اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

ویژگی ساعت گارمین که شاید شما ندانید!!!؟

آیا ساعت ساخت گارمین را می پوشید؟ اگر اینطور است، یکی از کاربران یک ویژگی پنهان را کشف کرده است که می تواند هنگام حرکت در ساعت هوشمند به کار شما بیاید.
این یک نکته صرفه جویی در زمان است. به نظر می رسد، می توانید به صفحه اصلی ساعت برگردید و حتی با یک حرکت ساده که کف دست خود را به آرامی روی صفحه ساعت قرار دهید یا یک ضربه سریع به آن بزنید، نور پس زمینه را خاموش کنید. تاپیک در Reddit (از طریق Advnture) که تعداد قابل توجهی از رای‌ها و نظرات مثبت را دریافت کرد، پاسخ‌های مختلفی را از دیگر کاربران گارمین که این ویژگی را امتحان کرده بودند نشان داد.

"Slap or palm to sleep" فقط برای ساعت های گارمین که با صفحه نمایش لمسی کار می کند
با این حال، لازم است در نظر داشته باشید که این ویژگی به یک صفحه نمایش لمسی نیاز دارد. این بدان معناست که در دستگاه‌هایی مانند ساعت گارمین Garmin Instinct 2 یا ساعت‌های قدیمی‌تر Garmin که فقط به دکمه‌ها برای فعال کردن عملکردها و پیمایش منوها متکی هستند، کاربردی نخواهد بود. یکی از کاربران در تاپیک ردیت بالا، قبل از اینکه متوجه شود این ویژگی در ساعت گارمین گارمین 945 او در دسترس نیست، حسابی طنزآمیز به اشتراک گذاشت که چگونه چندین بار به مچ دستش زد!

علاوه بر این، اگر کنترل‌های لمسی دستگاه خود را غیرفعال کرده باشید یا تمرینی را برای انجام انتخاب کرده باشید، «Slap or Palm to sleep» کار نخواهد کرد. با توجه به اینکه یک ضربه یا لمس تصادفی در حین تمرین می تواند ردیابی شما را از بین ببرد، این محدودیت عملکرد کاملاً منطقی است.

با این وجود، این ویژگی ممکن است در شرایط خاصی مفید باشد. یکی از موارد استفاده می تواند خاموش کردن سریع نور پس زمینه برای بیدار نشدن شریک خواب باشد. یکی دیگر ممکن است برای کسانی باشد که نمی خواهند پس از بررسی نمرات خواب یا پیش بینی آب و هوا، زمان خود را برای پیمایش در منوها تلف کنند.

این ویژگی کمتر شناخته شده ممکن است در همه ساعت‌های گارمین موجود نباشد، اما برای دستگاه‌هایی که از آن پشتیبانی می‌کنند، راهی سریع و راحت برای پیمایش ارائه می‌کند. اگر ساعتی دارید که دارای قابلیت لمسی است، آن را امتحان کنید. به سادگی کف دست خود را روی صفحه ساعت قرار دهید. اگر در میان ویجت‌ها پیمایش می‌کردید، نور پس‌زمینه را خاموش می‌کند و شما را به صفحه اصلی ساعت بازمی‌گرداند.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفنت 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران