اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:   09128841470   09102087500    88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

با برنامه Garmin ECG ، در ساعت Venu 2 Plus نوار قلب خود را مشاهده کنید

برنامه تایید شده توسط FDA و تایید شده بالینی به مشتریان Venu 2 Plus این امکان را می دهد که نوار قلب را ضبط کرده و علائم فیبریلاسیون دهلیزی را مستقیماً از ساعت هوشمند خود بررسی کنند.
امروز ECG App را معرفی کرد، یک برنامه پاکسازی شده توسط FDA برای ساعت هوشمند Venu 2 Plus که به کاربران امکان می دهد ضربان قلب خود را ضبط کرده و علائم فیبریلاسیون دهلیزی (AFib) را در هر زمان و هر مکان بررسی کنند. مشتریان می توانند از برنامه ECG برای ضبط یک نوار قلب 30 ثانیه ای استفاده کنند و نتایج ریتم قلب خود را بلافاصله در ساعت یا در صورت تمایل، بعداً در برنامه تلفن هوشمند Garmin Connect  مشاهده کنند.
دان بارتل، معاون فروش جهانی مصرف کنندگان گارمین گفت: «برنامه ECG اولین ویژگی ساعت هوشمند گارمین است که توسط FDA پاک شده است و ما از ارائه این ابزار انقلابی به مشتریان خود به عنوان راهی دیگر برای حفظ سلامتی آنها بسیار هیجان زده هستیم. در طول مراحل اولیه AFib، معمولاً علائم نادر است و تشخیص آن را در یک محیط بالینی دشوار می‌کند. با برنامه جدید ECG، مشتریان Venu 2 Plus می‌توانند به راحتی در هر زمان نوار قلب را ضبط کنند و به صورت اختیاری گزارشی از نتایج خود ایجاد کنند تا بعداً با پزشک خود در میان بگذارند.
هنگامی که مشتریان نوار قلب می گیرند، برنامه ECG از حسگرهایی در Venu 2 Plus برای ضبط سیگنال های الکتریکی استفاده می کند که نحوه ضربان قلب آنها را کنترل می کند. سپس برنامه ECG آن ضبط را برای تشخیص علائم AFib تجزیه و تحلیل می کند. علاوه بر این، کاربران این گزینه را دارند که نتایج برنامه ECG خود را با Garmin Connect همگام کنند. از طریق برنامه Garmin Connect، مشتریان می‌توانند تاریخچه نتایج برنامه ECG را مشاهده کنند و گزارش‌هایی ایجاد کنند که می‌تواند با ارائه‌دهنده مراقبت‌های بهداشتی به اشتراک گذاشته شود.
برنامه ECG اکنون در Venu 2 Plus برای مشتریان ایالات متحده در دسترس است و قبل از استفاده به آخرین نسخه برنامه Garmin Connect نیاز دارد. گارمین قصد دارد به گسترش سبد محصولات خود که از برنامه ECG پشتیبانی می‌کنند ادامه دهد و آن را در مناطق جدید مطابق با تأییدیه لازم نظارتی راه‌اندازی کند. برای اطلاعات بیشتر در مورد برنامه ECG و نحوه تنظیم آن، به Garmin.com/ECG مراجعه کنید.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

ویژگی_های_ساعت_گارمینساعت_ورزشی_گارمینgarmin_tehranنمایندگی_ساعت_گارمینقیمت_ساعت_گارمینgps_garmingarmin_watchنوار_قلب_ساعت_گارمینgarmin_iranمشخصات_ساعت_گارمینساعت_هوشمند_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران