اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:   09128841470   09102087500    88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین گواهینامه خلبان خودکار GFC 500 را برای هواپیماهای منتخب Commander و Cessna اعلام کرد.

STC اولین تاییدیه برای GFC 500 در مدل های Cessna 175 است
امروز اعلام کرد که گواهینامه نوع تکمیلی (STC) اداره هوانوردی فدرال (FAA) را برای خلبان خودکار GFC 500 در هواپیماهای اضافی دریافت کرده است که شامل مدل‌های Commander 112، 112A و همچنین Cessna 172A، 172B، 172C، 175A، و مدل‌های 175Bs می‌شود. . خلبان خودکار GFC 500 برای هواپیماهای پیستونی سبک در نظر گرفته شده است در حالی که در مقایسه با سیستم های خلبان خودکار نسل قدیمی، ویژگی های برتر در حین پرواز، قابلیت های خود نظارتی و حداقل نیازهای تعمیر و نگهداری را ارائه می دهد.

خلبان خودکار GFC 500 به طور منحصر به فردی با ابزار الکترونیکی پرواز گارمین GI 275 یا G5 ادغام می شود. ترکیبی از ابزارهای پرواز الکترونیکی آماده به کار GI 275 یا G5 که به یک نمایشگر پرواز G500 TXi یا یک صفحه نمایش پرواز G3X Touch™ تا خلبانان را با یک راه حل خلبان خودکار اقتصادی و مدرن ارائه دهد. کنترل‌کننده حالت خلبان خودکار شامل کلیدها و دستگیره‌های اختصاصی بزرگ، یک چرخ کنترلی است که امکان تنظیم آسان در ارتفاع هواپیما، سرعت هوا و سرعت عمودی را فراهم می‌کند، و یک حالت سطح (LVL) که هواپیما را با فشار دادن به پرواز مستقیم و همسطح برمی‌گرداند. یک دکمه اختصاصی علاوه بر این، هواپیمای مجهز به GFC 500 می‌تواند از مزیت Smart Glide™ استفاده کند، ابزار ایمنی که به خلبانان در رویدادهای کاهش قدرت موتور با خودکار کردن وظایف خاص و کمک به کاهش بار کاری خلبان کمک می‌کند.

خلبان خودکار GFC 500 با امکانات کامل فهرستی طولانی از هواپیماهای موجود در هوانوردی عمومی را با مسیر ارتقاء خلبان خودکار ساده، سبک وزن و مقرون به صرفه ارائه می کند. GFC 500 با ترکیب حالت جامد با قابلیت‌های خود نظارت قوی، عملکرد خلبان خودکار برتر، قابلیت اطمینان بیشتر و ابزارهای ایمنی اضافی را ارائه می‌کند که مشابه مواردی است که در خلبان خودکار محبوب GFC 700 وجود دارد. GFC 500 علاوه بر قابلیت‌های سنتی خلبان خودکار، مانند حالت‌های نگه‌داشتن ارتفاع، سرعت عمودی و حالت‌های حرکت، شامل پیش‌انتخاب ارتفاع، VNAV2، حفاظت از کم‌سرعت و بیش‌سرعت و غیره است. خلبانان همچنین می توانند هنگام جفت شدن با یک رهیاب GPS سازگار گارمین، رویکردهای ابزاری مختلفی از جمله GPS، ILS، VOR، LOC و رویکردهای دوره عقب را انتخاب، جفت و پرواز کنند.

به عنوان یک ویژگی استاندارد GFC 500، خلبانان از پایداری و حفاظت الکترونیکی گارمین (ESP™) بهره می‌برند که به خلبان کمک می‌کند تا هواپیما را در شرایط پرواز پایدار نگه دارد. ESP مستقل از خلبان خودکار عمل می‌کند و در پس‌زمینه زمانی که خلبان در حال پرواز با هواپیما است کار می‌کند تا با هل دادن خلبان برای بازگرداندن هواپیما به حالت پرواز ایمن، از نگرش‌های پروازی ناخواسته یا زوایای کناری جلوگیری کند.

گارمین همچنان مدل های هواپیما را به لیست رو به رشد STC برای خلبان خودکار GFC 500 اضافه می کند. برای مشاهده به‌روزترین فهرست STC هواپیما، برای مشاهده گواهینامه‌هایی که انتظار می‌رود در 12 ماه آینده ارائه شوند، یا ابراز علاقه به یک مدل/مدل هواپیما، به www.garmin.com/GFC500 مراجعه کنید.

محصولات و خدمات گارمین پرواز را متحول کرده و برای زندگی خلبانان و صاحبان هواپیما و اپراتورها در سراسر جهان ضروری شده است. گارمین که ارائه دهنده راه حل های پیشرو برای حمل و نقل هوایی عمومی، هوانوردی تجاری، روتورکرافت، تحرک هوایی پیشرفته، دولت و دفاع، و مشتریان شرکت های هواپیمایی تجاری است، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری است. گارمین که جایزه معتبر Robert J. Collier را برای Garmin Autoland دریافت کرد، اولین سیستم خودمختار تایید شده در جهان را توسعه داد که در مواقع اضطراری برای کنترل و فرود هواپیما بدون دخالت انسان فعال می شود. 

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
مشخصات_ساعت_گارمینساعت_گارمینجی_پی_اس_هوایی_گارمینساعت_هوشمند_گارمینساعت_ورزشی_گارمینجی_پی_اس_دستی_گارمینقیمت_ساعت_گارمینجی_پی_اس_گارمیننمایندگی_ساعت_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران