اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

به‌روزرسانی ویژگی‌های جدید گارمین برای ساعت‌ها و رایانه‌های دوچرخه‌سواری [ژوئن 2024]

به‌روزرسانی ویژگی‌های جدید گارمین برای ساعت‌ها و رایانه‌های دوچرخه‌سواری [ژوئن 2024]

گارمین سند به روز رسانی سه ماهه خود را به طور رسمی اعلام کرد. نسخه ژوئن 2024 چند ویژگی و پیشرفت جدید را در خط ساعت‌های هوشمند و رایانه‌های دوچرخه‌سواری گارمین به ارمغان می آورد. بسیاری از این موارد برای مدتی برای کسانی که از برنامه بتا استفاده می‌کندد در دسترس بوده، اما اکنون به عنوان یک نسخه عمومی برای سایر کاربران نیز عرضه می‌شوند.

Find my phone: این ویژگی مبتکرانه به طور مداوم موقعیت تلفن شما را در طول یک فعالیت توسط GPS ذخیره می‌کند و تضمین می‌نماید که حتی اگر تلفن شما گم شود، می‌توانید به راحتی موقعیت‌های قبلی خود را دنبال کرده و مکان تلفن را پیدا کنید. این قابلیتیست که اغلب دوچرخه سواران از آن استفاده کنند.

گارمین مسنجر: این برنامه جدید امکان ارسال پیام متنی دو طرفه را مستقیماً از ساعت هوشمند گارمین شما فراهم می‌سازد و شما را در حال حرکت (مثلا در فعالیت دو یا دوچرخه سواری) به گوشی همراهتان متصل نگه می‌دارد. اما برای این کار به یک دستگاه In-reach هم نیاز دارید.

پین دراپ پیمایش مسیر (Pin Drop Navigation): قابلیت پین دراپ پیمایش به کاربران این اجازه را می‌دهد تا نقاط مورد علاقه خود را از توسط برنامه نقشه‌های گوشی آیفون در ساعت گارمین خود به اشتراک بگذارند و مسیریابی و ناوبری یکپارچه را تسهیل می‌سازد. چه در حال کشف جواهرات پنهان در یک شهر جدید باشید و چه در حال برنامه ریزی برای پیمایش یک مسیر دوچرخه‌سواری خوش منظره، این ویژگی روند کار شمار را ساده می‌سازد و تضمین می‌دارد که در مسیر خود گام بردارید.

یکپارچه‌سازیSRAM AXS : برای دوستداران دوچرخه‌سواری، ادغام با تعویض دنده الکترونیکی SRAM AXS یک ارتقاء شایسته بحساب می‌آید. این قابلیت به کاربران اجازه خواهد داد تا صفحات داده را در رایانه دوچرخه سواری Edge خود مستقیماً از شیفترها کنترل و پیکربندی کنند و نیاز برداشتن دست‌های خود از دسته فرمان را از بین ببرند.

دیگر پیشرفت‌های این بروزرسانی

در حالی که بدون شک ویژگی‌های ذکر شده از نکات برجسته این به روز رسانی بشمار می‌روند، گارمین همچنین انبوهی از پیشرفت های دیگر را در نظر گرفته است. یکی دیگر از این پیشرفت‌ها قابلیت Jet Lag Adviser است که به کاربران کمک می‌کند تا به طور مؤثرتری به مناطق زمانی جدید عادت کنند، در حالی که همزمان بهبودهای نقطه عطف قابلیت های ناوبری و مسیریابی را بهبود می‌بخشد.

افزودن نمایه Walk Indoor Activity به کسانی که تمرینات داخل سالنی را انجام می‌دهند کمک می‌کند و ویژگیRecovery Heart Rate برای فعالیت‌های کم تاثیر، بینش ارزشمندی را در مورد ریکاوری ارائه می‌دهد. یادآور می شویم، گارمین اخیراً ردیابی خودکار ضربان قلب بازیابی پس از یک فعالیت را معرفی کرده است. علاوه بر این، کاربران اکنون می‌توانند ارزیابی خود را به طیف وسیع‌تری از فعالیت‌ها اضافه کرده و امکان ارزیابی جامع تری از عملکرد خود را فراهم کنند.

دسترسی به این بروز رسانی

به‌روزرسانی ژوئن 2024 به تدریج منتشر می‌شود و برخی از کاربران در حال حاضر از ویژگی‌های رو شده بهره می‎‌برند در حالی که برخی دیگر مشتاقانه منتظر رو شدن ویيگی‌های دلخواه خود هستند. در جدول زیر می‌توانید ببینید که کدام ساعت و جی پی اس‌های گارمین قبلاً این ویژگی‌ها را دارا و کدام‌ها آن‌ها را دریافت می‌کنند.


گارمین کاربران را تشویق می‌کند تا به‌روزرسانی‌های خودکار را از طریق نرم‌افزار گارمین اکسپرس فعال کنند تا اطمینان حاصل شود که به‌روزرسانی را به‌محض دردسترس شدن برای ساعت یا جی پی اس شان دریافت می‌کنند.

اگر بخواهیم منصف باشیم باید بگوییم این یک به‌روزرسانی نرم‌افزاری تکراری است بدون هیچ ویژگی جدید سلامت و تناسب اندام. اما این راهیست در شرف تغییرات کلان. زیرا بدون شک ساعت‌های گارمین در آینده ویژگی‌های جدید مهم‌تری را به ارمغان خواهند آورد، که امیدواریم حداقل برخی از آنها برای دارندگان ساعت‌های قدیمی تر گارمین نیز کاربردی باشد.

قیمت_ساعت_گارمینجی_پی_اس_گارمینگارمینساعت_گارمینgarminردیابی_سلامتی_گارمیننمایندگی_گارمین_تهرانساعت_ورزشی_گارمیننمایندگی_گارمینبروز_رسانی_جدید_گارمینرایانه‌_دوچرخه_سواری_گارمینگارمین_اکسپرسقیمت_جی_پی_اس_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران