اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

معرفی Bounce، اولین ساعت هوشمند کودکانه متصل به LTE از Garmin

با فناوری ارتباطات و ردیابی موقعیت مکانی، Bounce نیاز به گوشی هوشمند را به تاخیر می اندازد
یک ساعت هوشمند کودکانه با اتصال LTE که به والدین امکان می‌دهد به راحتی با فرزندشان ارتباط برقرار کنند و مکان آن را پیدا کنند. برای والدین، سرپرستان یا اعضای خانواده که می‌خواهند خرید گوشی هوشمند را برای کودک در زندگی خود به تعویق بیندازند، Bounce یک ابزار ارتباطی برای کودکانی ارائه می‌کند که به یک گوشی هوشمند کاملاً مجهز نیاز ندارند. Bounce با صفحه نمایش لمسی روشن و رنگی و طراحی بادوام و مناسب برای شنا، پیام‌های متنی و صوتی دو طرفه و همچنین ردیابی موقعیت مکانی را در زمان واقعی به برنامه Garmin Jr. در تلفن هوشمند سازگار با والدین یا قیم ارائه می‌دهد. همراه با ارتباطات، Bounce ردیابی تناسب اندام و فعالیت، بازی‌های سرگرم‌کننده را ارائه می‌دهد و حتی به والدین اجازه می‌دهد کارهای خانه را تعیین کنند و پاداش بدهند.
دن بارتل، معاون گارمین گفت: «به عنوان یکی از شرکت‌های پیشرو در تولید ساعت‌های هوشمند در جهان، ما بسیار هیجان‌زده هستیم که با ساعت هوشمندی که به آنها اجازه می‌دهد با فرزندان خود در ارتباط باشند و در عین حال مراقب موقعیت مکانی آنها باشند، آرامش خاطر را به والدین ارائه دهیم. فروش مصرف کننده نه تنها بچه‌ها با پوشیدن آن احساس خنکی می‌کنند، بلکه والدین احساس راحتی می‌کنند که فرزندانشان را با ارتباطات دیجیتال به شیوه‌ای سرگرم‌کننده و کنترل‌شده از طریق پیام‌های متنی، پیام‌های صوتی و ردیابی از مچ دست خود آشنا کنند.»

برای آرامش خاطر در ارتباط بمانید
با استفاده از اتصال GPS و LTE داخلی Bounce، والدین می‌توانند با ردیابی موقعیت مکانی فرزندشان در Bounce، از طریق برنامه Garmin Jr در تلفن هوشمند سازگار والدین، در ارتباط بمانند و از موقعیت مکانی فرزند خود مطلع شوند. نیازی به تعویض ارائه دهندگان خدمات تلفن نیست - اشتراک LTE مستقیماً از طریق Garmin مدیریت می شود. والدین می توانند مناطق تعریف شده را تنظیم کنند و هنگامی که فرزندشان از محدوده تعیین شده خارج می شود مطلع شوند. کودکان همچنین می‌توانند از ویژگی «اعلام حضور» برای اشتراک‌گذاری مکان فعلی خود استفاده کنند، که اعلانی را به برنامه Garmin Jr در تلفن‌های هوشمند والدین ارسال می‌کند. در صورتی که بچه‌ها فراموش کنند، والدین می‌توانند موقعیت مکانی فرزندشان را در برنامه Garmin Jr. «نوسازی» کنند تا مکان فعلی او را ببینند.
علاوه بر ردیابی موقعیت مکانی، خانواده ها می توانند از طریق برنامه Garmin Jr. با فرزندان خود ارتباط برقرار کنند. بچه‌ها می‌توانند مستقیماً از ساعت خود پیام‌های متنی و صوتی به برنامه Garmin Jr. در تلفن هوشمند سازگار یا سایر ساعت‌های هوشمند Bounce ارسال کنند، تا زمانی که هر دو ساعت توسط سرپرست خانواده‌شان برای برقراری ارتباط با یکدیگر تأیید شده باشند. آنها همچنین می توانند با پیام های از پیش تنظیم شده قابل تنظیم، پیام های صوتی، شکلک ها یا شکلک های صوتی به مخاطبین مورد تایید والدین و در پیام های گروه خانواده Garmin Jr پاسخ دهند. در طول روزهای مدرسه، والدین می‌توانند حالت مدرسه یا مزاحم نشوید را از برنامه Garmin Jr روشن کنند تا حواس‌پرتی‌ها را محدود کنند تا به بچه‌ها کمک کنند در کلاس درس تمرکز کنند.
اگر کودکی به کمک نیاز داشته باشد، والدین می‌توانند با دانستن اینکه وقتی فرزندشان ویژگی Assistance را فعال می‌کند، پیامی برای آنها و سایر مخاطبینی که در برنامه Garmin Jr تأیید می‌کنند، راحت باشند. این اعلان یک نمای موقعیت مکانی LiveTrack از مکان زنده فرزندشان مستقیماً در برنامه Garmin Jr. ارائه می دهد.

