اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

تجهیزات گارمین برای ماهیگیری در یخ

در این فصل ماهیگیری در یخ، زمان کمتری را برای حفاری چاله ها و زمان بیشتری را برای صید ماهی صرف کنید.
برای برخی از ما، دمای پایین تر به معنای عقب نشینی عجولانه به داخل خانه است. برای دیگران، مانند دنی تامپسون، یکی از همکاران گارمین و علاقه مند به ماهیگیری روی یخ، این کاهش مدرک فقط یک چیز دارد: فصل ماهیگیری در یخ تقریباً در راه است.
تامپسون که درست در شمال شهرهای دوقلو در مینه‌سوتا قرار دارد، از زمانی که کمی بزرگتر از یک بچه قورباغه بود به ماهیگیری روی یخ مشغول بود.
او گفت: «وقتی من بچه بودم، فقط از چوب های جیگل کوچک با آب نبات استفاده می کردیم. اکنون این صنعت چند میلیون دلاری است و تامپسون از آوردن بچه‌هایش به خانه ماهی‌اش لذت می‌برد - البته با تلویزیون 40 اینچی، تخت‌خواب، اجاق گاز و اجاق گاز و ماشین‌های برفی کوچک خودش.
راحتی موجودات تنها چیزهایی نیستند که تغییر کرده اند. تجهیزات ماهیگیری یخی صنعت را متحول کرده است. یابهای ماهیگیری یخ و ترکیبات نمودار پلاتر/سونار به شما امکان می دهند از حدس و گمان و حفاری تصادفی صرف نظر کنید، و Garmin راه حل های زیادی برای کمک به آن دارد. در زیر، تامپسون به آنچه نیاز دارید می پردازد اگر ترجیح می دهید زمان بیشتری را به ماهیگیری بپردازید تا فال گیری.

از زمانی که شما در این صنعت شروع به کار کردید، صحنه فناوری ماهیگیری روی یخ چگونه تکامل یافته است؟
در گذشته از فلاشر استفاده می کردیم. دو سال پیش، ما با بسته ماهیگیری روی یخ Panoptix  - اولین بسته یخ سونار زنده با مبدل PS22 - عرضه شدیم که ماهیگیری روی یخ را برای همیشه تغییر داد و متحول کرد. اکنون ما از سونار زنده LiveScope™ استفاده می‌کنیم و می‌توانیم ماهی‌هایی را در فاصله ۲۰۰ اینچی جستجو کنیم و آنها را باریک کنیم و دریاچه را خیلی سریع‌تر تشریح کنیم. حتی با وجود خنک بودن LiveScope در تابستان، وقتی 3 اینچ یخ وجود دارد، می‌خواهید بتوانید خیلی سریع‌تر حرکت کنید. درک روشی که ماهیگیری روی یخ را تغییر داده است تقریباً سخت است.
خوب، پس 2 سال پیش بود. حالا چه ماهی یاب گارمین را برای ماهیگیری در یخ برای حرفه ای های باتجربه توصیه می کنید؟
بسته نرم افزاری LiveScope™ Plus Ice Fishing محبوب ترین باندل خواهد بود. این مبدل جدید LiveScope™ Plus را در خود دارد، بنابراین می‌توانید تصاویر بیشتر، واضح‌تر و بهتری را ببینید، و یک باتری لیتیومی دارد که به سبک‌وزن آن کمک می‌کند. این شامل ECHOMAP 9 اینچی است که با تمام نقشه ها، صفحه نمایش لمسی با کاربری آسان و همچنین برخی دکمه ها و البته پایه باز شدن سریع ارائه می شود تا بتوانید آن را از بسته خارج کرده و در آن قرار دهید. کنار، قایق، و غیره خود را. شما می توانید استفاده چند فصل از آن واحد.
اگر کسی فقط انگشتان پای خود را در صحنه ماهیگیری در یخ فرو کند چه؟ آیا ماهی یاب دیگری برای ماهیگیری گارمین وجود دارد که ممکن است برای آنها بهتر باشد؟
ما یک بسته یخ 5 اینچی ECHOMAP™ UHD2 داریم که من بسیار هیجان زده هستم. شما هنوز هم همه نقشه‌های داخلی را دارید که به شما کمک می‌کنند روی یخ پیمایش کنید، در حالی که مواردی مانند یخ بد یا نقاط اصلی ماهیگیری را علامت‌گذاری می‌کنید. بنابراین شما نقشه ها را دارید، اما پس از آن یک فلاشر بسیار زیبا نیز دارید که به شما امکان تشخیص دقیق جست و خیز و ماهی را می دهد. من فکر می‌کنم این یک نقطه شروع عالی برای کسی است که به تازگی وارد آن می‌شود و می‌خواهد ماهیگیری روی یخ را قبل از جهش به سمت چیزهای بزرگ سونار زنده امتحان کند.
ما همچنین یک بسته ماهیگیری یخی STRIKER  Plus 4 داریم که ارزان‌ترین بسته موجود در بازار در حال حاضر است. من در مینه‌سوتا زندگی می‌کنم که از نظر ماهیگیری روی یخ در صدر قرار دارد، اما STRIKER 4 در تمام طول مسیر از ساحل غربی تا ساحل شرقی به خوبی کار می‌کند.
آیا از قبل یک نمودار نمودار ECHOMAP   یا GPSMAP  سازگار دارید؟ فقط یک کیت ماهیگیری روی یخ اضافه کنید تا از زمان خود در یخ نهایت استفاده را ببرید. به کل تنظیمات نیاز دارید؟ 


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین می توانید با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران