اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

موج جدید گارمین: سنسور ضربان قلب بزرگتر در ساعت گارمین Fenix 7 Pro و ساعت گارمین Epix Pro 2

گارمین در هفته‌های آینده مجموعه‌ای از ساعت‌های هوشمند را معرفی می‌کند، از جمله ساعت گارمین Fenix 7 Pro و ساعت گارمین Epix Pro 2. هر دو به یک سنسور ضربان قلب ارتقا یافته مجهز هستند، 
توجه داشته باشید، ضخامت کلی ساعت بدون تغییر به نظر می رسد - فقط قطر سنسور بزرگتر است. بنابراین، این نباید به عنوان یک منفی بزرگ تلقی شود.
برای یادآوری، افشای اطلاعات متعدد و پرونده های نظارتی نشان داده است که گارمین در حال آماده شدن برای عرضه مجموعه ای از ساعت ها در چند هفته آینده است. این شامل ساعت‌های هوشمند گارمین Epix Pro Gen 2، ساعت گارمین Fenix 7X Pro و  ساعت گارمین Fenix 7 Pro به همراه رویکرد ساعت گلف گارمین S70 می‌شود.
نکته اصلی بحث سنسور ضربان قلب است که می توان آن را در ساعت های گارمین که با نام Pro مشاهده کرد. این فناوری به وضوح تغییر کرده است همانطور که توسط اجزای فلزی اطراف اپتیک مشهود است.

دقت بیشتر، ECG، ردیابی دما؟
یک افزایش بالقوه بسیار محتمل افزایش دقت است. پیش‌بینی می‌شود که پیکربندی 6 LED سبز، 2 LED نارنجی برای اندازه‌گیری دقیق‌تر ضربان قلب و تغییرات ضربان قلب ارائه شود. هر نسل از سنسورهای گارمین منجر به بهبود دقت شده است و به تدریج شکاف را با تسمه های ضربان قفسه سینه کاهش می دهد.