اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

بررسی تصاویر لو رفته ساعت Instinct 3 گارمین

بررسی تصاویر لو رفته ساعت Instinct 3 گارمین

چند تصویر فاش شده از ظاهر یک مدل جدید سری اینستینک گارمین را در فروم‌های مختلف گجت‌های هوشمند و فناوری و شبکه‌های اجتماعی دست به دست می‌شود. این عکس‌ها نشات گرفته از یک گروه تلگرامی است، در شبکه‌های اجتماعی مختلف دست به دست می‌شود. یکی از این عکس‌ها پشت ساعت را که به وضوح نوشته Instinct 3 مشخص است را نشان می‌دهد.

سری  Instinct گارمین از زمان معرفی خود در اکتبر 2018 تکامل ثابتی داشته. مدل اصلی این سری ساعت گارمین با یک نوع خورشیدی در جولای 2020 و یک نسخه eSports دنبال شد که هر دو ارتقاء تدریجی را ارائه می‌دهند. فوریه 2022 نقطه عطف مهمی با عرضه نسل دوم کامل Instinct 2 بود. اخیراً، در نوامبر 2022، شرکت گارمین کراس اوور Instinct را معرفی کرد، یک طراحی ترکیبی که عملکرد Instinct 2 را حفظ می‌کند و در عین حال زیبایی منحصر به فردی را ارائه می‌دهد.

همه اینها به این معنیست که زمان ارتقا فرا رسیده. اطلس ره‌نگار آریا وارد کننده محصولات گارمین در ایران اخیراً در مورد احتمال معرفی غریب الوقوع  Fenix ​​8 گارمین در اوایل سپتامبر مطالبی منتشر کرد، اما به نظر می‌رسد که جلوتر از فنیکس 8، شاهد عرضه Instinct 3 باشیم.


مدل پیش تولید ساعت  Instinct 3گارمین

تصاویر فاش شده ساعتی را نشان می‌دهد مربعی شکل که این طراحی از امضای سری اینستینکت گارمین نشات می‌گیرد. نمایشگر دایره‌ای نمادین در گوشه سمت راست بالای ساعت وجود دارد. نمای جزئی نمایشگر و پوشش پلاستیکی بالای آن یک توهم نوری ایجاد می‌کند که باعث می‌شود صفحه نمایش متفاوتی اما شبیه به مدل‌های قبلی اینستینکت را ببینیم.

بسیاری از جزئیات در تصاویر فاش شده نیز با زبان طراحی فعلی گارمین مطابقت دارد. طرح کلی صفحه، فونت‌ها، متون دکمه‌ها و متن برجستهSOLAR  روی قاب همگی با ساعت‌های گارمین موجود سازگار است. پیچ‌ها و اطلاعات پشت دستگاه، از جمله برچسب Instinct 3  نیز با سبک معمولی گارمین مطابقت دارد.

بیشتر بخوانید: پیش‌بینی‌های تاریخ انتشار و ویژگی‌های ساعت گارمین اپیکس 3 و فنیکس 8

به نظر می‌رسد سنسور ضربان قلب دارای پوششی است که تعیین نسل آن را دشوار می‌سازد. این سنسور می‌تواند Elevete 4 یا مدل جدیدتر، Elevete 5 باشد. اگر دومی باشد، بخش‌های خاکستری فلزی روی قاب ممکن است برای بهیود عملکرد ECG تعبیه شده، که ارتقای قابل توجهی برای خط تولید Instinct خواهد بود.

برچسبی که در تصاویر قابل مشاهده است شامل متنی است که به «دستگاه کنترل‌شده قابل حمل نیست» ترجمه می‌شود، که نشان می‌دهد این ساعت گارمین می‌تواند یک مدل پیش تولید یا یک طرح تکمیل نشده باشد. چنین برچسب‌هایی اغلب بر روی ساعت‌هایی که برای صدور گواهینامه قبل از انتشار نهایی به نهادهای نظارتی ارسال می‌شوند چسبانده و ظاهر ناتمام عناصر خاص محصول را توضیح می‌دهد.

کلام پایانی

اطلس ره‌نگار آریا به عنوان وارد کننده و گارانتی کننده محصولات گارمین، به محض معرفی رسمی ساعت گارمین اینستینکت 3 آن را تجزیه تحلیل و وارد فاز پیش‌فروش و فروش می‌کند. کاربران در رسانه‌های اجتماعی در مورد اینکه آیا این تصاویر واقعی هستند یا خیر، اختلاف نظر دارند. برخی می گویند این تصاویر جعلی است و برخی دیگر می‌گویند که این تصاویر رسمی و از گارمین می‌باشد. اما نظر ما آنست که امکان دارد یک نمونه تایید شده و توسعه یافته از گارمین باشد.

خرید_ساعت_گارمینتصاویر_لو_رفته_اینستینک3ساعت_گارمین_Instinct3قیمت_ساعت_گارمینبررسی_ساعت_گارمین_اینستینک3ساعت_گارمینبررسی_ساعت_گارمین_اینستینک3نمایندگی_ساعت_گارمین Instinct 3گارمینgarmin_watch

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران