اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021 داخلی 2

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

Unified Training Status ویژگی جدید ساعت های گارمین

گارمین اخیرا چیزی به نام Unified Training Status را برای دسته ای از دستگاه های خود معرفی کرده است. ویژگی جدید چیست؟

وضعیت آموزشی یکپارچه اساساً تکامل Physio TrueUp است. برای کسانی که نمی دانند، دومی چیزی است که اطلاعات فیزیولوژیکی را بین چندین دستگاه گارمین همگام نگه می دارد.

به عنوان مثال، اگر از ساعت ورزشی گارمین برای دویدن و رایانه دوچرخه برای دوچرخه سواری استفاده می کنید، Physio True Up اطمینان حاصل می کند که داده های خاصی در هر دو یکسان است. که به شما امکان می دهد بیشتر روی تمرینات خود تمرکز کنید و زمان کمتری را برای مدیریت داده ها صرف کنید.

Physio TrueUp اطلاعات مختلف را همگام سازی می کند، از جمله اما نه محدود به: VO2 Max، FTP و مناطق قدرت، زمان بازیابی، بار تمرین، تمرکز بار تمرین، گرما و سازگاری با ارتفاع، پیش بینی مسابقه، آخرین فعالیت/ورزش ویجت، و آخرین دویدن/سواری/ ابزارک های شنا

در طول راه اندازی دستگاه، دستگاه های سازگار از شما می خواهند که این ویژگی را فعال کنید. همچنین، می‌توانید Physio TrueUp را بعداً با دسترسی به تنظیمات دستگاه در برنامه Garmin Connect یا داشبورد وب روشن کنید. پس از فعال کردن این ویژگی برای اولین بار، سیستم معیارهای فیزیولوژیکی شما را با داده های فعالیت 75 روز گذشته دانلود و به روز می کند.

چگونه وضعیت آموزش یکپارچه در این مورد بهبود می یابد؟
اینجاست که Unified Training Status وارد عمل می‌شود. عملکرد Physio TrueUp را با همگام‌سازی چند معیار عملکرد دیگر در دستگاه‌های مختلف مانند وضعیت آموزش، آمادگی تمرین و وضعیت HRV ایجاد می‌کند.

اطلاعات عمدتاً از دستگاهی که به عنوان دستگاه آموزشی اولیه شما (PTD) تعیین شده است به دست می آید. این پوشیدنی است که شما اغلب برای ثبت فعالیت های خود از آن استفاده می کنید.


پس از همگام سازی دستگاه سازگار، داده ها در آن دستگاه به روز می شوند. اگر در هر زمان فقط از یک دستگاه استفاده می‌کنید، آن داده‌های پوشیدنی آموزشی اولیه در همه دستگاه‌ها همگام‌سازی می‌شود.

دستگاه‌های سازگار با وضعیت آموزشی یکپارچه شامل ساعت‌های ورزشی گران‌قیمت Garmin و Edge 1040 می‌شوند. این شرکت به تدریج از طریق به‌روزرسانی‌های میان‌افزار، عملکرد را به پوشیدنی‌های بیشتری گسترش می‌دهد. در زمان نوشتن لیست دستگاه هایی که از این ویژگی پشتیبانی می کنند عبارتند از:


لیست پوشیدنی های سازگار Physio TrueUp بسیار طولانی تر است. تقریباً تمام دستگاه های Garmin که از سال 2016 به بعد تولید شده اند از این ویژگی پشتیبانی می کنند.

این شرکت اکنون همچنین به شما امکان می دهد یک پوشیدنی اصلی را انتخاب کنید. این دستگاهی است که به عنوان منبع اصلی اطلاعات برای معیارهای سلامت روزانه مانند قدم ها و خواب استفاده می شود. گارمین، در واقع، به شما پیشنهاد می کند که همان دستگاه PTD و پوشیدنی اصلی خود را انتخاب کنید. این یکپارچه ترین تجربه ردیابی را به شما می دهد.

چرا این مفید است؟
چندین دستگاه گارمین را می توان به دلایل مختلفی توسط یک فرد خریداری کرد. افراد ترجیحات متفاوتی برای نوع ردیابی مورد نظر خود دارند.

یک دوچرخه سوار مشتاق ممکن است یک کامپیوتر دوچرخه را انتخاب کند، در حالی که یک دونده ممکن است ساعت GPS را ترجیح دهد. افرادی که چندین دستگاه دارند می‌توانند تجربه ردیابی خود را با استفاده از ویژگی‌های متمایز هر کدام تنظیم کنند. علاوه بر این، برخی از افراد ممکن است فقط از استفاده از جدیدترین فناوری لذت ببرند، بنابراین تصمیم می‌گیرند به محض در دسترس شدن مدل‌های جدیدتر را ارتقا دهند.

گارمین به طور خودکار داده ها را در دستگاه ها همگام و جمع می کند. وضعیت آموزشی یکپارچه اکنون تضمین می کند که معیارهای عملکرد جامع تری را از هر پوشیدنی که استفاده می کنید دریافت می کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن ۸۸۸۸۰۰۳۴-۰۲۱  شرکت اطلس رهنگارآریا تماس حاصل فرمایید. 

Fenix_6&7_SeriesTactix7_DeltaSeriesGen_2_SeriesEdge_1040_EpixInstinct_2_and_Crossover_Seriesساعت_هوشمند_گارمینQuatix7_SeriesMARQ_Collection_(Gen_1&2)D2_Mach_1Enduro_rangeساعت_ورزشی_گارمینForerunner_255_265_955_and_965_Series

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران