اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:   09128841470   09102087500    88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

همکاری گارمین و دانشگاه لیدن امیدوار است که افسردگی را برای پیشگیری در آینده پیش بینی کند.

اگر می‌توان افسردگی را پیش‌بینی کرد و در مورد آن هشدار داد، درست مانند پیش‌بینی آب و هوا، چه؟ رعد و برق با افزایش رعد و برق پیش بینی نمی شود. و اینگونه است که ما در حال حاضر افسردگی را پیش بینی می کنیم. با ردیابی علائم در طول زمان. در عوض، هواشناسان ویژگی‌ها و نوسانات محیطی را دنبال می‌کنند و به تغییرات قریب‌الوقوع اشاره می‌کنند تا مردم را آگاه کنند تا بتوانند برای طوفان آینده آماده شوند. به عنوان مثال، محققان دانشگاه لیدن همچنین داده های بیومتریک شرکت کنندگان را برای کمک به شناسایی علائم هشدار دهنده اولیه افسردگی زیر نظر دارند. هدف از این؟ امکان پیشگیری اولیه و شخصی سازی شده.

نحوه پیش بینی و پیشگیری از افسردگی
افسردگی یک بیماری شایع و ناتوان کننده است. با توجه به اینکه تنها 50 درصد بیماران با درمان اولیه بهبود می یابند، متخصصان موافقند که پیشگیری موثرترین روش کاهش بروز افسردگی در سراسر جهان است.
مطالعه WARN-D، یک پروژه تحقیقاتی پنج ساله به رهبری دانشیار دکتر ایکو فرید از دانشگاه لیدن، از ردیاب تناسب اندام Garmin vívosmart 5 برای نظارت بر 2000 دانش آموز هلندی از نظر علائم اولیه افسردگی استفاده می کند تا در آینده بتواند در مرحله پیشگیری شناسایی شود.
دانشگاه می تواند یک زمان استرس زا باشد و در واقع، برخی از دانش آموزان دچار مشکلات سلامت روانی مانند افسردگی می شوند. مطالعه دکتر فرید یکی از اولین مطالعات در جهان است که بر زندگی روزمره دانش آموزان تمرکز کرده است و با استفاده از تلفن های هوشمند و ردیاب های تناسب اندام Garmin به عنوان ابزار جمع آوری داده ها، هدف آن درک بهتر عوامل محرک افسردگی است. داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط ابزارهای پوشیدنی ما به محققان کمک می‌کند تا یک سیستم هشدار زودهنگام سفارشی‌سازی شده بسازند، که به‌صورت رایگان به‌عنوان یک برنامه WARN-D برای گوشی‌های هوشمند در دسترس خواهد بود.

نقش گارمین در ردیابی سلامت و فعالیت بدنی
محققان شرکت‌کنندگان را برای سال‌ها دنبال می‌کنند تا بر اساس داده‌های جمع‌آوری‌شده، دوره‌های افسردگی بعدی را پیش‌بینی کنند. برای این منظور، همه شرکت‌کنندگان یک Garmin vívosmart® 4 را به صورت 24 ساعته روی مچ خود می‌بندند، داده‌های جمع‌آوری‌شده توسط ردیاب تناسب اندام را با Garmin Connect همگام می‌کنند و روزانه به یک سری سؤالات از طریق تلفن هوشمند خود پاسخ می‌دهند.
Garmin Health API داده‌ها را جمع‌آوری کرده و از طریق پلتفرم Fitrockr به تیم تحقیقاتی می‌فرستد. vívosmart® 4 مراحل و مدت خواب، فعالیت روزانه، ضربان قلب، استرس و Body Battery™3 شما را ثبت می کند. محققان بر این باورند که داده‌های خواب، به ویژه، ممکن است پیش‌بینی‌کننده انتقال قریب‌الوقوع به مسائل مربوط به سلامت روان باشد.
برای محققان دانشگاه لیدن، گارمین یک بسته فناوری مقرون به صرفه ارائه کرده است که از رعایت قوانین سختگیرانه حریم خصوصی اروپا پشتیبانی می کند، که برای داده های شخصی حساس حیاتی است.

فیتروکر و گارمین سلامت
Fitrockr یک مجموعه محصول از Digital Rebels GmbH، یک شرکت نرم افزاری مستقر در برلین است. پلت فرم تحقیق و تجزیه و تحلیل آن به سازمان ها اجازه می دهد تا به راحتی ساعت های هوشمند Garmin را با دسترسی به داده های خام با وضوح بالا، میزبانی مستقل، جریان داده های بلادرنگ و تجزیه و تحلیل و صادرات مستقیم مدیریت و همگام کنند. Fitrockr یکی از عمیق ترین پیاده سازی های فناوری یکپارچه Garmin Health API و SDK است و از سال 2018 راه حل های سازمانی Garmin Health را ارائه می دهد.


برای مشاوره و خرید محصولات گارمین با شماره تلفن 88880034-021 شرکت اطلس رهنگار آریا تماس حاصل فرمایید.

گارمین_سلامتقیمت_ساعت_گارمیننمایندگی_گارمین_ایرانgpsrahnegaratlasrahnegarنمایندگی_گارمین_ایرانساعت_ورزشی_گارمینجی_پی_اس_دستی_گارمینساعت_هوشمند_گارمینمشخصات_ساعت_گارمیننمایندگی_ساعت_گارمین

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران