اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021 داخلی 2

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

6 ویژگی ساعت هوشمند گارمین برای زنان

لازم نیست ما به شما بگوییم که بدن زن باورنکردنی است. ویژگی های ساعت هوشمند گارمین می تواند نقش مهمی در ردیابی داده های بدن در طول روز داشته باشد. از میزان خوب خوابیدن گرفته تا ردیابی چرخه قاعدگی و اندازه گیری استرس. عوامل متعددی در میزان احساس خوب شما و اینکه چگونه در طول روز احساس می کنید نقش دارند. بنابراین اگرچه ممکن است نیازی نداشته باشید که به شما بگوییم بدن زن باورنکردنی است، ممکن است به ما نیاز داشته باشید که بدن خود را بهتر درک کرده و دنبال کنید.

چرخه قاعدگی را با ساعت هوشمند دنبال کنید
چرخه قاعدگی یک زن می تواند نشانگر سلامت کلی باشد. بنابراین چه به طور منظم یا نامنظم قاعدگی داشته باشید، چه در دوران یائسگی یا پریود نباشید، پیگیری علائم فیزیکی و عاطفی که تجربه می کنید می تواند به شما کمک کند تصویر بزرگتری را ببینید. ردیابی چرخه قاعدگی ما در برنامه Garmin Connect™، هنگامی که ساعت خود را با یک تلفن هوشمند سازگار جفت می کنید، این اطلاعات را در دسترس شما قرار می دهد. به عنوان مثال، سطوح پایین استروژن و پروژسترون در طول قاعدگی می تواند باعث ایجاد احساس خستگی در شما شود، در حالی که افزایش استروژن در مرحله فولیکولی می تواند شما را برای یک تمرین عالی آماده کند.

بارداری را با ساعت هوشمند خود پیگیری کنید
حتی اگر باردار هستید، می توانید با پیگیری بارداری خود مراقب بدن خود باشید. احساس خود را هر روز یادداشت کنید، متوجه شوید که بدن شما چگونه تغییر می کند و ورزش و تغذیه چگونه می تواند به شما کمک کند، حرکات و رشد کودک خود را دنبال کنید و خیلی چیزهای دیگر. شما حتی با پیشرفت بارداری خود نکات مربوط به ورزش و تغذیه را دریافت خواهید کرد.

امتیاز خواب را پیگیری کنید
به هر دلیلی که شب ها بیدار بخوابید، تنها نیستید. آیا می دانید زنان 40 درصد بیشتر از مردان دچار بی خوابی می شوند؟ علاوه بر این، تحقیقات نشان می دهد که زنان به خواب بیشتری نیاز دارند. دانستن نحوه خوابیدن می تواند به شما کمک کند تا گام های صحیحی برای خواب بیشتر بردارید. پوشیدنی‌های انتخابی گارمین داده‌های مربوط به خواب، از جمله خرابی مرحله خواب، حرکت در طول خواب، تنفس، و Pulse Ox2 برای سطح اکسیژن خون را ارائه می‌دهند. در برنامه Garmin Connect شما یک تصویر کامل از نحوه خوابیدن خود در شب قبل هر روز صبح خواهید دید. برخی از ساعت‌ها حتی به شما نمره خواب و بینش می‌دهند.

باتری بدن
امتیاز باتری بدن شما فعالیت بدنی، استرس، استراحت و خواب را در نظر می‌گیرد – و تمام روش‌هایی که این عوامل بر ذخایر انرژی شما تأثیر می‌گذارند. هرچه بیشتر بر این امتیاز نظارت داشته باشید، بیشتر متوجه می شوید که چگونه فعالیت ها و انتخاب های سبک زندگی بر سطح انرژی کلی شما تأثیر می گذارد، بنابراین می توانید بر اساس آن تنظیم کنید. به خاطر داشته باشید که کم شدن باتری در پایان روز طبیعی است. این بدان معناست که شما انرژی خود را مصرف کرده اید. مطمئن شوید که خوب استراحت کرده اید و یک روز دیگر بهبود می یابند.

رتبه بندی استرس
وقتی استرس دارید، بدن شما در یک وضعیت فیزیولوژیکی بالا قرار می گیرد. با داده‌هایی که عمدتاً در مورد ضربان قلب (HR) و تغییرات ضربان قلب (HRV) هستند، ساعت‌های هوشمند گارمین سازگار می‌توانند سطح استرس شما را در مقیاس 0-100 اندازه‌گیری کنند و گزارش دهند که بدن شما چقدر به چالش‌های زندگی و محیطی که پیدا می‌کنید پاسخ می‌دهد. خودت در در جامعه امروزی فشاری که برای انجام هر کاری احساس می کنیم می تواند منجر به استرس بیشتر شود. علاوه بر این، استرس برای زنان پیامدهای متفاوتی نسبت به مردان دارد. می تواند منجر به افسردگی و اضطراب، افزایش ضربان قلب و فشار خون، افزایش وزن و مشکلات بارداری و قاعدگی شود. خوشبختانه ساعت های هوشمند گارمین سطح استرس شما را در 24 ساعت شبانه روز و در 7 روز هفته ردیابی می کنند تا بدانید چه زمانی استرس دارید و می توانید آن را مدیریت کنید.

ایمنی
واقعیت این است که اگر زنی هستید که می دوید، مهم است که ایمنی را در نظر داشته باشید. ساعت های هوشمند گارمین سازگار به ویژگی هایی مانند LiveTrack و تشخیص رخداد و کمک در صورت تصادف مجهز هستند.LiveTrack موقعیت مکانی شما را به صورت بلادرنگ ردیابی می کند، به طوری که خانواده و دوستان - که می توانید خودتان اضافه کنید - بتوانند شما را در هر کجا که هستید دنبال کنند. ویژگی Incident Detection می‌تواند تشخیص دهد که در هنگام ضبط یک فعالیت GPS زمان‌بندی شده، چه زمانی تغییر شدیدی در حرکت وجود دارد و به مخاطب اضطراری شما هشدار دهد که به کمک نیاز دارید. اگر به هر دلیلی احساس ناامنی می‌کنید، می‌توانید به صورت دستی راهنما را برای هشدار به مخاطب اضطراری خود فعال کنید. سپس یک پیام با موقعیت GPS برای مخاطب شما ارسال می شود.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.
اموزش_وصل_کردن_هدفون_به _ساعت_گارمینجی_پی_اس_رهنگارساعت_هوشمند_گارمیننمایندگی_گارمین_تهراناطلس_رهنگار_اریاساعت_هوشمند_گارمین_موزیکنمایندگی_گارمین_ایران

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران