اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

نرم افزار Connect IQ™ Store

دانلود نرم افزار Connect IQ™ Store
دانلود نرم افزار Connect IQ™ Store

فروشگاه تک مرحله ای شما برای شخصی سازی دستگاه گارمین شما

دانلود نرم افزار  Connect IQ™ Store برای اندروید و IOS

رایگان

        

ویژگی ها :

برنامه ها و ویجت های بی نهایت

با هزاران برنامه و ویجت برای انتخاب - و تعداد بیشتری که به طور مداوم اضافه می شوند - همچنان به یافتن راه های جدیدی برای بهره مندی بیشتر از دستگاه های Garmin خود با Connect IQ ادامه خواهید داد.


احتمالات بی شمار

به لیست‌های پخش از پلتفرم‌های پخش سازگار گوش دهید، از سواری Uber خود استفاده کنید، چراغ‌های خانه را با برنامه SmartThings روشن کنید، یا حتی از برنامه AccuWeather MinuteCast استفاده کنید تا ببینید چه زمانی باران شروع می‌شود.


فیلدهای داده قابل شمارش

Connect IQ به شما امکان می دهد فیلدها و معیارهای داده مفید را برای دستگاه سازگار خود اضافه و پیکربندی کنید. به عنوان مثال، برنامه Running Power قدرت دویدن شما را در زمان واقعی محاسبه می کند.


دسترسی سریع و آسان

پیدا کردن برنامه‌ها و به‌روزرسانی‌های مورد نظرتان آسان است. می‌توانید فروشگاه Connect IQ را بر اساس دسته‌بندی جستجو کنید و نتایجی را مشخص کنید که بر اساس محبوب‌ترین، اخیراً اضافه شده یا بالاترین رتبه‌بندی مرتب شده‌اند.


تم های ساعت

Connect IQ همچنین به شما امکان می دهد از بین صدها صفحه ساعت انتخاب کنید تا شخصیت خود را به پوشیدنی خود بیاورید. گزینه های قابل تنظیم به شما امکان می دهد رنگ ها و سبک ها را انتخاب کنید - یا حتی عکس اضافه کنید.


مدیریت محتوا

Connect IQ چیزی بیش از یک فروشگاه است. همچنین یک پلتفرم با کاربری آسان برای مدیریت دانلودهای شما، دیدن برنامه هایی که در حال حاضر نصب شده اند و بررسی میزان فضای ذخیره سازی موجود در دستگاه شما است.

دانلود_نرم_افزارساعتconnect_iq_storeتعمیرات_گارمیننمایندگی_گارمینساعت_گارمیننرم_افزار_connect_iqدانلود

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران