اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

ساعت ورزشی گلف گارمین Garmin Approach S70 محصول جدید گارمین معرفی شد

با ساعت گارمین گلف Approach S70 آشنا شوید: آخرین افزوده ما به خانواده ساعت‌های گلف ما. ساعت گارمین گلف Approach S70 یک ساعت هوشمند گلف گارمین است که در دو اندازه مختلف موجود است و ساعت حاوی ابزارهای مفید برای زمین گلف و عملکردهای مختلف تناسب اندام برای بهبود گلف شما است. صفحه نمایش این ساعت گلف بسیار روشن است و به راحتی قابل خواندن است، حتی در نور خورشید. ساعت‌های هوشمند گلف دارای یک صفحه نمایش لمسی AMOLED هستند که می‌توانید کمتر از 43000 زمین گلف از سرتاسر جهان را که از قبل نصب شده‌اند، مشاهده کنید.

  • ویژگی های پیشرفته Approach S70

از باشگاه تا آخرین توپ، ساعت گارمین سری Approach S70 به گلف بازان با هر توانایی پاسخ می دهد. این ساعت گلف دارای تعدادی عملکرد بهبود یافته است که عبارتند از:

Caddy مجازی
ابزار بهبودیافته Virtual Caddy ساعت گارمین داده‌های مربوط به عکس شما را نشان می‌دهد و یک استراتژی حفره را بر اساس چندین عامل نشان می‌دهد. عواملی مانند داده های نوسان تاریخی، ارتفاع، سرعت باد، جهت باد و موارد دیگر را در نظر بگیرید.

بازی مانند فاصله
با عملکرد بهبود یافته PlaysLike Distance و فشارسنج داخلی کاملاً جدید  در ساعت گارمین ، می توان قبل از عکس بعدی، باد، دما و فشار هوا را بهتر در نظر گرفت. به این ترتیب می دانید که آیا شما یا توپ به سرعت اضافی نیاز دارید یا خیر.

CourseView Maps
ساعت گارمین گلف Approach S70 دارای 43000 نقشه CourseView است که دارای زمین های گلف تمام رنگی از سراسر جهان است. صفحه نمایش AMOLED به شما امکان می دهد جزئیات و خطوط اضافی را مشاهده کنید. رنگ سبز واقعاً روی مچ دست شما زنده می شود!

داده های کانتور سبز
بهترین ضربه نزدیک را برنامه ریزی کنید و توپ خود را با ویژگی جدید داده کانتور سبز قرار دهید. این نشان می دهد جهت و شیب (+نشان شیب) سبز در مسیرهای خاص. این ویژگی ساعت گارمین با عضویت فعال Garmin Golf (شروع از 10.99 یورو در ماه) در دسترس است.

آنالایزر لاپ AutoShot
برای قابلیت‌های ردیابی خودکار بازی، از جمله تشخیص توپ‌ها و تراشه‌ها، با سنسورهای باشگاه Approach CT10 ترکیب کنید.

گلزن
امتیاز دور در هر سوراخ را دنبال کنید و آن را برای ردیابی آمار و محاسبه نقص در برنامه Garmin Golf آپلود کنید.