اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

گارمین دو دهه برتری خود را با راه اندازی Forerunner 965 و 265 جشن می گیرد که با در نظر گرفتن دوندگان طراحی شده است.

سری Forerunner گارمین در بیست سال گذشته یک پیشگام در نوآوری بوده است و نحوه آموزش و پیگیری پیشرفت دوندگان را متحول کرده است. این اولین ساعت هوشمند GPS جهان را معرفی کرد که به طور خاص برای دوندگان طراحی شده بود و به ورزشکاران کمک می کرد به بهترین های شخصی خود دست یابند و تأثیر قابل توجهی بر صنعت تناسب اندام داشته باشند.

گارمین در سال 1989 حمل و نقل هوایی را با محصولات GPS آغاز کرد و در بخش های خودرو، دریایی و فضای باز گسترش یافت. در سال 2003، این شرکت Forerunner را معرفی کرد، اولین ساعت هوشمند GPS که منحصراً برای دوندگان طراحی شده بود. این وسیله تغییر دهنده بازی، ورزشکاران را قادر می‌سازد تا مسافت، سرعت و مسیرهای خود را به دقت کنترل کنند و بینش‌های ارزشمندی را در مورد رژیم‌های تمرینی آن‌ها ارائه دهد. از آن زمان، سری Forerunner به طور مداوم مرزها را جابجا کرده است و معیارهای جدیدی را در فناوری تناسب اندام پوشیدنی ایجاد کرده است.

برای درک تأثیر سری Forerunner، Options آخرین ساعت هوشمند خود را بررسی کرد - Forerunner 265، که با لنز Ground Gorilla Glass 4، با گزینه ای از صفحه نمایش 1.3 اینچی AMOLED، با عمر باتری تا 13 روز عرضه می شود. یا صفحه نمایش 1.1 اینچی AMOLED (در Forerunner 265S) با عمر باتری تا 15 روز.

Forerunner 265 شامل ابزارهای نظارت بر عملکرد Garmin Firstbeat Analytics مانند VO2 max، وضعیت عملکرد، اثر تمرین و موارد دیگر است. با فعال ماندن و استفاده از ردیاب های تناسب اندام، Forerunner 265 نحوه دویدن من را کاملاً تغییر داده است. دقت و جزئیات در داده های آن بی نظیر است. این ساعت هوشمند بهترین همراه دویدن است، از ثبت ضربان قلب گرفته تا ردیابی مسیر من با GPS.

یکی دیگر از محصولات جدید Forerunner 965 است که دارای قاب تیتانیوم، صفحه نمایش 1.4 اینچی AMOLED و عمر باتری شگفت انگیز تا 23 روز در حالت ساعت هوشمند است. این ساعت دارای رکورد طولانی ترین عمر باتری جهان برای یک ساعت در حال اجرا با صفحه نمایش AMOLED است.

انحصاری برای Forerunner 965، این ساعت دارای ویژگی‌های Stamina و Acute Chronic Workload Ratio برای نظارت و کمک به کاربران در مدیریت فعالیت بدنی خود در حین دویدن، جلوگیری از اعمال بیش از حد اولیه و تعیین معیارهای کلی بار تمرین برای برنامه‌ریزی موثر تمرین است.

این ساعت هوشمند برای علاقه مندان به دوی ماراتن و سه گانه طراحی شده است که از ویژگی هایی مانند دویدن مبتنی بر مچ دست بهره مند می شوند، جایی که کاربران می توانند از طریق پویایی دویدن روی مچ، از جمله نوسان عمودی طول گام به طور مستقیم از ساعت در زمان واقعی، به معیارهای دقیق دسترسی داشته باشند. سری Forerunner 965 و Forerunner 265 که توسط دوندگان برای دوندگان طراحی شده است، در هر دو شکل و عملکرد به منظور کمک به ورزشکاران در برنامه ریزی، آماده سازی، اجرا و اتصال بهتر ساخته شده اند.

گارمین محصولات خود را به شدت آزمایش می کند تا با روال تمرین شدید کاربران مطابقت داشته باشد. این تست‌ها سناریوهای واقعی را شبیه‌سازی می‌کنند، از جمله افراط‌های دما، استرس، شتاب، ارتفاعات، افت و سایش باند ساعت. این آزمایشات کامل کیفیت و دوام درجه یک را برای مشتریان تضمین می کند و به تعهد خود نسبت به نوآوری و بازخورد کاربر وفادار می ماند.

در بیستمین سالگرد سری Forerunner، تعهد گارمین به دنیای سالم تر و فعال تر از همیشه قوی تر است. با پیشرو بودن سری Forerunner، Garmin قصد دارد الهام بخش ورزشکاران و علاقه مندان به تناسب اندام برای دستیابی به ارتفاعات جدید باشد. آپشن اخیراً با اسکوپن لین، دستیار مدیر کل گارمین آسیا مصاحبه کرد تا بفهمد چگونه این شرکت در بازار فناوری تناسب اندام نوآورانه و رقابتی باقی می ماند.

گارمین چگونه مزیت رقابتی خود را حفظ می کند؟

این صنعت همیشه گارمین را برای محصولات پیشرفته ناوبری GPS خود می شناسد. از امروز، ما یک رهبر مشهور در بازارهای هوانوردی، دریایی، خودرو، فضای باز و تناسب اندام هستیم و به تولید محصولات با بالاترین کیفیت، طراحی و ارزش برای مشتریان وفادار و جدید خود ادامه خواهیم داد.

کسب Firstbeat Analytics، ارائه‌دهنده پیشرو در تجزیه و تحلیل فیزیولوژیکی برای سلامت، تناسب اندام و عملکرد، نشان می‌دهد که چگونه ما دائماً به دنبال بهبود کیفیت خود هستیم. در این مورد، سلامت و ردیابی داده های ما.

گرایش‌های فعلی ساعت‌های تناسب اندام و ردیاب آسیای جنوب شرقی چیست و گارمین چگونه با آن‌ها سازگاری می‌کند تا مرتبط بماند؟

برای بیشتر سبک زندگی، هنر و روند مد، برای بخش گزینه ها اینجا را کلیک کنید

پس از کووید-19، افراد بیشتری سطح سلامت و تناسب اندام خود را زیر نظر دارند. یکی از ویژگی‌های محبوب در میان کاربران ما HRV است، که در آن به شما یک امتیاز HRV در طول سه هفته در مورد نحوه مدیریت استرس توسط بدنتان داده می‌شود و چگونه می‌توانید آن را در صورتی که خوب نیست بهبود دهید.

از سنگاپور به عنوان یکی از کم خواب ترین کشورها یاد می شود. یک ویژگی جدید در یکی از نسخه‌های جدیدتر ما، Venu 3، عملکرد مربی خواب است که در آن ساعت به شما در مورد بهبود کیفیت خوابتان توصیه می‌کند. نظارت بر خواب یک ویژگی پیشرفته است که در آن مراحل خواب و زمان‌های چرت شما هر شب ردیابی می‌شود و کیفیت خواب شما با امتیاز ۱۰۰ اندازه‌گیری و منعکس می‌شود. خواب با کیفیت خوب برای بهبودی، از نظر جسمی و ذهنی مهم است. ما نباید کیفیت خواب خوب را دست کم بگیریم.

ما می‌خواهیم ساعت‌هایمان را فراگیر کنیم، و یکی دیگر از ویژگی‌های جدید Venu 3، عملکرد ویلچر است که به جای گام‌ها، فشارهای روزانه را ردیابی می‌کند و هشدارهای تغییر وزن را ارائه می‌دهد. برای ارائه تجربیات ردیابی سلامت و تناسب اندام با کیفیت، مهم است که تفاوت‌ها را در فیزیولوژی فردی و اینکه چگونه استفاده از ویلچر بر عملکرد بدن شما تأثیر می‌گذارد، در نظر بگیرید.

درباره ردیاب های تناسب اندام گارمین به ما بگویید. چگونه در طول سال ها تکامل یافته است؟

ما دائماً خود را به چالش می کشیم تا محصولات خود را بهبود بخشیم و به مصرف کنندگان خود کمک کنیم تا به اهداف تناسب اندام مورد نظر خود برسند. نمونه‌ای از فناوری ما که طی سال‌ها در حال پیشرفت است، ادغام Multi-GNSS و SAT IQ است که به شما ردیابی GPS دقیق‌تری می‌دهد و در عین حال کارایی باتری را حفظ می‌کند.

با پیاده سازی داده ها توسط داده های ارائه شده توسط Firstbeat Analytics، اکنون می توانیم اطلاعات دقیق تری را برای سلامتی و تناسب اندام شما نسبت به قبل ارائه دهیم. Firstbeat Analytics با دیگر برندهای ساعت هوشمند برای اندازه‌گیری بیومتریک و ضربان قلب کار کرده است و از زمانی که Firstbeat را خریداری کردیم، آن فناوری را در داخل خود آورده‌ایم و دیگر مجبور نیستیم به یک ارائه‌دهنده شخص ثالث اعتماد کنیم. این به ما کنترل بیشتری بر نوآوری برای داده ها و تجزیه و تحلیل دقیق داده ها داد.

برخی از ویژگی‌های جدیدی که اخیراً در ساعت‌های هوشمند خود گنجانده‌ایم، مانند Forerunner 265، 965 و fēnix 7 Pro، Real-Time Stamina هستند که به شما امکان می‌دهد بدانید که در طول یک دویدن چقدر قدرت مصرف می‌کنید، و آمادگی تمرین، در جایی که این ساعت به شما توصیه می کند که آیا بدن شما بر اساس خواب، زمان ریکاوری، HRV و سایر عوامل آماده تمرین است یا خیر.

ساعت‌های هوشمند گارمین اکنون به ویژگی‌هایی مجهز شده‌اند که نظارت ۲۴ ساعته بر سلامت و داده‌های مربوط به فعالیت‌ها مانند علم دویدن و علم دوچرخه‌سواری ما را ارائه می‌دهند. این به کاربر اجازه می دهد تا از داده ها برای درک بهتر سطح سلامت و تناسب اندام خود و یادداشت تغییرات یا الگوها استفاده کند.

از طریق نظارت بر خواب و ویژگی هایی مانند تغییرپذیری ضربان قلب (HRV)، کاربران فعال مانند ورزشکاران و دوندگان معمولی می توانند بهتر درک کنند که استراحت و ریکاوری چگونه بر سطح تناسب اندام آنها تأثیر می گذارد.

گارمین چگونه از بازخورد مشتریان برای بهبود و توسعه سری Forerunner استفاده می کند؟

ما به دقت نیازها و ترجیحات در حال تحول مخاطبان هدف خود را رصد می‌کنیم و از طریق نظرسنجی‌ها، گروه‌های متمرکز و تعاملات رسانه‌های اجتماعی با مشتریان درگیر می‌شویم تا بازخورد ارزشمندی را جمع‌آوری کنیم.

با جدیدترین سری Forerunner، قدرت دویدن مبتنی بر مچ را معرفی کرده‌ایم که داده‌های حیاتی مانند سرعت، طول گام یا زمان تماس با زمین را اندازه‌گیری می‌کند تا به دوندگان کمک کند تا کارآمدتر بدود. ما همچنین اهمیت عمر باتری را برای کاربران Forerunner خود، از جمله دوندگان مسافت طولانی و ورزشکاران سه‌گانه، درک می‌کنیم. ما تضمین کرده‌ایم که حتی با یکپارچه‌سازی نمایشگر AMOLED، عمر باتری طولانی‌تری را حفظ می‌کنیم.

آیا می توانید آینده فناوری پوشیدنی گارمین را به ما بگویید و اینکه Forerunner چگونه در این چشم انداز نقش ایفا می کند؟

در نهایت، ما دوست داریم که ابزارهای پوشیدنی ما برای همه افراد با نیازهای تناسب اندام متفاوت در دسترس باشد، نه فقط برای ورزشکاران. گارمین ایمنی را در اولویت قرار می دهد.

و قابلیت اطمینان در فناوری نوآورانه ما.

ما علاقه مندان به ورزش را از طریق نظارت دقیق، داده های دقیق و تمرکز بر سلامتی توانمند می کنیم.

این افراد را تشویق می کند که ماجراجویی و زندگی سالم تر را در آغوش بگیرند و اعتماد به نفس را برای مقابله با چالش ها القا می کند.

در ساعت‌های سبک زندگی‌مان مانند Venu 3، عملکرد ویلچر را نیز معرفی کرده‌ایم تا تجربه‌ای شخصی‌تر از سلامت و تناسب اندام را برای کاربران ویلچر فراهم کنیم.

با سری Forerunner، ما به فراتر رفتن از مرزها و بهبود ساعت هوشمند پیشرو برای دوندگان در بازار ادامه خواهیم داد.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران