اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

مراقبت های بارداری با گارمینGarmin Pregnancy

امیدوارید باردار شوید؟
مراقبت های  بارداری با گارمینGarmin Pregnancy 

اگر باردار هستید یا امیدوارید باردار شوید، احتمالاً اهمیت مراقبت های  بارداری خود را درک کرده اید. تغییراتی که بدن شما متحمل می شود معجزه آسا نیستند، اما بسیار مهم است که آنها را تحت نظر داشته باشید تا مطمئن شوید که هم خود و هم کودکتان سالم می مانند. و آیا می دانستید که می توانید بارداری خود را با ساعت هوشمند گارمین خود پیگیری کنید ؟

همان ویژگی سلامت زنان که به شما امکان می دهد چرخه قاعدگی خود را مراقبت کنید همچنین به شما امکان می دهد بارداری خود را نظارت کنید. این برنامه مانند یک برنامه بارداری است، اما با داشتن راحتی بیشتر از سایر معیارهای بدن شما - مانند ضربان قلب، نمره خواب، باطری بدن، امتیاز استرس و موارد دیگر - از مچ شما به همان برنامه Garmin Connect که به راحتی در دسترس است ارسال می شود. در تلفن سازگار شما

بیایید همه چیزهایی را که می توانید هنگام پیگیری بارداری خود با گارمین به آن توجه کنید، بررسی کنیم.

برنامه مراقبتهای بارداری گارمین چه چیزی را مراقبت می کند؟

آیا می توانم تخمک گذاری خود را پیگیری کنم؟ آیا می توانم بارداری خود را پیگیری کنم؟ در مورد علائم بارداری مانند تهوع صبحگاهی و ترشحات بارداری چطور؟ به همه موارد بالا بله. ویژگی مراقبتهای بارداری در ساعت هوشمند گارمین سازگار به شما امکان می دهد همه این موارد و موارد دیگر را مراقبت کنید. لطفاً توجه داشته باشید که اگر Venu 2 یا Venu 2S دارید، همین ویژگی‌ها در برنامه مراقبتهای سلامت زنان گارمین در دسترس شما هستند .

علائم و خلق و خوی روزانه: توجه به احساس بدن و چگونگی تکامل آن در این دوره زمانی مهم است. شما قادر خواهید بود علائم فیزیکی روزانه خود - مانند آکنه، نفخ، یبوست، انقباضات، گرفتگی عضلات، سردرد، خستگی، حساسیت - و همچنین خلق و خوی خود را با گزینه هایی مانند خوب، شاد، غمگین، غرق، حساس و غیره ثبت کنید. هر ماه یک نمای کلی 4 هفته ای از علائمی که ثبت کرده اید دریافت خواهید کرد تا بتوانید الگوهای بزرگتر را شناسایی کنید. اگر هنوز باردار نیستید اما امیدوارید باردار شوید، می‌توانید از همان ویژگی برنامه پیگیری سلامت زنان برای مراقبتهای چرخه قاعدگی و تخمک‌گذاری خود استفاده کنید.
اندازه کودک: در طول دوران بارداری، با مقایسه با اشیاء واقعی برای مقیاس، تقریباً می دانید که اندازه کودک شما چقدر باید باشد. مشاهده کنید که کودکتان از اندازه یک توت فرنگی به یک کدو بلوط و یک کلم رشد می کند و به راحتی می توانید به روز رسانی ها را با دوستان و خانواده به اشتراک بگذارید تا آنها هم در کنار شما شگفت زده شوند.
حرکت کودک: آیا نسبتاً مطمئن هستید که کودک شما با تمام لگدهایی که انجام می دهد، قرار است یک ستاره فوتبال شود؟ آیا به نظر می رسد که آنها همیشه سکسکه دارند؟ شما می‌توانید تمام حرکات کودکتان را ثبت کنید، که هم می‌تواند به عنوان یادگاری از بارداری و هم الگوی عادت‌هایی باشد که در صورت بروز هر گونه نگرانی با پزشک خود در میان بگذارید.
نکاتی برای ورزش و تغذیه: احتمالاً نیازی ندارید که به شما بگوییم بدن شما در طول بارداری تغییر می کند. (اگر در حال خواندن این مطلب هستید، حدس می زنیم که از قبل این احساس را دارید - یا امیدوارید در آینده ای نزدیک این احساس را داشته باشید) همچنین به یاد داشته باشید که آنچه بدن شما به آن نیاز دارد نیز تغییر می کند. برنامه مراقبتهای بارداری گارمین در حین پیشرفت در بارداری، پیشنهادات ورزشی و تغذیه ای را ارائه می دهد - از یادآوری برای خوردن پروتئین بیشتر تا اطلاعات مهم در مورد میزان آب اضافی که باید بر اساس سه ماهه خود بنوشید.
تاریخ سررسید: هنگامی که پزشک یک تاریخ تقریبی به شما داد، می‌توانید این اطلاعات را به Garmin Connect اضافه کنید تا یک شمارش معکوس هفتگی از نحوه پیشرفت خود از هفته به هفته را مشاهده کنید، و شمارش معکوس نهایی به شما منتهی می‌شود. تولد نوزاد
افزایش وزن: بدیهی است که افزایش وزن بخش مهمی از این سفر خواهد بود. اما هنوز هم همیشه این را می شنویم: در دوران بارداری چقدر باید وزن اضافه کنم؟ برنامه مراقبتهای بارداری گارمین بر اساس میزان فاصله شما، ارقامی را ارائه می دهد تا بتوانید با آن اندازه گیری کنید و اگر مشکلی به نظر می رسد بتوانید با پزشک خود در ارتباط باشید.
وضعیت تمرین: اگر دستگاه شما وضعیت تمرین شما را کنترل می کند، ممکن است نگران از دست دادن پیشرفت در دوران بارداری خود باشید. برای جلوگیری از این امر، می‌توانید وارد شوید و این ویژگی را غیرفعال کنید تا پس از به دنیا آمدن نوزاد و آماده شدن برای بازگشت به روال تمرینی خود، بتوانید از جایی که تمرین را ترک کردید ادامه دهید. همچنین می‌توانید هشدارهای منظمی را که ممکن است برای بلند شدن و حرکت دریافت کنید غیرفعال کنید زیرا عادت‌های شما اغلب در طول بارداری تغییر می‌کند. 
تایمر انقباض گارمین چیست ؟

وقتی نزدیک به زمان کودک است، پیگیری انقباضات شما مهم است. شما و همسرتان می‌توانید تایمر انقباض گارمین را دانلود کنید تا ببینید دقیقاً چقدر فاصله انقباضات از همدیگر است - که به شما کمک می‌کند تعیین کنید که آیا در حال زایمان هستید یا خیر. علاوه بر ثبت طول و دفعات انقباضات خود، همچنین می توانید به تاریخچه انقباضات قبلی خود برای مقایسه دسترسی داشته باشید.

کدام ساعت های گارمین مراقبتهای بارداری دارند؟

بسیاری از ساعت‌های هوشمند گارمین داده‌های مراقبتهای بارداری شما را دقیقاً روی مچ شما نشان می‌دهند، و همه ساعت‌های هوشمند گارمین با ویژگی‌های رایگان مراقبتهای بارداری در Garmin Connect سازگار هستند . برای مشاهده لیست کامل ساعت های هوشمند سازگار با اپلیکیشن مراقبتهای بارداری گارمین، اینجا را کلیک کنید . اگر کاربر Venu 2 یا Venu 2S هستید، برای برنامه جامع پیگیری سلامت زنان اینجا را کلیک کنید .

دیدگاه

ثبت دیدگاه