اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

دو ساعت جدید گارمین فوررانر 265 و 965 با صفحه آمولد معرفی شدند

گارمین امروز از راه اندازی Forerunner® 265 و Forerunner® 965، اولین ساعت هوشمند مجهز به GPS و مجهز به نمایشگر AMOLED خبر داد.


نور روشن و طراحی شده برای تمام فواصل، آنها مجهز به یک صفحه نمایش لمسی رنگی هستند که شامل پنج دکمه است و امکان دسترسی سریع به آمار سلامت روزانه، اعلان ها و بسیاری از ویژگی های دیگر را فراهم می کند. Forerunner 965 همچنین دارای قاب تیتانیومی بسیار سبک وزن است. عمر باتری Forerunner 265 در حالت ساعت هوشمند 15 روز است، در حالی که Forerunner 965 عمر باتری 23 روز دارد.

برای 20 سال، سری Forerunner به ورزشکاران در تمام سطوح کمک کرده است تا به اهداف خود برسند. دن بارتل، معاون فروش بین‌المللی گارمین گفت: ما هیجان‌زده‌ایم که با جدیدترین ساعت‌های هوشمند GPS در حال اجرا و سه‌گانه خود، که اکنون دارای صفحه‌نمایش‌های جدید درخشان AMOLED هستند، نوآوری‌های مهم را برای مشتریان خود به ارمغان بیاوریم. با پیشنهادات آموزشی ممتاز گارمین، راهنمایی های بازیابی، عمر باتری چشمگیر، و بسیاری از ویژگی های دیگر، ورزشکاران می توانند با خیالی آسوده بدوند و ریکاوری کنند و بدانند که ابزار مناسبی برای ارائه بهترین عملکرد خود دارند. »

ساعت های هوشمند Forerunner 265 و Forerunner 965 ابزارهای نوآورانه ای را ارائه می دهند که به ورزشکاران کمک می کند محدودیت های خود را پشت سر بگذارند.

  • روز را با گزارش صبحگاهی شروع کنید که نمای کلی از کیفیت خواب را ارائه می دهد، امکانات آموزشی را برای روز پیشنهاد می کند و HRV (تغییرات ضربان قلب) و همچنین آب و هوا (زمانی که ساعت با تلفن هوشمند جفت می شود) را نشان می دهد.
  • از ویجت دویدن برای دریافت راهنمایی هدف، پیشنهادات ورزشی روزانه شخصی شده و تخمینی از مدت زمان لازم برای تکمیل یک دویدن بر اساس مسیر، آب و هوا و عملکرد کاربر استفاده کنید.
  • پیشنهادات تمرینی روزانه را مشاهده کنید که بعد از هر دویدن برای عملکرد و ریکاوری تنظیم می‌شوند، با در نظر گرفتن اجرای برنامه‌ریزی‌شده آینده در تقویم Garmin Connect.
  • با توجه به شاخص آمادگی تمرینی بر اساس معیارهای دیگر، کیفیت خواب، زمان ریکاوری و بار تمرین، تعیین کنید که آیا روز برای تمرین سخت یا نرم مناسب است.
  • برای مدیریت بهتر بهبودی، تغییرات ضربان قلب را در طول خواب دنبال کنید.
  • قدرت و دینامیک دویدن را با استفاده از شاخص هایی مانند سرعت دویدن، طول گام، زمان تماس با زمین و غیره اندازه گیری کنید. مستقیماً از مچ دست و بدون نیاز به اپلیکیشن یا لوازم جانبی اضافی.

Forerunner 265 و 965 که توسط گارمین و برای دوندگان طراحی شده اند، به طور خاص در هر دو شکل و عملکرد ساخته شده اند تا به ورزشکاران کمک کنند تا برای دویدن، تمرین کردن، فشار دادن خود و اتصال بهتر برنامه ریزی کنند.

برای کمک به ورزشکاران برای تقویت خود، سریعتر و کارآمدتر بودن در روز مسابقه، ساعت به ابزارهای ردیابی عملکرد Firstbeat Analytics Garmin مانند VO2 max، تناسب اندام، جلوه تمرین و موارد دیگر مجهز شده است. افرادی که برای مسابقه بعدی خود تمرین می کنند، دو گزینه برنامه آموزشی برای انتخاب دارند: یا جزئیات مسابقه را در تقویم Garmin Connect وارد کنید و پیشنهادات آموزشی روزانه را دریافت کنید، یا از برنامه های رایگان Garmin Coach که توسط کارشناسان ارائه می شود استفاده کنید. هنگام تمرین در فضای باز، ورزشکاران می‌توانند از ویژگی PacePro برای برنامه‌ریزی دویدن خود استفاده کنند (آنها راهنمایی دریافت می‌کنند که چه سرعتی را بر اساس شیب مسیرها یا مسافت‌های انتخابی باید طی کنند) و با اطمینان خاطر بدوند که فناوری SatI را می‌دانند. GPS چند باند به آنها موقعیت جغرافیایی دقیق را حتی در سخت ترین محیط ها می دهد.

Forerunner 265 که برای ردیابی سلامت کلی ورزشکاران 24 ساعته طراحی شده است، مجهز به اکسیمتر مچی پالس Ox2 و عملکردهای نظارت بر انرژی به لطف باتری بدن، ردیابی پیشرفته خواب و نمره خواب، ردیاب استرس، سیکل قاعدگی و بارداری است. ردیاب و بسیاری از ابزارهای دیگر. Forerunner 265 همچنین دارای بسیاری از ویژگی های متصل است که به ورزشکاران اجازه می دهد: دریافت اعلان ها. دانلود آهنگ از Spotify، Deezer یا Amazon Music (اشتراک ممتاز لازم است) برای گوش دادن بدون تلفن؛ به لطف تشخیص حادثه، درخواست کمک و عملکردهای LiveTrack، با آرامش بیشتری اجرا کنید. به لطف پرداخت بدون تماس Garmin Pay، در پرداخت سریعتر پرداخت کنید. و بسیاری از ویژگی های دیگر.

Forerunner 265 در دو اندازه موجود است: Forerunner 265S 42 میلی متری است و تا 24 ساعت در حالت GPS و تا 15 روز در حالت ساعت متصل است. Forerunner 265 46 میلی متر است و تا 20 ساعت در حالت GPS و تا 13 روز در حالت ساعت هوشمند عمر باتری را ارائه می دهد.