فعالیت ها، کارهای روزمره و موارد دیگر را در دستان آنها ردیابی کنید
با Bounce، والدین می توانند سبک زندگی فعال را از سنین پایین تشویق کنند. معیارهای سلامتی مانند خواب، قدم‌ها و دقیقه‌های فعال، و همچنین فعالیت‌های تناسب اندام از جمله پیاده‌روی، دویدن، دوچرخه‌سواری، شنا در استخر و موارد دیگر را می‌توان در برنامه Garmin Jr. ردیابی و مشاهده کرد. والدین همچنین می‌توانند اعلان‌هایی را برای یادآوری فرزندان خود برای انجام کارهای روزمره و سایر مسئولیت‌ها ارسال کنند. این یادآورهای دوستانه را می توان طوری تنظیم کرد که به صورت هفتگی یا حتی روزانه تکرار شوند. برای کمک به کودکان در مدیریت بهتر زمان خود، Bounce یک کرونومتر، زنگ هشدار و تایمر را درست روی مچ دست آنها قرار می دهد تا به آنها اطلاع دهد که چه زمانی برای انجام تکالیف است یا چه زمانی زمان آماده شدن برای تمرین فوتبال است.

ماجراهای تعاملی، آزمون ها، بازی ها و موارد دیگر
سرگرمی کمتر از یک بازو با Bounce فاصله دارد. گیمیفیکیشن سلامت و عادات به بچه‌ها اجازه می‌دهد تا برای رسیدن به اهداف و مسئولیت‌های فعال خود، از جمله بازی‌ها و ماجراجویی‌های سرگرم‌کننده و آموزشی، جوایزی را باز کنند. Adventures به کاوشگران جوان این امکان را می دهد که از طریق بازی های بی اهمیت و حقایق جدید مستقیماً در برنامه Garmin Jr. در تلفن هوشمند والدین خود در مورد مکان های مختلف در سراسر جهان اطلاعات کسب کنند. علاوه بر کسب جوایز، بچه ها همچنین می توانند با خانواده و دوستان خود در چالش های فردی و تیمی رقابت کنند. وقتی زمان فعالیت نیست، کودکان می توانند ذهن خود را با بازی های آموزشی مانند پازل و فلش کارت درست روی ساعت خود بیازمایند.

Bounce اکنون در سه رنگ - Green Burst، Black Camo و Lilac Floral - در دسترس است و تا 2 روز عمر باتری دارد. در حالی که منابع باقی می‌مانند، هر خرید Bounce شامل یک نسخه رایگان از گارمین «زنان ماجراجویی: شجاع بودن در دنیای بزرگ» است، کتابی برای کودکان که الهام‌بخش نسل بعدی کاوش‌گران است. برای استفاده از ویژگی‌های متصل، از جمله پیام‌های متنی و صوتی، Assistance و LiveTrack، به یک طرح اشتراک فعال و اتصال LTE نیاز است. برای اطلاعات بیشتر، به Garmin.com/Bounce مراجعه کنید.
محصولات گارمین که از درون برای زندگی در بیرون مهندسی شده اند، صنعت سلامتی را متحول کرده اند. گارمین که متعهد به توسعه ابزارهای پوشیدنی و اندازه گیری سلامت است که به افراد در هر سطح فعالیتی کمک می کند زندگی سالم تری داشته باشند، معتقد است هر روز فرصتی برای نوآوری و فرصتی برای شکست دادن دیروز است. برای اطلاعات بیشتر، به اتاق خبر مجازی Garmin مراجعه کنید، به تیم مطبوعاتی ما ایمیل بزنید، با @garminwellness در رسانه های اجتماعی ارتباط برقرار کنید، یا ماجراهای ما را در garmin.com/blog دنبال کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین می توانید با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

ساعت_گارمین_بونسساعت_کودکان_هوشمند_بونسgarminwatchخرید_ساعت_هوشمند_بونسgpsrahnegarنمایندگی_خرید_ساعت_هوشمند_بونسgarmin_rahnegargarmin_gpsgarminساعت_هوشمند_بونسساعت_هوشمند_کودکان_بونسساعت_کودکان_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران