اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

نحوه استفاده از قابلیت ردیابی قاعدگی در ساعت گارمین

این روزها بیشتر بهترین ردیاب های تناسب اندام موجود در بازار به دور از ردیابی گام ها و تمرینات خود، مملو از ویژگی هایی هستند که به شما کمک می کند تا تصمیمات آگاهانه تری در مورد سلامتی خود بگیرید، از میزان خوب خوابیدن گرفته تا میزان استرس و موقعیتی که ممکن است داشته باشید. در چرخه قاعدگی شما هستند
برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد اینکه چگونه برخی از بهترین ساعت‌های گارمین موجود در بازار چرخه شما را ردیابی می‌کنند، با جیل کایزر، مدیر ارشد محصول گارمین، که توسعه چرخه قاعدگی و ردیابی بارداری را رهبری می‌کرد، به گفتگو نشستیم.
کایزر توضیح داد: «هر فردی که عادت ماهانه دارد متفاوت است. ما می خواهیم که آنها بتوانند روندهای خود را درک کنند و ببینند، درست همانطور که شما در ویژگی های باتری بدن خود، در خواب و عملکرد خود مشاهده می کنید. اینکه چگونه بدن شما در طول چرخه شما تغییر می کند بسیار مهم است، بنابراین ما این قدرت را به کاربر می دهیم.
ویژگی ردیابی قاعدگی گارمین علاوه بر اینکه در کجای چرخه خود قرار دارید، به شما نکات و نکاتی را در مورد نحوه تمرین کردن، بسته به چرخه خود، به شما می دهد. چهار مرحله اصلی چرخه قاعدگی وجود دارد - قاعدگی، فاز فولیکولی، تخمک گذاری و فاز لوتئال. هورمون های شما در هر مرحله از چرخه شما متفاوت خواهد بود، و از آنجایی که ورزش بر تعادل هورمونی شما تاثیر می گذارد، برخی از خانم ها دریافتند که می تواند برای انطباق روتین ورزش خود با چرخه خود مفید باشد.

به عنوان مثال، پروژسترون و استروژن در زمان قاعدگی در پایین ترین سطح خود هستند. ممکن است انرژی و انگیزه کمتری احساس کنید و انجام تمرینات هوازی سریع که مستلزم استقامت و استقامت است، دشوارتر باشد.

در طول فاز فولیکولی، سطح استروژن شما افزایش می یابد و انرژی بیشتری به شما می دهد و بهترین زمان برای انجام ورزش های با شدت بالا است.
سطح انرژی شما نیز احتمالا در طول تخمک گذاری بالا باقی می ماند، با این حال، ممکن است مقداری نفخ را تجربه کنید.
در طول فاز لوتئال، بدن شما پروژسترون ترشح می کند تا پوشش ضخیم رحم را حفظ کند. افزایش پروژسترون ممکن است احساس خستگی را افزایش دهد. دمای بدن شما در فاز لوتئال نیز افزایش می‌یابد، که می‌تواند بر ورزش تأثیر بگذارد – برای مثال، یک مطالعه نشان داد که افزایش دمای بدن می‌تواند بر عملکرد دویدن شما تأثیر بگذارد. البته، این بدان معنا نیست که شما باید از دویدن اجتناب کنید، فقط ممکن است انجام دادن سرعت های سریع در جلسات چالش برانگیزتر باشد.

ویژگی ردیابی قاعدگی گارمین چگونه کار می کند
برخلاف سایر ردیاب‌ها که به خوانش دمای پوست نگاه می‌کنند، ویژگی ردیابی قاعدگی Garmin بر اساس اطلاعات کاربر است. کایزر گفت: "یک کاربر وارد می شود و اطلاعات چرخه خود را تنظیم می کند - این روز شروع آخرین قاعدگی و طول معمول چرخه او است." سپس ما همه این ویژگی های ثبت نام را داریم که شامل علائم فیزیکی، خلق و خو و تخلیه همچنین در نمای گزارش به میانگین چرخه‌ها در طول زمان نگاه می‌کنیم که یک چرخه، شش چرخه و یک نمای 12 چرخه را به شما نشان می‌دهد. ما شش چرخه را می گیریم و آنها را با هم میانگین می گیریم تا پیش بینی های خود را ارائه دهیم."

در حال حاضر، در حالی که بسیاری از ساعت‌های گارمین دارای سنسور دمای داخلی هستند، از آن برای اندازه‌گیری دمای پوست استفاده نمی‌شود. اگرچه می تواند تحت تأثیر محیط قرار گیرد، دمای پوست می تواند نشانگر دمای مرکزی بدن باشد - افزایش دمای بدن نشان دهنده تخمک گذاری است. این ممکن است چیزی باشد که در ساعت های آینده شاهد آن باشیم و دستگاه هایی مانند حلقه Oura و Apple Watch Series 8 تخمک گذاری را چگونه پیش بینی می کنند.

چگونه ردیابی چرخه را به ساعت گارمین خود اضافه کنید
برای شروع آماده اید؟ در اینجا نحوه تنظیم ردیابی چرخه در Garmin Connect، و نحوه افزودن ویجت Women’s Health به ساعت گارمین سازگار خود آورده شده است.

  • برای تنظیم ردیابی قاعدگی، در تلفن یا رایانه خود وارد Garmin Connect شوید
  • منوی اصلی را باز کرده و Health stats را انتخاب کنید
  • چرخه قاعدگی را از منوی کشویی انتخاب کنید
  • سپس ساعت شما برای تکمیل تنظیمات، مانند اولین روز آخرین قاعدگی، جزئیاتی را از شما می خواهد
  • از اینجا می‌توانید ردیابی را شروع کنید، داده‌های اضافی را در بخش‌های «افزودن علائم» و «افزودن یادداشت‌ها» در برنامه Garmin Connect خود اضافه کنید.

اگر ترجیح می‌دهید هر بار که می‌خواهید بررسی کنید که در چرخه‌تان کجا هستید، مجبور نباشید به دنبال تلفن خود برسید، می‌توانید ردیابی چرخه را به ساعت خود اضافه کنید، اما این کمی مشکل است. برای انجام این کار، باید اپلیکیشن Women’s Health را دانلود کنید. در اینجا چگونه است:

  • از برنامه Garmin Connect روی تنظیمات Garmin Watch خود کلیک کنید
  • گزینه Activities and Apps را انتخاب کنید
  • روی Open Connect IQ Store کلیک کنید و سپس Women’s Health Tracking را انتخاب کنید
  • پس از دانلود، Women’s Health را در لیست برنامه‌های ساعت خود مشاهده خواهید کرد و می‌توانید اطلاعات چرخه خود را در منو از مچ خود مشاهده کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

آپدیت_ساعت_گارمین_epix2آپدیت_ساعت_گارمین_fenix7آپدیت_ساعت_گارمینآپدیت_ساعت_گارمین_quatix_7ویژگی_های_ساعت_گارمینآپدیت_ساعت_گارمین_marq2

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران