اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

با Tacx NEO Bike Plus از Garmin دنیای بیرون را به داخل خانه بیاورید

دوچرخه‌های هوشمند داخلی همه کاره یکی از دقیق‌ترین، واقعی‌ترین و بی‌صداترین تجربه‌های سواری در محیط داخلی را ارائه می‌کند - به علاوه یک تناسب کاملاً قابل تنظیم - تا هر سواری را حماسی کند.

امروز Tacx NEO Bike Plus را معرفی کرد، یک دوچرخه هوشمند داخلی با کاربری ساده که آماده سواری با احساس جاده واقعی، شیب های شبیه سازی شده و تغییر دنده مجازی پیشرفته است. از راحتی خانه، Tacx NEO Bike Plus یک سواری آرام و معیارهای دقیق قدرت، سرعت و آهنگ را ارائه می‌کند - حتی در دوی سرعت. Tacx NEO Bike Plus کاملاً قابل تنظیم است و می‌تواند به سرعت برای مطابقت با دوچرخه در فضای باز سفارشی شود و برای استفاده توسط چندین ورزشکار در خانه طراحی شده است. به‌علاوه، وقتی ورزشکاران با برنامه آموزش Tacx  در یک دستگاه هوشمند سازگار جفت شوند، می‌توانند تمرینات ساختاری را دنبال کنند، در سواری‌های حرفه‌ای شرکت کنند و فیلم‌های همهجانبه Tacx را از زیباترین دوره‌های آموزشی در سراسر جهان سوار شوند.

دان بارتل، معاون فروش جهانی گارمین گفت: «ما از ارائه به‌روزرسانی‌های نوآورانه برای Tacx NEO Bike Plus هیجان زده‌ایم تا آن را به یکی از سازگارترین و جذاب‌ترین دوچرخه‌های هوشمند موجود تبدیل کنیم». با معیارهای دقیق عملکرد، طراحی قابل تنظیم و دسترسی به صدها فیلم آموزشی از سراسر جهان با برنامه Tacx Training، Tacx NEO Bike Plus اینجاست تا به شما کمک کند در مسیرهای حماسی سوار شوید، از آن صعودهای طاقت فرسا صعود کنید و کیلومترها را طی کنید. دور - همه از خانه خودتان.

یک حس واقعی سواری، در داخل خانه

Tacx NEO Bike Plus که دارای معیارهای تمرینی و عملکردی پیشرفته است، طوری طراحی شده است که هر سواری در داخل خانه را تا حد ممکن واقعی تر می کند.

  • به لطف شیفترهای قابل برنامه ریزی بازطراحی شده برای SHIMANO، SRAM یا Campagnolo، احساس پریدن به یک دنده متفاوت را با یک ضربه انگشت تقلید کنید.
  • وقتی با برنامه آموزش Tacx یا برنامه های شخص ثالث سازگار جفت می شوند، سطوح مختلف مانند سنگفرش و شن را احساس کنید.
  • اینرسی دینامیکی به حفظ حس حرکت رو به جلو بر اساس سرعت و گرادیان کمک می کند.
  • هنگام اتصال به منبع تغذیه خارجی، یک درایو در سراشیبی را با شبیه‌سازی فرود تقلید کنید.
  • موقعیت پای چپ و راست را اندازه گیری کنید تا تکنیک پدال زدن را بهتر تجزیه و تحلیل کنید و حرکت پدال موثرتری ایجاد کنید.

طراحی استثنایی

Tacx NEO Bike Plus با ارائه اندازه‌گیری دقیق توان در 1% - به علاوه اندازه‌گیری‌های قابل اعتماد و ثابت برای سرعت و آهنگ - تصویر واضحی از عملکرد دوچرخه‌سواران ارائه می‌دهد. Tacx NEO Bike Plus با طراحی متعادلی که حداکثر پایداری را تضمین می کند، یکی از بی صداترین دوچرخه های داخلی موجود است و برای هر سرعتی تا 2200 وات آماده است. علاوه بر این، دوچرخه‌سواران می‌توانند برای صعود در فضای باز تمرین کنند، یا با تمرین در شیب‌های شبیه‌سازی شده واقعی تا شیب 25 درصد، شدت تمرینات داخل سالن را افزایش دهند.

Tacx NEO Bike Plus کاملاً قابل تنظیم است تا چندین ورزشکار را در یک خانه جای دهد. پنج طول مختلف میل لنگ یک تناسب دقیق و سفارشی را ارائه می دهد و میله صندلی باریک و میل فرمان را می توان تا میلی متر تنظیم کرد و تطبیق تنظیمات را با دوچرخه سواری در فضای باز آسان می کند. به علاوه، فن های تعاملی داخلی به طور خودکار توسط قدرت یا ضربان قلب سوار کنترل می شوند.

اتصال و اجرا کنید

Tacx NEO Bike Plus با یک صفحه نمایش یکپارچه 4.5 اینچی و دو شارژر USB، به سوارکاران اجازه می دهد تا از برنامه آموزشی Tacx و سایر پلتفرم های آموزشی محبوب در تلفن هوشمند، تبلت یا لپ تاپ خود لذت ببرند و حتی می توانند عملکرد خود را در رایانه دوچرخه سواری Garmin Edge ردیابی کنند. . با اشتراک ممتاز در برنامه Tacx Training، سوارکاران می‌توانند با بیش از 250 ویدیوی واقعی و با کیفیت بالا از سراسر جهان، بهتر در تجربه تمرینی خود در فضای داخلی غرق شوند و حتی می‌توانند با Garmin انحصاری به چالش‌های «Ride with the Pros» بپیوندند. ویدیوهای تیم حمایت شده دوچرخه سواران همچنین می توانند تمرینات ساخت یافته را دنبال کنند، با حریفان زنده مسابقه دهند، داده های GPS را آپلود کنند، با نقشه های سه بعدی و غیره سوار شوند. به‌علاوه، پس از یک سواری، تمام داده‌هایی که یک دوچرخه‌سوار بیشتر به آن‌ها تکیه می‌کند در برنامه Garmin Connect™ است – مشاهده آمار و نقشه‌های سواری یا تجزیه و تحلیل پیشرفت آن‌ها را از هر جایی آسان می‌کند.

Tacx NEO Bike Plus که در ژانویه 2023 در دسترس است، قیمت خرده فروشی پیشنهادی 3999.99 دلار دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد Tacx NEO Bike Plus، به Garmin.com مراجعه کنید.

garmin_tacxgarminwatchنمایندگی_خرید_گارمین_تکسقیمت_گارمین_تکسگارمین_تکسویژگی_گارمین_تکسمحصول_جدید_تکس_گارمینgarmin_cycle_tacx_garmin_cycle_new

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران