اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

به روز رسانی ویژگی Q4 2023: قابلیت های جدید برای محصولات مختلف Garmin

آیا صاحب دستگاه گارمین مانند سری fēnix® 7، epix™ (Gen 2) از جمله مدل های حرفه ای، سری Forerunner، سری Venu، Edge 540، Edge 840، Edge 1040 و موارد دیگر هستید؟ سپس توجه کنید زیرا زمان به روز رسانی ویژگی های سه ماهه ما فرا رسیده است.

ویژگی به روز رسانی Q4 2023:
تقریباً هر سه ماه یک بار، ما قابلیت‌های مختلف جدیدی را در ساعت‌های هوشمند و رایانه‌های چرخه خود ارائه می‌کنیم. کارکردهایی که به عنوان مثال با معرفی یک محصول جدید معرفی می کنیم و بنابراین اغلب به صورت عطف به ماسبق بر روی محصولات قبلی خود اعمال می کنیم. مفید!

زیرا به این ترتیب دستگاه گارمین شما دوباره کاملا به روز می شود و می توانید حداکثر استفاده را از پوشیدنی خود ببرید. چه ویژگی های جدیدی (رایگان!) برای این سه ماهه برنامه ریزی شده است؟ شما می توانید آن را در این وبلاگ بخوانید!

ویژگی های جدید برای ساعت های هوشمند ما
ما می خواهیم برخی از قابلیت های جدید را برای شما لیست کنیم. جدول زیر نشان می دهد که کدام ویژگی اکنون برای کدام ساعت هوشمند در دسترس است.

تشخیص چرت
چرت‌ها را به‌طور خودکار ردیابی یا ضبط کنید و یاد بگیرید چرت‌ها چگونه بر بدن تأثیر می‌گذارند و اطلاعاتی مانند زمان و مدت پیشنهادی را مشاهده کنید.

دمای پوست
هنگام خواب ساعت را تماشا کنید تا ببینید میانگین دمای پوست در طول زمان چگونه تغییر می کند. تغییر دمای پوست می تواند به فعالیت های اخیر، محیط خواب، بیماری های احتمالی و موارد دیگر مربوط باشد.

بهبود باتری بدن
جزئیات بیشتر و بینش‌های شخصی‌سازی‌شده در مورد چگونگی تأثیر خواب، چرت‌ها، فعالیت‌های روزانه و استرس به‌طور خاص بر سطوح انرژی دریافت کنید - حتی خلاصه‌ای از مصرف انرژی در طول روز را هر شب دریافت کنید.

دینامیک دویدن مبتنی بر مچ
برای بهبود فرم دویدن، معیارهای کلیدی دویدن مانند آهنگ، طول گام، زمان تماس با زمین و موارد دیگر را اندازه گیری کنید.

قدرت دویدن مبتنی بر مچ دست
تلاش را مدیریت کنید و تمرین را متناسب با میزان نیرویی که بدن هنگام دویدن وارد می کند، تنظیم کنید.

بهبود فعالیت اسکی
برای ثبت دقیق‌تر آماری مانند ضربان قلب، زمان فعالیت و ارتفاع، یک فعالیت کامل را حتی در طول تله اسکی و فرود به‌طور مداوم ثبت کنید.

تصاویر اعلان هوشمند
کاربران دارای یک تلفن هوشمند Android™ سازگار اکنون می توانند عکس هایی را که دریافت می کنند مستقیماً روی صفحه ساعت خود مشاهده کنند.

در طول فعالیت های GPS، My iPhone® را پیدا کنید
در طول یک فعالیت GPS، ابزار پیشرفته Find My Phone در ساعت‌های هوشمند سازگار به‌طور خودکار آخرین مکان شناخته‌شده آیفون متصل را ذخیره می‌کند. اگر تلفن گم یا قطع شود، کاربران یک اعلان در ساعت خود دریافت می‌کنند و می‌توانند به جایی که آخرین بار وصل شده است برگردند.

بهبودهای Face It™
با استفاده از Face It در برنامه Connect IQ™، داده‌های بیشتری را به صفحه‌های ساعت آنالوگ یا دیجیتال قابل تنظیم اضافه کنید.

به روز رسانی رایگان نرم افزار Garmin
به‌روزرسانی‌های نرم‌افزار رایگان قبلاً در دستگاه‌های مختلف سازگار منتشر شده‌اند و به‌روزرسانی‌های جدید به زودی ارائه می‌شوند. مشتریان می توانند ساعت هوشمند یا رایانه دوچرخه خود را با فعال کردن به روز رسانی خودکار از دستگاه خود یا با استفاده از Garmin Express™ به روز کنند.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران