اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

کدام محصولات گارمین با قایق های برقی کار می کنند؟

ماشین‌ها، قایق‌ها، ماشین‌های چمن‌زنی – اگر می‌توانید از یک چیز مطمئن باشید، این است که ما فقط نسخه‌های الکتریکی ماشین‌آلاتی را خواهیم دید که قبلاً کاملاً با سوخت کار می‌کردند. اما اگر بگوییم در آینده نزدیک بازار منحصراً برقی خواهد بود طولانی است. برای دریانوردانی که قایق‌هایی با موتورهای الکتریکی کار می‌کنند یا علاقه‌مند به خرید آن هستند، خوب است بدانند کدام برندهای دریایی آزمایش شده و واقعی محصولاتی را تولید می‌کنند که هر دو نوع کشتی را در خود جای می‌دهند.

در گارمین، صاحبان قایق های برقی و سوختی می توانند تقریباً کل مجموعه محصولات دریایی ما را خریداری کنند. در حالی که ممکن است ما تعصب داشته باشیم، گزینه های زیادی برای انتخاب وجود دارد. اما از آنجایی که قایق های برقی به طور خاص عمدتاً از روی صفحه نمایش کنترل می شوند، به طور خاص چند محصول وجود دارد که می خواهید هنگام تجهیز قایق خود اولویت بندی کنید.

چارتپلاترها
در یک قایق برقی (یا هر قایق، واقعاً)، به یک نمودار نمودار نیاز دارید که بتواند 3 کار را انجام دهد: پیمایش، اتصال و ادغام.

پیمایش: نمودار نمودارهای گارمین البته کارهای بیشتری انجام می دهند، اما وقتی اکثر مردم به یک واحد با کیفیت فکر می کنند، ابتدا به ناوبری فکر می کنند. با نمودارها و نقشه‌برداری ممتاز، و همچنین توانایی کنترل خودکار خلبان با هر نمودار نمودار سازگار، یک واحد گارمین بی‌معنا است. این فقط این است که شما به کدام یک نیاز دارید. برخی، مانند سری GPSMAP™ 9000، دارای گیرنده و آنتن موقعیت 24xd GPS هستند تا بتوانید در هر لحظه دقیقاً بدانید کجا هستید - و آن را با وضوح کریستالی روی صفحه نمایش لمسی با وضوح 4K خواهید دید. سایرین، مانند سری ECHOMAP™ UHD2، با نقشه‌برداری ساحلی یا داخلی Garmin Navionics+™ از پیش بارگذاری‌شده ارائه می‌شوند تا در کنار سونارهای اسکن سنتی Garmin CHIRP و ClearVü™ از آن استفاده کنید تا مطمئن شوید هیچ ماهی پشت سر نمی‌ماند.

اتصال: با یک قایق برقی، کمی متفاوت از نگاه کردن به نشانگر گاز است. شما به یک نمودار پلاتر نیاز دارید که بتواند به موتور الکتریکی قایق شما متصل شود (خواه با باتری، پنل خورشیدی یا ژنراتور تغذیه شود) تا از هشدارهای عملکرد و ایمنی مراقبت کند. هیچ کس نمی‌خواهد وقتی باتریش تمام می‌شود وسط آب باشد. همچنین، نمودار نموداری است که می تواند به طور منظم با آخرین به روز رسانی های نرم افزار به روز شود - و یک صفحه اصلی قابل تنظیم تا اطلاعات مهم در جلو و مرکز قرار گیرند. یک صفحه نمایش اسپلش برای یک تجربه مناسب هم ضرری نخواهد داشت.

ادغام: چه از طریق OneHelm™، NMEA 2000® یا EmpirBus™، نمودار پلاترهای Garmin قادر به برقراری ارتباط با تقریباً همه ارائه دهندگان پیشرانه الکتریکی یا تأمین کنندگان تجهیزات الکتریکی هستند - به این معنی که دستگاه شما قرار است با سایر دستگاه های موجود در قایق شما صحبت کند تا شکل کشتی را حفظ کند. نیازی به نگرانی در مورد عدم برقراری ارتباط با گارمین در هواپیما نیست.
نمودارهای گارمین در این 3 دسته برتری دارند، با اندازه های مختلف صفحه برای بوت شدن. چه قایق شما دارای صفحه نمایش 5 اینچی باشد یا یک صفحه نمایش بزرگتر 27 اینچی، رابط کاربری ساده و رایج در نمودارهای گارمین تضمین می کند که بر روی موارد مهم تمرکز می کنید، نه اینکه بفهمید چگونه دستگاه خود را کار کنید.

کارتوگرافی
کاپیتان فقط به اندازه نقشه های آنها خوب است، به همین دلیل است که نقشه برداری Garmin برای هر صاحب قایق برقی ضروری است. گارمین نوآورترین و شناخته شده ترین تولید کننده الکترونیک دریایی در جهان نیست. تیم های نظرسنجی ما به طور خستگی ناپذیر برای ارائه داده های پیشرفته برای جزئیات نقشه برداری کار می کنند. این داده‌ها، و همچنین داده‌های شخص ثالث، به‌طور منظم به‌روزرسانی می‌شوند و به محصولاتی مانند Garmin Navionics Vision+™ و Navionics Platinum+™ وارد می‌شوند تا اطمینان حاصل شود که کاربران Garmin همیشه به‌روزترین نقشه‌برداری دریایی را دارند.

حتی بهتر؟ قایق‌های برقی نیازی به هدر دادن شارژ کاهش یافته برای یافتن نزدیک‌ترین مکان‌های شارژ ندارند. در عوض، به انجمن ActiveCaptain® بپیوندید تا جزئیات مربوط به نقاط مختلف مقصد را مستقیماً در Garmin MFD خود مشاهده کنید. هنگامی که مارینای مورد نیاز خود را انتخاب کردید، کافی است با Auto Guidance+™1 تماس بگیرید تا بهترین مسیر را دنبال کنید.

سوئیچ های دیجیتال
هر صاحب قایق برقی نیاز به تنظیم سوئیچینگ دیجیتال دارد. گارمین گزینه‌های سوئیچینگ دیجیتالی را در هر نوع و اندازه قایق ارائه می‌کند و به روش‌های بی‌نهایت قابل تنظیم برای کنترل فرمان شما اجازه می‌دهد. به عنوان مثال، EmpirBus یک سیستم سوئیچینگ دیجیتال برای قایق های جدید است که از یک یا چند ماژول کنترل توزیع دیجیتال فشرده (DCM) ساخته شده است. هنگامی که با یک نمودار نمودار گارمین (یا صفحه نمایش شخص ثالث سازگار) جفت می شود، به شما امکان می دهد تمام وسایل الکترونیکی متصل شده خود از جمله سیستم پیشرانه الکتریکی خود را مستقیماً از روی صفحه کنترل و نظارت کنید. و اگر اطلاعات کمی بیش از حد به نظر می‌رسد، نگران نباشید: قابلیت‌های سفارشی‌سازی امکان تنظیم صفحه‌های ساده و تعاملی را فراهم می‌کند که می‌توانند اطلاعاتی را که در طول مدتی که در آب هستید، در اولویت قرار دهید.

با رشد بازار قایق های برقی، هر سازنده ای که به طور سنتی در فضای سوخت فسیلی کار می کند، نمی تواند این کار را ادامه دهد. اما در گارمین، نوآوری همیشه در اولویت بوده است. محصولاتی که در مورد آنها بحث کردیم نقطه شروع عالی برای قایق برقی شما هستند، اما اینها تنها گزینه ها نیستند. رادارها، خلبان‌های خودکار، سیستم‌های صوتی و موارد دیگر را برای یافتن راه‌های بیشتری برای دریافت تنظیمات مورد نظر خود بررسی کنید. آماده اید تا جدیدترین کشتی آبی خود را تجهیز کنید؟ خرید مجموعه محصولات دریایی گارمین را آغاز کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران