اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

ساعت خلبانی گارمین D2 Mach 1

آخرین ساعت حمل و نقل هوایی گارمین ، D2 Mach 1 ، بسیاری از ویژگی های جدید را به یک مورد سنگین اضافه می کند.
هر زمان که می خواهم مدتی را با یک ساعت اختصاصی هواپیمایی Garmin Aviation بگذرانم ، مانند آخرین D2 Mach 1 که برای چند ماه گذشته پوشیده ام ، از عمر طولانی باتری آن سپاسگزارم. در مقایسه با Apple Watch که من به طور معمول از آن استفاده می کنم ، ساعتهای Garmin بین شارژ بیشتر طول می کشد ، گاهی اوقات تا یک هفته در زمان خاموش کردن شب. بیشتر اوقات ، من باید هر شب اپل واچ را شارژ کنم.

عمر باتری D2 Mach 1 تا 11 روز در حالت ساعت هوشمند ، 21 روز در حالت ذخیره باتری و حداکثر 24 ساعت در حالت پرواز هنگام استفاده از GPS و مانیتور اشباع اکسیژن است.

عمر باتری فقط یکی از ویژگی هایی است که ساعتهای گارمین را مفید می کند ، اما نسخه های حمل و نقل هوایی عملکرد زیادی را که در ساعتهای اپل وجود ندارد ، اضافه می کند. برنامه های خاص برای حمل و نقل هوایی برای ساعتهای اپل وجود دارد ، در حالی که طراحان گارمین همچنان به افزودن ویژگی ها و قابلیت های هواپیمایی جدید ادامه می دهند.

دلیل اصلی که من ساعت اپل را دوست دارم این است که این یک پلت فرم اعلان مفید است که به من امکان می دهد تلفن خود را در حالت خاموش نگه دارم و تماس ها و پیام های مهم را از دست ندهم. ساعتهای Garmin همان عملکرد را ارائه می دهند ، بنابراین تقریباً به انتخابی بین دستگاه براق Apple و ساعت مچی بزرگتر و مردانه تر Garmin تبدیل می شود. در همین زمان ، اپل یک سنسور اکسیژن را به آخرین ساعتهای خود و همچنین قابلیت های پیشرفته قلب و قابلیت های الکتروکاردیوگرام (ECG) اضافه کرده است. ECG با ساعتهای حمل و نقل هوایی Garmin در دسترس نیست اگرچه مدت هاست که دارای سنجش اکسیژن و توانایی تعیین هشدارهای ارتفاع است. گارمین عملکرد ECG را در Watch Venu 2 Plus ارائه می دهد ، بنابراین شاید این در یک ساعت آینده هواپیمایی Garmin Aviation در دسترس باشد.

 ساعت گارمین D2 Mach 1 بزرگترین ساعت حمل و نقل هوایی Garmin نیست و کمی بیشتر از یک میلی متر نازک تر از دلتای Crystal D2 گنبدی (هر دو دارای لنزهای کریستالی یاقوت کبود) و قطر 47 میلی متر است. (بزرگترین Delta PX به قطر 51 میلی متر و ضخامت 17.5 میلی متر) است. مانند همه ساعتهای بزرگتر خلبانی گارمین Garmin ، Mach 1 دارای مجموعه ای کامل از دکمه ها ، همان پیکربندی D2 Delta و Marq Aviator (و ساعت Sport Epix 2 Epix 2) است. با این حال ، بر خلاف دلتا ، ماخ 1 دارای صفحه لمسی است که به نظر من باعث می شود یک رابط آسانتر از فقط چندین دکمه روی دلتا باشد. آخرین D2 Air X10 و Marq نیز دارای صفحه لمسی هستند.

در ساعت خلبانی گارمین MACH 1 ، یک پوشش عقب تیتانیوم و قاب Bezel مورد پلیمری تقویت شده فیبر را قاب می کند. صفحه نمایش 1.3 اینچی AMOLED بزرگترین در ساعتهای حمل و نقل هوایی Garmin است و فضایی را برای اطلاعات در مورد فعالیت های مختلف از جمله پرواز ، شنا ، دویدن ، گلف و دوچرخه سواری فراهم می کند.

یکی از اولین تنظیماتی که اضافه کردم فرودگاه محلی مورد علاقه من بود که باعث می شود متار برای آن فرودگاه نمایش داده شود و با تمام اطلاعات مورد نیاز برای بررسی آب و هوا محلی ، به من نگاه سریع می دهد.

نمایشگر متار ، مانند بسیاری از توابع ساعت خلبانی گارمین D2 Mach 1 ، نیاز به اتصال به تلفن هوشمند دارد و این یکی از مناطق است که فکر می کنم گارمین برای بهبود ساعتهای حمل و نقل هوایی خود نیاز دارد. اتصال از طریق بلوتوث و برنامه Garmin Connect انجام می شود و هنگام اتصال خوب کار می کند. اما ساعت اغلب ارتباط را از دست می دهد و فهمیدم که اغلب مجبور هستم برنامه اتصال را باز کنم و با ساعت مجدداً ارتباط برقرار کنم. اگر این اتفاق به طور خودکار اتفاق بیفتد مفید خواهد بود.

پس از اتصال ، علاوه بر صفحه نمایش متار ، با فشار دادن کلیدها و شروع کار به طور همزمان ، می توان تصویر محلی Nexrad را بالا برد. برای مشاهده مناطق دیگر ، کافی است نقشه را با انگشت روی صفحه لمسی ببندید.

یک میانبر مفید دیگر هنگام فشار دادن به ارتفاع نمایش داده شده روی صفحه لمسی ، ارتفاع سنج به سبک نوار را بالا می برد. این همچنین به تنظیم ارتفاع سنج و همچنین یک هشدار ارتفاع دسترسی می یابد ، که هنگام رسیدن یا عبور از آن ارتفاع هشدار می دهد.

این ساعت هوشمند گارمین به یک تنظیم خودکار 500 FPM پیش فرض می شود ، بنابراین وقتی هواپیما به آن آستانه می رسد ، ساعت شروع به ردیابی پرواز می کند. من این تنظیمات را غیرفعال کرده ام ، زیرا من همچنین این ساعت را برای به اشتراک گذاشتن در حال اجرا و دوچرخه سواری با Strava دارم و وقتی فراموش کردم که فعالیت را کنار بگذارم ، هر زمان که در جایی پرواز می کردم ، به من نشان می داد که صدها مایل را ورزش می کنم. شروع پرواز فقط مسئله فشار دادن دکمه شروع است.

هنگامی که در حالت پرواز قرار گرفت ، مجموعه ای از صفحات مفید در دسترس قرار می گیرد ، مانند یک نشانگر وضعیت افقی با یک سوزن مگنتا که به مقصد انتخاب شده و همچنین فاصله ، زمان تخمین زده شده در مسیر و عنوان فعلی اشاره می کند. ضربه تند وشدید زدن روی صفحه لمسی صفحات دیگر را با اطلاعات ناوبری ، زمان محلی و UTC ، نزدیکترین فرودگاه ، ضربان قلب و اشباع اکسیژن ، نقشه متحرک و سایر صفحات قابل تنظیم ، جمع می کند.

یکی از عملکردهای من به خصوص در ساعت هوشمد گارمین D2 Mach 1 توانایی آن در اتصال است t به ارتباط دهنده Inreach Mini Iridium. با روشن شدن Inreach ، می توانم یک صفحه مربوطه را در ساعت بکشم و تایپ کنم و پیام ها را در ساعت مشاهده کنم. این یک ویژگی مفید است که به داشتن یک تلفن هوشمند مفید نیست ، نمونه دیگری از ابزار ساعت.

من کاملاً در ویژگی اشباع اکسیژن در ساعت ها فروخته نشده ام. این با درخشش نور از پشت ساعت به پوست پوشنده و اندازه گیری بازتاب کار می کند. فهمیدم که اندازه گیری ساعت نزدیک است اما به ندرت با مانیتور اکسیژن انگشت مطابقت دارد و در مقایسه ساعت گارمین با آخرین ساعت اپل ، اعداد معمولاً یکسان نیستند. اما در حالی که ممکن است این دستگاه های درجه پزشکی نباشند ، آنها سطح اشباع اکسیژن بسیار کمی را برجسته می کنند ، و این اطلاعات مفیدی برای خلبانانی است که در ارتفاعات که در آن اکسیژن لازم است پرواز می کنند.

من دوست دارم در هنگام پرواز یک ساعت هوشمند خلبانی گارمین بپوشم. این ساعت با توجه به بانک اطلاعاتی فرودگاه های جهانی و موقعیت یابی چند فرکانس (GPS ، GLONASS و GALILEO) ، این ساعت ممکن است حتی در حالی که یک سیستم ناوبری تک موقعیتی در یک هواپیما به دلیل ضرب و شتم سیگنال NAV خود ناکام می ماند ، می تواند حرکت کند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱ شرکت اطلس رهنگارآریا تماس حاصل فرمایید. 

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران