اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

اطلاعات سری جدید ساعت هوشمند گارمین Lily

Fitness Tracker Test فهرستی را برای چندین ساعت هوشمند گارمین کشف کرده است. همانطور که تصویر زیر نشان می‌دهد، به نظر می‌رسد که گارمین در حال آماده شدن برای عرضه مدل‌های جدید با برند لیلی است، سری‌هایی که آخرین بار در اوایل سال جاری با گزینه‌های رنگی جدید به روز شد. با این حال، بیش از دو سال از معرفی اولین ساعت هوشمند گارمین لیلی می گذرد.

جای تعجب نیست که گارمین قصد دارد جانشینانی را به عنوان Lily 2 ارائه دهد. طبق تست Fitness Tracker Test، متوجه ارجاعات به شش نوع در یک سایت پشتیبانی گارمین اسپانیایی شده است که نسبت به لیست های خرده فروش های شخص ثالث اهمیت بیشتری به اعتبار آنها می دهد. بر اساس اطلاعاتی که تاکنون به اشتراک گذاشته شده است، گارمین دو نسخه را برای فروش به عنوان نسخه کلاسیک و نسخه اسپورت ایجاد کرده است.

در حالی که هر دو احتمالاً از سخت افزار زیرین یکسانی استفاده می کنند، گارمین آنها را با انواع تسمه و پرداخت های مختلف متمایز می کند. اگرچه مشخص نیست گارمین چه زمانی سری Lily 2 را عرضه خواهد کرد، اما The Watch Hut قبلاً یک نمونه را با قیمت 249 پوند در وب سایت خود ذکر کرده است. اگر این قیمت دقیق باشد، نشان می‌دهد که Garmin نسبت به Lily که با قیمت ۲۲۹.۹۹ پوند به‌عنوان نسخه کلاسیک و ۱۹۹.۹۹ پوند برای نسخه اسپرت عرضه شد، نسبت به لیلی افزایش نسبتاً کمی اعمال کرده است.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱ شرکت اطلس رهنگارآریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران