اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

امیدوارم سرویس نقشه های جدید مبتنی بر اشتراک گارمین شروع یک روند نباشد

در میان همه هیجان‌ها پیرامون راه‌اندازی Garmin Forerunner 965 و 265، دو افزوده جدید به استیبل بهترین ساعت‌های گارمین، یکی دیگر از ویژگی‌های کلیدی Garmin در این هفته عرضه شد. در روز سه‌شنبه ۲۸ فوریه منتشر شد، Outdoor Maps+ (در برگه جدید باز می‌شود) یک سرویس جدید از Garmin است که فقط برای برخی از ساعت‌های ممتاز Garmin در ایالات متحده در دسترس است – با قیمتی.

این ویژگی مجموعه‌ای از «نقشه‌های عکاسی واقعی» و نقشه‌های توپوگرافی پیشرفته به‌روز از هر 50 ایالت را ارائه می‌کند، که حاوی اطلاعاتی است که معمولاً در تنظیم نقشه‌های فعلی Garmin گنجانده نمی‌شود. جزئیات استخراج شده از مجموعه داده های هیدروگرافی ملی دولت ایالات متحده (در برگه جدید باز می شود)، مانند نقشه دریاچه ها، رودخانه ها و تالاب های داخلی، برای کسانی که به دنبال یافتن بهترین نقاط ماهیگیری هستند، عالی است.

ماجراجویان می‌توانند اطلاعات مالک زمین را ببینند، که اگر پیاده‌روی جدی انجام می‌دهید و می‌خواهید از تجاوز تصادفی جلوگیری کنید ضروری است. مرزهایی برای نشان دادن مکان‌های شکار قانونی، اطلاعات بیشتر زمین‌های عمومی، امکان علامت‌گذاری نقاط بین مسیر برای پیاده‌روی‌ها و دویدن‌ها، و بیشتر کردن انبوه ویژگی‌های جدید.

Garmin Enduro 2، Epix (Gen 2)، سری Garmin Fēnix 7، Garmin MARQ (Gen 2) مانند Garmin MARQ Athlete، Quatix 7 و Tactix 7 همگی به این ویژگی های جدید (معمولاً گران ترین ساعت های گارمین) دسترسی دارند. ) و اشتراک 49.99 دلار تعیین شده است.

کاربران گاه به گاه گارمین ممکن است با چشم انداز پرداخت هزینه اضافی برای ویژگی های قفل شده در پشت دیوار پرداخت، دچار اشکال شوند. در نگاه اول، بوی Fitbit Premium و سایر خدمات اشتراک را می دهد، که ویژگی های خاصی مانند ردیابی دقیق خواب و امتیازات آمادگی روزانه را در پشت خرج ماهیانه مخفی می کند. اما نگران نباشید: این موضوع کاملاً یکسان نیست و بعید است گارمین سهم بزرگی از داده‌های شما را به دست آورد.

ویژگی های نقشه برداری به اندازه ای پیشرفته هستند که فقط برای ماهیگیری، شکار، اولترانینگ و سایر فعالیت های جدی در فضای باز مورد نیاز است. این تنها ویژگی اشتراک پولی مخصوص ورزش گارمین نیست. کسانی که فقط از گارمین برای تناسب اندام عمومی استفاده می کنند ممکن است از دانستن اینکه Garmin Golf دارای سطح اشتراک 9.99 دلار / 12.95 پوند / 14.99 دلار استرالیا است شگفت زده شوند. کتابخانه محتوای دوچرخه‌سواری مجازی TacX Garmin، Vault for Dash Cams و بسیاری از خدمات تخصصی دیگر نیز خدمات اشتراکی را به صورت ماهانه و سالانه ارائه می‌دهند.

به دلیل ماهیت بسیار تخصصی و الزامات خدمات زنده ویژگی Outdoor Maps+، بعید است که این نشانه ای باشد که Garmin قصد دارد شما را از هر یک از داده هایی که در حال حاضر استفاده می کنید قفل کند. این واقعیت که Garmin Connect برای دارندگان ساعت گارمین کاملاً رایگان است، یک نقطه فروش بزرگ در کل طیف ساعت های گارمین است - فقط باید این 5 ویژگی Garmin Connect را بررسی کنید تا ببینید واقعاً چقدر این برنامه مفید است.

با این حال، نمی توان انکار کرد که خدمات زنده درآمدزایی می کند. Fitbit Premium حرکتی دور از شرکتی بود که به فروش دستگاه‌ها برای کسب درآمد متکی بود (همانطور که در مقاله درگذشت Fitbit خود گفتیم)، و به سمت استفاده از ردیاب‌ها به عنوان وسیله‌ای برای نگه داشتن مردم برای پرداخت هزینه اشتراک بود. همچنین می‌توانید به مدل‌های Battle Pass و Season Pass که توسط بزرگ‌ترین پول‌سازان صنعت بازی‌های ویدیویی استفاده شده‌اند نگاهی بیندازید تا ببینید گارمین چگونه ممکن است وسوسه شود این مدل را اتخاذ کند.

من واقعاً امیدوارم که این کار را نکنند. همانطور که هست، سرویس رایگان Connect Garmin ساعت‌هایش را به یکی از بهترین دستگاه‌های موجود در بازار تبدیل می‌کند. حرکت به سمت خدمات اشتراکی بزرگ‌تر، برند را ارزان‌تر و بی‌ارزش می‌کند و احتمالاً بخش عظیمی از پایگاه کاربران آن را به آغوش انتظار اپل سوق می‌دهد.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.


قابلیت_گارمین_کانکت_پلاسساعت_هوشمند_گارمیننمایندگی_ساعت_گارمیننمایندگی_گارمین_ایرانساعت_ورزشی_گارمیننمایندگی_گارمین_تهرانساعت_تمرینی_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران