اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:   09128841470   09102087500    88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

8 نکته برای حفظ نیت خوب خود

سال جدید میلادی آغاز شده است و برای بسیاری از مردم سال 2023 با نیت خوب آغاز می شود. اینها اغلب با سلامتی مرتبط هستند. سالم‌تر بخورید، بیشتر به باشگاه بروید و کفش‌های دویدن را بیرون بیاورید. شاید سال 2023 سال اولین ماراتن یا 5 کیلومتر اول شما باشد. چه نیت شما بزرگ باشد و چه کوچک، پایبندی به توافقات خود دشوار است. به همین دلیل است که ما نکاتی را به شما ارائه می دهیم تا با نیت خوب خود در سال جاری همراه باشید.

1. واقع بین باشید
آیا قبلا هرگز دویده اید؟ سپس هدف از دویدن ماراتن امسال ممکن است کمی بیش از حد مشتاقانه باشد. دلیل اینکه چرا پایبندی به نیت خوب اغلب با شکست مواجه می شود این است که شما یک هدف واقع بینانه تعیین نکرده اید. آیا می خواهید امسال یک ماراتن بدید؟ با 5 کیلومتر شروع کنید و سپس 10. آیا می خواهید سریعتر بدوید؟ یا دوچرخه سواری یا شنا کردن بیشتر؟ آیا دوچرخه سواری چهار بار در هفته واقعا برای شما امکان پذیر است؟

2. هدف مشخص
یک نیت خوب می تواند این باشد: من می خواهم بیشتر بدوم یا می خواهم در سال 2023 به تناسب اندام برسم. هر چند وقت یکبار "بیشتر" است و "تناسب" چیست؟ مطمئن شوید که هدفتان مشخص است و بهتر است بگویید: می‌خواهم هفته‌ای دو بار بدوم. این کار اندازه گیری هدف شما را آسان تر می کند.

3. در مورد تصمیم سال نو خود صحبت کنید
آیا هدف خود را تعیین کرده اید؟ صحبت در مورد آن. از این طریق همچنین می توانید آزمایش کنید که آیا هدف شما قابل اجرا است و اطرافیان شما می توانند به شما انگیزه دهند. شاید رسانه های اجتماعی چوبی پشت در باشند تا سفر ورزشی خود را ثبت کنید و تشویق شوید.

4. ماهانه ارزیابی کنید
آیا آن 10 کیلومتر را به راحتی در جیب خود دارید یا سه بار در هفته دوچرخه سواری آسان است؟ اهداف خود را ماهانه ارزیابی کنید. اگر احساس می کنید هدف شما می تواند بالا یا پایین تنظیم شود، می توانید آن را ماه به ماه مرور کنید.

5. آن را به یک عادت تبدیل کنید
اگر فعالیت های خود را در روزهای ثابت برنامه ریزی کنید، رسیدن به هدف ورزشی آسان تر است. به این ترتیب تبدیل به یک عادت می شود و مثلا عصر دوشنبه شب دویدن همیشگی شما می شود. به این ترتیب سایر موارد را نیز به راحتی برنامه ریزی می کنید.6. با هم ورزش کنید
ورزش کردن با هم بسیار سرگرم کننده تر است! اگر تمایلی به رفتن ندارید، طرف مقابل می تواند به شما انگیزه دهد و بالعکس. به این ترتیب می توانید با هم به اهداف برسید، می توانید بیشتر دوام بیاورید و همچنین سرگرم کننده است.

7. کوچینگ گارمین
ورزش کردن با یک مربی شخصی یکی از راه های حفظ انگیزه است. با یک ساعت هوشمند گارمین، همیشه مربی شخصی خود را در دسترس دارید. با Garmin Coaching می توانید یک برنامه تمرینی شخصی برای تمرین دویدن تهیه کنید. شما همچنین می توانید یک برنامه تمرینی سفارشی برای دویدن 5K، 10K دوی یا حتی نیمه ماراتن انتخاب کنید. هر پلن توسط مربیان واقعی ایجاد می شود و همچنین بر اساس پیشرفت شما با شما سازگار می شود. اینگونه خود را برای رقابت سال به روشی عالی آماده می کنید!

8. به باتری بدن خود نگاه کنید
با نیت خوب خود خیلی سریع پیش نروید. با دقت به بدن خود گوش دهید و به اندازه کافی استراحت کنید و بخوابید. به باتری بدن خود نگاه کنید، این ویژگی Garmin وضعیت فعلی بدن شما را نشان می دهد. باتری شما هنگام خواب شارژ می شود. خوب میخوابی؟ سپس باتری بدن شما دوباره شارژ می شود. در طول روز، سطح انرژی شما کاهش می یابد. بر اساس باتری بدن خود می توانید ببینید که آیا هنوز انرژی کافی برای تمرین دارید یا خیر. به لطف اعلان‌ها و پیام‌های هوشمند، عملکرد باتری بدن به درک و آموزش بهتر بدن کمک می‌کند تا بتوانید با نیت خوب خود همراه باشید.برای مشاهده و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

garminقیمت_ساعت_گارمیناطلس_رهنگار_اریانمایندگی_گارمین_ایرانساعت_فوررانر_255gpsrahnegarمشخصات_ساعت_گارمینساعت_فوررانر_955ساعت_هوشمند_گارمینجی_پی_اس_گارمینatlasrahnegar_ariaنمایندگی_گارمینgarmin_gps_garmin_iranجی_پی_اس_رهنگارساعت_ورزشی_گارمینخرید_ساعت_گارمینgarmin_watch

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران