اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021 داخلی 2

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

به روز رسانی محصول Garmin Q1 2023 جزئیاتی را در مورد ویژگی های آینده ارائه می دهد

به‌روزرسانی محصول Q1 برای ساعت‌های هوشمند گارمین جزئیاتی را در مورد عملکرد جدید جدیدی ارائه می‌کند که در آینده نزدیک ارائه خواهد شد. Enduro 2، epix (Gen 2)، سری fenix 7، Instinct 2، Instinct Crossover، MARQ (Gen 2)، quatix 7، tactix 7، Forerunner 255 و 955 به همراه سری vivomove از جمله دستگاه هایی هستند که دریافت خواهند کرد. به روز رسانی ویژگی ها

اینها در هفته های آینده شروع به کار خواهند کرد. در واقع Fenix 7 و دیگر ساعت‌های این گروه قبلاً اولین به‌روزرسانی‌ها را در نسخه 11.28 نرم‌افزار دیده‌اند.

بیشتر این تغییرات برای دستگاه های رده بالا انجام می شود

تشخیص خودکار صعود و فرود در تورهای اسکی یکی از ویژگی های جدید است. اگر از سفر لذت می برید، مشاور جت لگ می تواند چیزی برای شما مفید باشد. توصیه هایی در مورد ریتم خواب، قرار گرفتن در معرض نور محیط، و نحوه بازگشت به ورزش در عین کاهش اثرات جت لگ ارائه می دهد.

ورزش های آبی در سال های اخیر به طور فزاینده ای محبوب شده اند. آمار جدیدی در مورد اسکی روی آب، ویک بردینگ، موج سواری و تیوبینگ و همچنین فعالیت های قایقرانی چند روزه در دسترس است.

با نسخه 2.0، Physio TrueUp ارتقا یافته است. داده‌هایی مانند وضعیت تمرین، بار تمرین و تمرکز بار اکنون در چندین دستگاه گارمین همگام‌سازی شده‌اند تا تصویری کامل از فعالیت‌های آموزشی ارائه کنند. همچنین می توان ساعت را به عنوان وسیله اصلی برای آموزش تنظیم کرد.

همه این تغییرات در Fenix 7، epix (Gen 2)، Enduro 2، Tatix 7، MARQ (Gen 2) و quatix 7 قرار دارند. اما برخی دیگر از ساعت‌ها از دست خواهند رفت.

کراس اوور Instinct اخیراً دارای ویژگی‌های ورزش زمستانی، قدرت دویدن مبتنی بر مچ، گزارش صبحگاهی، سرعت تنظیم‌شده درجه و تمرینات پیشنهادی روزانه است. به دلایلی، Instinct Series 2 گزارش صبحگاهی را از دست می دهد. حداقل فعلا.

دارندگان Forerunner 955 و 255 تنها می توانند انتظار Physio TrueUp 2 را به عنوان یک ویژگی جدید در هفته های آینده داشته باشند. بنابراین هیچ مشاور جت لگ، که کمی ناامید کننده است. جالب خواهد بود که ببینیم چه عملکرد جدیدی با 965 و 265 آینده ارائه می شود. انتظار می رود هر دو در اوایل ماه مارس عرضه شوند.

با توجه به جدول، 945 LTE تمام ویژگی هایی را که 955 و 255 در حال حاضر دارند، خواهد داشت. در حال تلاش برای جبران است.

علاوه بر این، مدل‌های منتخب vivomove برای دریافت امتیاز خواب تنظیم شده‌اند.

اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی‌های بعدی که توسط Garmin توضیح داده شده است:

پیشرفت‌های بک‌کانتری اسکی/اسنوبرد: این نمایه از پیش بارگذاری‌شده اکنون بین نزولی و صعودی تمایز قائل می‌شود. همچنین به شما امکان می دهد ردیابی را شروع کنید و آن را در تمام روز اجرا کنید.

راهنمای جت لگ: در پرواز طولانی مدت بعدی خود، این نکات را برای کاهش اثرات تاخیر جت دنبال کنید: قرار گرفتن در معرض نور، برنامه خواب و ورزش. اطلاعات سفر خود را در تقویم برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect وارد کنید و نحوه تنظیم ساعت بدن خود را با مکان جدید خود نظارت کنید.

فعالیت های ورزشی بیدار: آمار اسکی روی آب، ویک بردینگ، موج سواری و لوله کشی اکنون در دسترس است. این پروفایل‌های جدید فعالیت ورزش‌های آبی، زمانی را که در حال حرکت یا منتظر قایق هستید، تشخیص می‌دهند.

Sail Expedition: از نمایه فعالیت سفر بادبانی جدید برای گسترش ماجراجویی خود با ضبط یک فعالیت چند روزه که نیاز به شارژ کمتری دارد، استفاده کنید. حسگرها و لوازم جانبی برای صرفه جویی در مصرف باتری و ردیابی موقعیت مکانی GPS شما هر ساعت یک بار خاموش می شوند.

Physio TrueUp 2.0: برای کاربران با چندین دستگاه سازگار. همگام سازی داده های فیزیکی TrueUpTM اکنون ویژگی های آموزشی مانند وضعیت تمرین، بار تمرین، فوکوس بار و وضعیت HRV را یکپارچه می کند. شما می توانید یک دستگاه اصلی برای اطمینان از داده های آموزشی سازگارتر تعیین کنید. کاربرانی که دارای چندین ساعت هوشمند سازگار هستند یا دارای یک ساعت هوشمند سازگار با دستگاه Edge 1040 هستند واجد شرایط هستند.

ویجت طلوع و غروب آفتاب 2.0: با نشانه‌های روزانه برای زمان طلوع و غروب خورشید، می‌دانید چه زمانی یک ماجراجویی را شروع کنید یا قبل از تاریکی کمپ راه‌اندازی کنید. نمودار ارتفاع، موقعیت خورشید را در آسمان نشان می دهد. همچنین می‌توانید موقعیت خورشید را روی نقشه ببینید تا موقعیت آن را نسبت به موقعیت خود نشان دهید. این به شما امکان می دهد موقعیت آسمان را در زمان های مختلف روز درک کنید.

برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران