اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

زمانی که آستانه لاکتات از بین می رود: مشکلات Garmin Forerunner

کاربران ساعت های Garmin Forerunner از مشکل مداوم آستانه لاکتات ناامید شده اند. طی چند هفته گذشته، تشخیص این اقدام حیاتی عملی نبوده است.
(آستانه لاکتات نقطه‌ای است که در طی تمرین افزایشی، لاکتات در جریان خون در سطحی بالاتر از مقادیر استراحت تجمع می‌یابد. آستانه لاکتات پیش‌بینی‌کننده خوبی برای تناسب اندام زیر حداکثری است (مثلاً سرعت تمرین را می‌توان در طول یک مدت حفظ کرد. مدت زمان طولانی بدون خستگی).)

به نظر می رسد که این مشکل بر اکثر ساعت های Forerunner از جمله 265 و 965 که به تازگی عرضه شده اند تأثیر می گذارد. تشخیص آستانه لاکتات تا اواسط ژانویه به خوبی کار می کرد، اما کاربران شکایت داشتند که Garmin Connect اعداد را به روز نمی کند. مشکل برای مدت کوتاهی حل شد و هم شناسایی و هم آپلود از اواسط تا پایان ژانویه به خوبی عمل کردند. از فوریه هر دو متوقف شدند.
گارمین از این موضوع آگاه است و به طور فعال در حال بررسی علت اصلی است. با این حال، این یک موضوع گسترده نیست. آنها در حال حاضر در حال کار بر روی تعیین اینکه چرا این عملکرد برای برخی افراد کار می کند اما برای برخی دیگر کار نمی کند.

یک موضوع بزرگ در انجمن Garmin Forerunner 955 وجود دارد که در مورد مشکل جاری بحث می کند. حدود یک هفته پیش، یکی از مدیران گارمین پستی اشتباهی منتشر کرد و ادعا کرد که به روز رسانی سیستم عامل 14.20 مشکل را حل کرده است. با این حال، این نادرست است. مطلب زیر چهار روز پیش توسط یکی دیگر از کارمندان گارمین ارسال شده است.

چرا این مهم است
متریک آستانه لاکتات برای دوندگان جدی آشنا خواهد بود. این یک شاخص ضروری برای عملکرد است زیرا یکی از بهترین شاخص های موفقیت در ورزش های استقامتی، ظرفیت حفظ ورزش در آستانه لاکتات یا نزدیک به آن است. با افزایش توانایی بدن در پاکسازی لاکتات، ظرفیت عضله برای عمل به عنوان بافر و عملکرد میتوکندری، تمرین در آستانه لاکتات یا کمی بالاتر از آن می تواند ظرفیت استقامتی را افزایش دهد.

ساعت‌های گارمین از ترکیبی از داده‌های ضربان قلب و ردیابی GPS برای تخمین آستانه لاکتات افراد استفاده می‌کنند. این بر اساس رابطه بین ضربان قلب و شدت ورزش است. اگر در حین دویدن از بند ضربان قفسه سینه استفاده می کنید و برای مدت طولانی به اندازه کافی ورزش می کنید، این بند به طور خودکار به روز می شود.

گزینه دیگر انجام آزمایش آستانه لاکتات گارمین است. معمولاً، کاربر باید قبل از شروع تلاش آزمایشی 20 دقیقه ای، 10 تا 15 دقیقه با سرعتی آرام بدن خود را گرم کند. هدف آزمایش زمانی حفظ بالاترین سرعت پایدار است. پس از اتمام تست، ساعت گارمین آستانه لاکتات کاربر را بر اساس ضربان قلب در طول تمرین تعیین می کند.

هنگامی که آستانه لاکتات کاربر برآورد یا اندازه گیری شد، ساعت های گارمین از این اطلاعات برای تعیین مناطق تمرین استفاده می کنند. اینها می توانند بر اساس ضربان قلب، قدرت یا سرعت باشند. بسته به اهداف کاربر، مناطق به ورزشکاران در تمرین با شدت مناسب کمک می کنند تا استقامت، سرعت یا قدرت خود را افزایش دهند. به عنوان مثال، ساعت گارمین می‌تواند جلسات تمرینی را توصیه کند که شامل فواصل زمانی بالاتر یا پایین‌تر از آستانه لاکتات برای بهبود ظرفیت استقامت ورزشکار در صورت مشخص بودن آستانه لاکتات است.برای مشاوره  و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
ساعت_گارمین_فوررانر_965قیمت_ساعت_گارمین_فوررانر_265حل_باگ_ساعت_فوررانرساعت_هوشمند_گارمینساعت_گارمینقیمت_ساعت_گارمین_فوررانر_965ساعت_گارمین_فوررانر_265ساعت_ورزشی_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران