اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

داده های جدید کیفیت خواب کاربران گارمین را بررسی می کند

خواب یک عملکرد ضروری بدن است که به طور مستقیم بر سلامت روحی و جسمی شما تأثیر می گذارد. در این مرحله، همه ما می دانیم که باید هر شب 7 تا 9 ساعت را بخوابیم - و می دانیم که وقتی خودمان را کوتاه می کنیم چه احساسی داریم. اما تصحیح عادات نه‌چندان سختی ساده‌تر از انجام آن است، و دانستن اینکه بالاخره تصمیم گرفتید ساعت ۱۱ شب گوشی را روی میز قرار دهید. و تا ساعت 7 صبح دوباره آن را لمس نکنید ، ممکن است اطلاعات کافی برای تجزیه و تحلیل آنچه واقعاً در آن 8 ساعت اتفاق افتاده باشد، نباشد.
امتیاز خواب گارمین شما در اینجا با کمک ساعت گارمین مشخص می شود. با استفاده از Firstbeat Analytics، پلتفرم داده های سلامت مبتنی بر علم ما، ساعت گارمین سازگار شما (اگر هنگام خواب آن را بپوشید) با ردیابی خواب پیشرفته از ضربان قلب، تغییرات ضربان قلب و تنفس شما استفاده می کند. سرعت، حرکت بدن و سایر داده های مهم برای تعیین نمره خواب هر شب. یک عدد از 0 تا 100، نمره خواب بالا به این معنی است که شما خوب می خوابیدید و برای مقابله با روز آماده هستید. از سوی دیگر، نمره خواب پایین ممکن است نشان دهنده این باشد که روز شما سخت خواهد بود.

همانطور که طبیعت انسان است، ما دوست داریم بدانیم که در چه شرایطی قرار داریم. آیا بهتر از همسالان خود می خوابیم یا بدتر؟ در زیر بررسی خواهیم کرد که کاربران ساعت گارمین در سه ماهه چهارم - اکتبر، نوامبر و دسامبر - سال 2022 چقدر خوب خوابیده اند.

میانگین کیفیت خواب با ساعت گارمینهر روز صبح، نمره خواب در مقیاس 0-100 دریافت می کنید که خواب شب قبل را خلاصه می کند. بر اساس امتیاز شما، یک رتبه به شما اختصاص داده می شود: عالی (90-100)، خوب (80-89)، مناسب (60-79) یا ضعیف (0-60). همانطور که می بینید، امتیاز 90 یا بالاتر یک دستاورد است – و تعداد زیادی از کاربران گارمین به طور منظم به آن دست نمی یابند. تنها 5 درصد از کاربران گارمین نمره متوسط خواب را در رده عالی کسب کردند.
اگر خود را در رده Fair می‌بینید، این احتمال وجود دارد که بیشتر اوقات خوب بخوابید، اما چند شب بی‌قرار شما را پرت کرده است. و اگر میانگین نمره خواب شما در آن دوره زمانی کمتر از 60 باشد، ممکن است عاقلانه باشد که به دنبال راه هایی برای بهبود خواب خود باشید.

میانگین امتیاز خواب بر اساس سناگر جوانی برای جوان هدر می رود، امیدواریم که خواب نباشد. این خبری نیست که با افزایش سن کیفیت خواب شما کاهش می یابد، اما به لطف ردیابی خواب پیشرفته در ساعت های گارمین، اکنون می توانید دقیقاً میزان کاهش کیفیت خواب را تعیین کنید. میانگین نمره خواب برای بزرگسالان در محدوده سنی 20 تا 29 سال 70 بود، در حالی که در سنین 50 تا 59 سال به 66 کاهش می یابد و افراد بالای 70 سال به طور متوسط 61 سال دارند.


میانگین امتیاز خواب بر اساس کشوربه عنوان یک شرکت جهانی، ما همیشه دوست داریم ببینیم که چگونه مناطق مختلف در برابر یکدیگر قرار می گیرند. ما تعدادی از مناطقی را بررسی کردیم که کاربران واقعاً دوست دارند نمرات خواب خود را ردیابی کنند، و نتایج بالا نشان می دهد که میانگین ها چگونه مقایسه می شوند. و در حالی که همه چیز نباید یک مسابقه باشد، ما نمی دانیم که راز خواب برتر در هلند چیست! شما می توانید با کمک ساعت هوشمند گارمین به این اطلاعت دست یابید.

میانگین امتیاز خواب بر اساس جنسیتما در اینجا از هر گونه ترفند قدیمی در مورد نبرد جنسیت ها صرف نظر می کنیم، اما با نگاه کردن به داده ها، به نظر می رسد که زنان به طور متوسط (فقط کمی) بهتر از مردان می خوابند. علاقه مندید در مورد اینکه چگونه ویژگی های ساعت های هوشمند گارمین می تواند به طور خاص به زنان کمک کند بیشتر بدانید؟ این پست وبلاگ را بخوانید.

امتیاز خواب و ساعات خوابدر اینجا جای تعجب نیست - هر چه بیشتر بخوابید، احتمال بیشتری برای دستیابی به امتیاز خواب مثبت خواهید داشت. کاربران گارمین که کمتر از 5 ساعت می‌خوابیدند، هیچ شانسی برای رسیدن به نمره خواب در محدوده خوب نداشتند و مطمئناً عالی نبودند. اما جالب است که خواب زیاد نیز می تواند مشکل ساز باشد. با نگاهی به نمرات ضعیف، می توانید ببینید که وقتی کاربر شروع به خواب بیش از 9 ساعت کند، منحنی شروع به بالا رفتن می کند. و نمرات عالی، هرچند اندک، نشان می دهد که 8-8.5 ساعت واقعاً آن نقطه شیرین است.
علاقه مندید ببینید در کجا مناسب هستید؟ تنها چیزی که لازم است تکان دادن مچ دست است. پس از بلند شدن از رختخواب، روی ویژگی Sleep در ساعت هوشمند سازگار خود کلیک کنید تا امتیاز خواب، مدت زمان خواب، مدت زمان صرف شده در هر مرحله خواب و حتی بینش شخصی شده در مورد شب خود را مشاهده کنید. به عنوان مثال، نمره خواب منصفانه این نویسنده 75، همراه با این نکته است که خواب شب گذشته "کمتر از ایده آل، آرام" - و ساعت 11:54 بعد از ظهر بود. زمان شروع خواب کاملاً واضح است که اشتباه در کجا رخ داده است. توجه داشته باشید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.


ساعت_هوشمند_گارمینویژگی_خواب_ساعت_گارمیننمایندگی_ساعت_گارمینقیمت_ساعت_گارمیناطلس_رهنگار_آریاساعت_ورزشی_گارمینپیگیری_خواب_با_ساعت_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران