اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021 داخلی 2

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

آپدیت نرم افزار جدید گارمین برای ساعت های هوشمند گارمین به زودی ارائه می شود.

گارمین اعلام کرده است که پیچیدگی های مرتبط با به روز رسانی آلفا در برنامه بتا خود را کاهش خواهد داد. از این پس گارمین این به روز رسانی ها را از طریق GCM توزیع می کند، البته باید به صورت دستی نصب شوند. گارمین تغییراتی در سیستم بازخورد آلفا و بتا خود نیز ایجاد کرده است.

گارمین برنامه بتا خود را که آخرین بار کمتر از یک سال پیش تغییر کرده بود، بازنگری کرده است. از می 2022، ساعت‌های هوشمند گارمین می‌توانند به‌روزرسانی‌های بتا را به‌طور خودکار از طریق برنامه Garmin Connect Mobile (GCM) دانلود و نصب کنند، مشروط بر اینکه در برنامه بتا شرکت ثبت‌نام کرده باشند. این فقط برای به‌روزرسانی‌های بتا اعمال می‌شود. گارمین همچنین به‌روزرسانی‌های آلفا را به صورت دستی توزیع کرد.

اکنون، واجد شرایط بودن GMS را برای به روز رسانی های آلفا گسترش داده است. به طور گیج کننده ای، گارمین به روز رسانی های آلفا را به عنوان به روز رسانی های بتای "اوایل" یا "اولین" معرفی می کند، که ماهیت آنها را به عنوان نسخه های بالقوه کمتر پایدار به روز رسانی های بتا کم رنگ می کند. گارمین این به‌روزرسانی‌های آلفا یا بتا اولیه را به‌طور خودکار ارائه نمی‌کند. در عوض، به‌روزرسانی‌های آلفا را می‌توان با ضربه زدن روی «بررسی برای به‌روزرسانی‌ها» در منوی اصلی تنظیمات دانلود کرد.

اگر به‌روزرسانی‌های آلفا مورد توجه شما نیستند، گارمین به توزیع خودکار به‌روزرسانی‌های بتا ادامه می‌دهد. علاوه بر این، این شرکت گزارش می دهد که سیستم بازخورد خود را برای مطابقت با این تغییر در رویکرد برنامه بتا تجدید نظر کرده است. از این پس، این شرکت بازخورد آلفا و بتا را با استفاده از کانال های مشابه به جای کانال های مجزا جمع آوری می کند. گارمین تایید نکرده است که چه زمانی دوباره بیلدهای آلفا و بتا را منتشر خواهد کرد، اگرچه تصور می کنیم ظرف چند هفته آینده این کار را انجام دهد.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
آپدیت_جدید_ساعت_گارمینساعت_هوشمند_گارمیناپدیت_گارمینویژگی_های_آپدیت_جدید_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران