی که برای پیگیری همه چیز استفاده می‌کنید، هم برای سهولت استفاده و هم برای اهداف سازمانی، کلیدی است. (آیا مطمئن بودید که سالی یادداشت برای آمدن به پیست داخل سالن را به جای مسابقه در فضای باز دریافت کرده است؟ اکنون می توانید مطمئن باشید.) این همچنین به ورزشکاران شما اجازه می دهد در صورت بروز مشکل به شما اطلاع دهند - و این مکان عالی برای بحث در مورد آسیب ها است. که با استفاده از کلیپ بورد Garmin نیز قابل پیگیری است.

بررسی اجمالی روزانه برای ورزشکاران
توانایی ردیابی کل یک تیم در یک زمان برای مربیان بسیار مهم است، اما کلیپ بورد Garmin مزایایی را برای ورزشکاران نیز فراهم می کند. داشبورد شخصی‌شده با باز کردن برنامه با یک دید کلی روزانه از ورزشکاران استقبال می‌کند، بنابراین آنها یک فروشگاه راحت برای معیارهای خود و همچنین به‌روزرسانی‌های آب‌وهوا، تمرین‌هایی که مستقیماً از مربیانشان ارسال می‌شود و موارد دیگر خواهند داشت. (توجه: تمام اطلاعات ورزشکاران خصوصی نگه داشته می شود و فقط با مربی به اشتراک گذاشته می شود - در صورتی که ورزشکار بخواهد به آنها دسترسی داشته باشد.) ورزشکارانی که به بهترین های شخصی توجه دارند می توانند اهدافی را تعیین کرده و عملکرد خود را برای دستیابی به آنها پیگیری کنند. این اهداف را می‌توان با مربیان به اشتراک گذاشت و آنها می‌توانند دقیقاً هدف ورزشکارانشان را ببینند.

تمجید از مربیان مستقل
استفانو بالدینی، دارنده مدال طلای المپیک و مربی دوومیدانی:
من مربی تیم بزرگی از ورزشکاران دوومیدانی و جاده ای هستم و کلیپ بورد گارمین یکی از مهم ترین ابزارهایی است که من به صورت روزانه از آن استفاده می کنم. به روز رسانی مداوم در مورد تمرین و ریکاوری اعضای تیم من و امکان ارائه بازخورد مستقیم در مربیگری بسیار مهم است. کلیپ بورد گارمین همه اینها و خیلی بیشتر را فراهم می کند و به من کمک می کند تا به کمال و رضایت خود و تیمم برسم."

کریس گانون، سرمربی دانشگاه کریتون:
کلیپ بورد ابزاری باورنکردنی برای برنامه ما بوده است. ما از داده ها و بازخوردهای ورزشکاران برای انجام تنظیمات مربوط به تمرینات و ریکاوری در هفته استفاده می کنیم. این به ما کمک کرده است تا از ورزشکاران خود بیشترین بهره را ببریم. به روز رسانی ها و ابزارهای موجود در کلیپ بورد بازخورد روشنگرانه ای را در اختیار ما قرار داده است. فکر نمی‌کنم تصادفی باشد که ما چنین سال موفقی داشته‌ایم.»

تخفیف برای مربیان
به منظور کمک به مربیان و موسسات آموزشی، ما برنامه Garmin Clipboard – Team Discount را ایجاد کردیم. به عنوان مربی، می‌توانید مستقیماً با پر کردن فرم وب در برنامه، مستقیماً در برنامه کلیپ بورد گارمین درخواست دهید. هر درخواست به طور کامل ارزیابی می شود و در صورت تایید درخواست برای تخفیف تیم، گارمین با شما تماس خواهد گرفت.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران