اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

از یک ساعت هوشمند چه انتظاری دارید؟

مچ بند های هوشمند
از یک ساعت هوشمند چه انتظاری دارید؟
یک ساعت هوشمند چه ویژگی هایی میتواند داشته باشد ؟
آیا ساعت هوشمند لازم و واجب است یا اینکه تجملاتی ست؟
ساعت هوشمند با ساعت ورزشی چه تفاوتی دارد؟
ساعت هوشمند بخرم یا ساعت ورزشی؟
امروزه که  ابزار هوشمند به کمک ما آمده اند و کار ها را راحت تر و سریعتر کرده اند ، نیاز به یک ابزار هوشمند مچی کم و بیش احساس میشود . اکسسوری ای که میتواند علاوه بر زیبایی ، کارایی بسیار زیادی برای ما داشته باشد . مثلا نمایش اعلان ها و پیام های شبکه های اجتماعی روی ساعت مچی ، یا نمایش ضربان قلب ، اکسیژن خون ، وضعیت آب و هوا ، موقعیت مکانی ، میزان استرس ، تحلیل کیفیت خواب و هزاران موارد دیگر ....
از این رو ما باید هدفمند انتخاب کنیم .با توجه به شرایط اقتصادی روز و تنوع بازار محصولی را بخریم که به دردمان بخورد .
مچ بند های هوشمند و ساعت های مچی هوشمند معروف دنیا مانند اپل واچ از ابتدای ورود به بازار روی ویژگی های ورزشی این مچبند ها تاکید زیادی دارند ، زیرا باتوجه به این که بیشتر این ساعت مچی ها دارای حسگر ضربان قلب مچی هستند در امر ورزش کارایی زیادی دارند .
اما اولین تولید کننده ای که به صورت تخصصی مچبند و ساعت ورزشی تولید کرد ، گارمین بود .شرکت گارمین در کالیفورنیا امریکا تاسیس شده و از ابتدا به صورت حرفه ای و تخصصی روی ساعت های ورزشی و جی پی اس دار تحقیق و آنها را تولید کرده .
اگر ورزش میکنید و یا قصد شروع کردن ورزش را دارید ساعت هوشمند ورزشی بخرید . این ساعت ها به شما کمک خواهد کرد تا فعالیت خود را تحلیل کنید و هدفمند تر ورزش کنید . این کار باعث میشود شما به ورزش مداوم روی بیاورد و همیشه ورزش کنید .
انتظارات خود را از ساعت هوشمنتان بالا ببرید . ساعت هوشمند فقط یک ابزار تجملاتی و زیبایی نیست ، امروز ساعت هوشمند دستیار حرفه ای شما در ورزش کردن است . همچنین با کمک این ابزار شما میتوانید بدن خود را بیشتر بشناسید ، از وضعیت قلب خود خبردار شوید ، استرس خود را کنترل کنید ، قاعدگی و بارداری را تحلیل و پیگیری کنید ، وضعیت خواب خود را پیگیری کنید و تمامی این تحلیلات را به حافظه اکانت خود بسپارید تا در طی گذشت زمان بهبود وضعیت کلی بدن خود را مشاهده کنید .
ساعت های هوشمند ورزشی گارمین با توجه به نیاز های ورزشکاران تنوع قابل قبولی دارند . سرعت و دقت بالایی دارند . کار کردن با آنها راحت است . ضد آب هستند . سنسور جی پی اس و گلوناس و گالیله  در بیشتر این ساعت ها وجود دارد . سنسور ارتفاع سنج و قطب نما و مجاورت و شتاب سنج و ژیروسکوپ نیز در بسیار از گارمین ها وجود  دارد . به صورت کلی راحتی را برای ورزشکاران به ارمغان آورده اند . 
همچنین ساعت های هوشمند تخصصی گارمین که به صورت حرفه ای برای امور مختلفی مانند خلبانی ، دریانوردی ، اتومبیلرانی ، موج سواری ، گلف و کوهنوردی طراحی شده اند به این امور به صورت خاص پرداخته و حرفه ای در این زمینه تولید میشوند .
با گارمین حرفه ای شوید .
برای مشاوره و خرید تمام محصولات گارمین با ما تماس بگیرید .
اطلس رهنگار آریا( گارمین ایران ) 88880034-021
امیری 2087500-0910
تاجیک 8841470-0912
شرفی 2087600-0910

دفترچه_راهنما_Fenix_فنیکس_گارمینلشفئهدگارمین_چینی_نیستمشاهده_گارمینساعت_فینیکس_گارمینتشخیص_اصالت_گارمینگارمین_تایوانساعت_فونیکسدفترچه_راهنما_montana_گارمینگارمینبند_ساعت_گارمینگلرمینرابط_دوربین_با_کلاه_گارمینهقشدلشقئهدگارمین_کجاییهنمایندگی_گارمین_کجاست؟مجموعه_گارمینپایه_دوربین_گارمینگارمین_اصل_را_چگونه_تشخیص_دهیمگلس_ساعت_گارمینتوضیحات_گارمینتهران_گردی_با_گارمینخدمات_گارمین_کجاست؟چگونه_گارمین_گارمین_ساخت_کجاستقدیمی_ترین_گارمین_ایرانجایزه_گارمینپایهه_خودرو_گارمینگترمینفروش_اینترنتی_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه