اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

به روز رسانی اطلاعات هواپیماها، با فن آوری Garmin PlaneSync

اگر مسئولیت های شما به عنوان مالک هواپیما از زمانی که سوار هواپیمای خود شدید آغاز شد و به محض بازگشت به زمین سالم به پایان رسید، عالی خواهد بود، اما این طور نیست. مدیریت درست هواپیمای شما به زمان، تلاش و آماده سازی نیاز دارد.  مسئولیتی که Kirk Fryar  در نقش خود به عنوان رئیس Sarasota Avionics، یک سازمان فروش و نگهداری مستقر در بین تامپا و فورت مایرز در ساحل خلیج فلوریدا به خوبی درک می کند.

Kirk Fryar   انسان پرمشغله ای است، اما به طور خاص یک ابزار مخصوص، زندگی او را آسان تر کرده است. فن آوری PlaneSync  به یک سیستم مدیریت هواپیما متصل است وKirk Fryar  را قادر می سازد تا آماده نگه داشتن هواپیمای خود برای پرواز را ساده کند که به نوبه خود به او اجازه می دهد بسته به روز، زمان بیشتری را در هوا بگذراند.

یک مزیت مهم؟ به سادگی پی گیری کنید که هواپیمای شما کجاست و وضعیت خدمات آن چگونه است. با تجهیزات مناسب، PlaneSync  به خلبانان اجازه می دهد تا زمان پرواز، tachometer  و زمان پرواز، مقدار سوخت، ولتاژ باتری، OAT، دمای روغن، موقعیت GPS هواپیما و وضعیت پایگاه داده فعال / آماده به کار را بررسی کنند. Kirk Fryar   جزو اولین کسانی بود که فن آوری PlaneSync را نصب کرد و از همین لحاظ خیلی زود به ارزش این اتصال رسید.

او می گوید: " من در آتلانتا بودم. من و همسرم بالای شهر آزتک در حال پرواز بودیم و از پایگاه هوایی خواستیم باک هواپیمای پارک شده مان را پر کنند." ما به سمت وفل هاوس در مرکز شهر آتلانتا رفتیم، و من گفتم، " بگذارید ببینم باک هواپیما را پر کردند یا نه." با این تکنولوژی می توانستم ببینم که درجه سوخت هنوز همان جایی که آخرین بار آنرا پارک کرده بودم. با پایگاه تماس گرفتم و گفتم: " هنوز باک هواپیما پر نشده و دلیل آن چیست."

با توجه به اینکه Kirk Fryar  در حال حاضر در وافل هاوس است و نه در نزدیکی آزتک ها، کارکنان سرویس کمی گیج شده بودند که چگونه فریار از این موضوع آگاه شده است. پس از کمی توضیح، Fryar  توانست اطمینان حاصل کند که هواپیما تا زمانی که او و همسرش به فرودگاه باز می گردند سوخت رسانی خواهد شد.

این یک مثال استفاده شخصی است، اما پیامدهای تجاری برای Fryar  بیشتر از تصور ماست و مدیریت ناوگان Sarasota Avionics ، چه در حال بررسی سطح سوخت باشد و چه به ردیابی و نظارت هواپیما. Fryar  می گوید مزیت بزرگ دیگر PlaneSync، به روزرسانی خودکار پایگاه داده استاو می گوید: " این حرف شماره یک است. خوب است که به آن اعتماد کنید و بدانید که این کار انجام خواهد شد. من شش چیز دارم که نیاز به به روزرسانی پایگاه داده دارند. هیچ چیز بدتر از زمانی نیست که فراموش می کنید به روزرسانی کنید و هیچ نموداری را روی اویونیک ندارید."

اگر می خواهید وضعیت به روزرسانی خود را قبل از عرضه بررسی کنید، تنها کاری که باید انجام دهید این است که اپلیکیشن گارمین پایلوت را باز کنید تا هم وضعیت به روزرسانی را دریافت کنید و هم در صورت تاخیر، به روزرسانی برنامه ریزی شده بعدی انجام شودفن آوری PlaneSync روی لینک داده GDL ۶۰ به عنوان دروازه ای برای اتصال بی سیم گارمین عمل می کند که امکان ارتباط ساده بین دستگاه ها را فراهم می سازد. در صورت اتصال، اویونیک و برنامه های پروازی سازگار شما به صورت weather4, traffic4, altitude information4, ، GPS position reference و غیره را به اشتراک خواهند گذاشت و صفحه لمسی موبایل شما را به یک فروشگاه برای دسترسی سریع و آسان به اطلاعات تبدیل خواهند کرد.


دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران