اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

پنج مزیت دشکم با LTE

دوربین داشبورد یک راه عالی برای محافظت از وسیله نقلیه شما است، اما با قابلیت‌های LTE، محافظت و متصل می‌مانید. Garmin Dash Cam™ Live1 مزایای قابل توجهی فراتر از دوربین های داشبورد سنتی ارائه می دهد. از ویدیوی وضوح 1440p HD گرفته تا اتصال همیشه روشن2 و ویژگی‌های نظارت بر خودرو، این داشبورد همیشه پشت شماست.

1. نمایش زنده
دوربین داشبورد LTE به شما امکان می دهد با استفاده از برنامه Garmin Drive در گوشی هوشمند خود، یک نمای زنده از وسیله نقلیه خود، هرجا که پارک شده است، مشاهده کنید. تصور کنید وقتی در سر کار، خرید یا تعطیلات در نیمه راه در سراسر جهان هستید، بتوانید وسیله نقلیه خود را چک کنید.

2. به راحتی ویدیوها را مشاهده و به اشتراک بگذارید
به اشتراک گذاری ویدیوها نباید پیچیده باشد، به خصوص پس از اینکه اتفاق استرس زا در جاده رخ می دهد. Garmin Dash Cam Live بلافاصله ویدیوهای مهم را به Vault آنلاین امن شما می فرستد تا بتوانید روی مقابله با وضعیت تمرکز کنید. Vault مشاهده ویدیوی خود و به اشتراک گذاری آن را با مجریان قانون یا نمایندگان بیمه با استفاده از یک پیوند کوتاه و رمز عبور آسان می کند. در حالی که ویدیو در تلفن شما کپی می شود، دیگر در کنار دوربین داشبورد منتظر نمانید. دیگر نگران رد شدن ایمیل در صورت بزرگ بودن پیوست ویدیو نباشید. می‌توانید مطمئن باشید که ویدیوی Garmin Dash Cam Live آماده است تا به شما کمک کند داستان را بیان کنید.

3. ردیابی مکان
چیزی به نام احتیاط زیاد وجود ندارد، به خصوص وقتی صحبت از مکان وسیله نقلیه شما باشد. دوربین داشبورد با LTE می تواند به شما کمک کند تا ماشین خود را ردیابی کنید تا مطمئن شوید که در جایی که پارک کرده اید باقی می ماند، یا زمانی که به کسی اجازه قرض گرفتن آن را می دهید، فقط در جایی که انتظار دارید می رود. یا شاید فقط نیاز به یادآوری داشته باشید که پس از یک روز شلوغ کجا پارک کرده اید.

4. هشدار سرقت
Dash Cam Live یک قدم جلوتر از سارقان وسایل نقلیه است. اگر شخصی با وسیله نقلیه شما بدون اینکه تلفن شما داخل آن باشد حرکت کند، Dash Cam Live بی سر و صدا یک هشدار به تلفن شما ارسال می کند. سپس می توانید مکان وسیله نقلیه را بر روی نقشه ردیابی کنید یا با استفاده از برنامه Garmin Drive یک نمای زنده ایجاد کنید.

5. نگهبان پارکینگ
شما نمی توانید 24 ساعته در اطراف ماشین خود باشید، اما Garmin Dash Cam Live می تواند باشد. اگر هنگام پارک خودرو شما اتفاقی برای آن بیفتد، اعلانی از برنامه Garmin Drive دریافت خواهید کرد که شامل ویدئویی از این حادثه می‌شود.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران