اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

از ساعت‌های جدید گارمین Fenix 7 Pro و Epix 2 Pro چه انتظاری باید داشت

انتظارات در حال افزایش است زیرا ما منتظر معرفی رسمی گارمین از سری ساعت گارمین Fenix 7 Pro و ساعت گارمین Epix 2 Pro در روزهای آینده هستیم و روز سه شنبه 30 می به عنوان تاریخ احتمالی تعیین شده است. در میان هجوم نشت‌های اطلاعاتی در هفته‌های گذشته، ما این مقاله را جمع‌آوری کرده‌ایم تا همه چیزهای جدید پیش‌بینی‌شده مرتبط با این خطوط حرفه‌ای آینده را مرور کنیم.

همانطور که از این جمع بندی مشهود است، تغییرات نسبتاً کم هستند. از این گذشته، این یک ساعت کاملاً جدید نیست، بلکه یک نسخه انتقالی - حرفه ای است. علاوه بر این، ویژگی‌های خاصی مانند امتیاز استقامت، و ردیابی ورزشی اضافی احتمالاً به مدل‌های قبلی معرفی می‌شوند، زیرا آنها صرفاً شامل پیکربندی مجدد داده‌های موجود هستند.

عمر باتری طولانی تر
پیش‌بینی می‌شود که چندین نسخه از این دستگاه‌ها در مقایسه با نسخه‌های قبلی خود از طول عمر باتری بهتری برخوردار باشند. قابل ذکر است که مدل 51 میلی‌متری ساعت گارمین Epix 2 Pro با عملکرد باتری مورد انتظارش متمایز است. این ساعت می تواند تا 31 روز در حالت ساعت هوشمند یا تا 58 ساعت در حالت GPS کار کند. با توجه به اینکه این ساعت مجهز به صفحه نمایش AMOLED است، چنین استقامتی بسیار چشمگیر است.

گزینه های چندگانه موردی
ساعت گارمین سری Fenix 7 Pro و ساعت گارمین Epix 2 Pro هر دو در سه نوع سایز مختلف در دسترس خواهند بود. اگرچه این رویکرد چند سایز برای سری Fenix جدید نیست، اما برای Epix 2 برای اولین بار است. این بدان معناست که صرف نظر از اینکه کدام ساعت را انتخاب می‌کنید، سه اندازه قاب وجود دارد: 42 میلی‌متر، 47 میلی‌متر و 51 میلی‌متر.

چراغ قوه LED داخلی
ویژگی چراغ قوه LED قرار است در سری Pro گنجانده شود، اما هنوز مشخص نیست که آیا هر سه اندازه قاب از این اضافه شدن بهره می‌برند یا اینکه منحصر به نسخه‌های 51 میلی‌متری خواهد بود.
این چراغ قوه مشابه آنچه قبلاً در ساعت‌های گارمین Fenix 7X و ساعت گارمین Enduro 2 ارائه شده بود، عمل می‌کند. شدت نور متفاوتی را ارائه می دهد و دارای یک چراغ ایمنی قرمز برای افزایش دید در طول جلسات تمرین شبانه شما است. اساساً، این ویژگی دقیقاً زمانی که شما به آن نیاز دارید، روشنایی مفیدی را ارائه می دهد. حتی یک حالت بارق طراحی شده است تا با آهنگ دویدن شما هماهنگ شود و دید شما را در هنگام دویدن در شب بهبود بخشد. نکته مهم این است که این اولین معرفی این فناوری در ساعت گارمین با صفحه نمایش AMOLED است.
بازخورد کاربران موجود از ویژگی "مشعل/نور" نشان می دهد که اغلب از آن استفاده می شود بنابراین یک تازگی نیست. ثابت کرده است که در استفاده در دنیای واقعی واقعاً کاربردی است.

Hill Score
امتیاز تپه معیاری است که توانایی دویدن در سربالایی شما را اندازه‌گیری می‌کند و بهبود شما را در طول زمان بررسی می‌کند که بر اساس VO2 Max و سابقه تمرین شما است. قدرت شما را در طول صعودهای شیب دار و استقامت شما در صعودهای طولانی تر را تجزیه و تحلیل می کند و امتیازی را ارائه می دهد که منعکس کننده تکامل عملکرد شما در طول زمان است.

امتیاز استقامت
Endurance Score ظرفیت شما را برای حفظ فعالیت طولانی ارزیابی می کند، داده های تمام تلاش های ورزشی شما را با هم ترکیب می کند تا نشان دهد که چگونه تمرین شما بر استقامت کلی شما تأثیر می گذارد. این متریک پویا از حداکثر VO2، بارهای تمرینی کوتاه و بلند مدت، در میان پارامترهای دیگر، برای ارزیابی پیشرفت تناسب اندام شما فراتر از حداکثر VO2 استفاده می کند.

ردیابی فعالیت گسترده
قابلیت ردیابی طیف گسترده‌تری از فعالیت‌ها، از جمله ورزش‌های تیمی مانند فوتبال، فوتبال، ورزش‌های راکت و غیره، اکنون گنجانده شده است. در حالی که خروجی دقیق داده‌های این ورزش‌ها هنوز مشخص نشده است، احتمالاً شامل موارد اولیه مانند مناطق ضربان قلب و کالری سوزی می‌شود.

ضربان قلب بر اساس مچ دست Gen 5
تکرار آتی سنسور ضربان قلب مبتنی بر مچ دست آماده ارائه داده های دقیق تری است. گمانه زنی هایی وجود دارد که ساعت های دارای سنسور Gen 5 Elevate ممکن است پتانسیل ردیابی ECG و خواندن دمای پوست را داشته باشند. با این حال، هیچ مواد بازاریابی یا نشت خرده‌فروشی هنوز این را تایید نکرده است. با این حال، قابل قبول است که این ویژگی های پیشرفته در مرحله بعدی فعال شوند. اما این فقط حدس و گمان است.

حالت شیفت قرمز
ویژگی Red Shift Mode به شما امکان می دهد رنگ های نمایشگر را به سایه های مختلف قرمز تغییر دهید. این به شما اجازه می دهد تا بهتر با شرایط تاریک تر سازگار شوید و اختلالات چرخه خواب را کاهش دهید.


برای مشاهده و خرید محصولات گارمین ( ساعت ورزشی و جی پی اس گارمین ) و اطلاع از لیست قیمت محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
ساعت_گارمین_اپیکس_2_پروقیمت_ساعت_گارمین_fenix_7proقیمت_ساعت_گارمین_epix_2_proنمایندگی_ساعت_گارمین_fenix_7proساعت_گارمین_epix_2_proساعت_گارمین_فنیکس_7_پروقیمت_ساعت_گارمین_اپیکس_2_پروساعت_گارمین_fenix_7pro

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران