"Enduro™ Steel with Gray UltraFit Nylon Strap"در سال هاي متمادي که گارمين در زمينه ساعت هاي برند فعاليت دارد ،تمام مواردي  را که در صنعت ساعت بايد در نظر مي گرفته است ،انجام داده است و کمپاني گارمين در تمام زمينه ها ساعت توليد کرده است .


Enduro™ چه سبک ساعتي است ؟

اين ساعت براي حوزه هاي ورزشي طراحي شده و کاملا نسبت به مدل و نوع استفاده آن  در ورزش پرداخته شده و بهترين طرح را  در سال 2021 کسب کرده وکار آمد ترين نوع در سبک خود در دنيا مي باشد  .و براي کساني که علاقه مند به طبيعت گردي و همچنين کوهنوردي هستند با قابليت و سبک خاص نسبت به مواردي که براي افراد کاربرد دارد  طراحي شده است .


قابليت هاي اين ساعت :

اين ساعت از قابليت پخش موزيک  با تکنولوژي روز و پيشرفته را ،با کيفيت عالي را دارد . از حافظه داخلي مناسبي برخوردار مي باشد .قدرت باتري آن در حد بالا طراحي شده ،که مي توان با يکبار شارژ ساعت ها از آن استفاده کرد بدون  آنکه باتري آن به اتمام برسدتا 65 روز مي تواند با توجه به استفاده از آن شارژ خود را نگه دارد .


بدنه و مدل هاي آن :

بدنه و مدل هاي آن در دو سبک عرضه شده است ،اولين مدل با بدنه استيل ، دومين مدل با بدنه تيتانيوم مي باشد .و از يک بند نايلوني با مقاومت و دوام بالا طراحي شده است . محبوبيت  اين سبک ساعت بين عموم  بسيار است .