اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2 - شرکت اطلس ره نگار آریا

  واحد فروش:  09102087500  09102087600   88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

ماهی یاب جدید گارمین

سیستم لایو اسکوپ LiveScope™ Plus جدید گارمین
یکی از چالش های مهم برای ماهیگیران و قایق سواران این است که بتوانند زیر آب را ببینند . آب های عمیق و آب های گل آلود برای قایق سواران یک مشکل بزرگ هستند . امروزه با پیشرفت تکنولوژی این امکان وجود دارد که با چشمی الکترونیکی زیر آب را ببینیم . محل عبور ماهی ها ، پستی وبلندی های کف رود خانه و دریا ، اجسام غرق شده زیر آب ، تله های ماهیگیری مانند گرگور ، اشیائ مدفون  شده زیر شن های کف رودخانه و گیاه هان کف رودخانه که ممکن است برای قایق مشکل ساز باشد و بسیاری موارد دیگر که برای قایق سواران مهم است را میتوانیم از طریق دستگاههای سونار و اسکوپ گارمین ببینیم . شرکت گارمین به صورت تخصصی برای ماهیگیری و گشت های دستگاههای سونار تولید میکند . این دستگاهها با فرستادن امواج به عمق با کمک یک ترنسدیوسرTransducer و دریافت بازتاب آنها یک تصویر مجازی از زیر آب ( به صورت زنده ) تولید میکنند که این امکان را به ناخدا میدهد که کف دریا را ببیند . که اصطلاحا به ماهی یابمیگویند.
جدیدترین سیستم ماهی یاب سیستم Garmin LiveScope™ Plus System گارمین است . این سیستم در یک باندل به همراه یک عدد چشمی GLS 10™ and LVS34 Transducer ارائه شده . تفاوت اساسی این ماهیاب نسبت به مدل های قدیمی این است که تصاویر با کیفیت تر و واضح تری را به مانیتور میفرستد و محیط وسیع تری را پشتیبانی کرده و کمتر دچار نویز میشود . همچنین پشتیبانی از حالت های Forward، Down و Perspective و نصب ضروری، باعث میشود چیزی را از دست ندهید . 
یک سیستم تثبیت کننده داخلی، تصویر سونار را در نمودار پلاتر سازگار شما، حتی در شرایط سخت، ثابت نگه می دارد .

LiveScope™ Plus System
With GLS 10™ and LVS34 Transducer
PART NUMBER 010-02706-00

LiveScope™ Plus LVS34
Transducer only
PART NUMBER 010-02706-10


گارمین_سونارگارمین_بندرعباسگارمین_دریاییگارمین_لنگهگارمین_ایرانگارمین_عرشهگارمین_لایو_اسکوپگارمین_سنگگارمین_بندر_انزلیگارمین_گرگورگارمین_ماهیگیریماهییاب_گارمینگارمین_ترنسدیوسرنمایندگی_گارمین_تهرانگارمین_لایو_سونارگارمین_بندر_بوشهرقیمت_ماهی_یاب_گارمینگارمین_زیر_آبگارمین_قایقگارمین_لنج

دیدگاه

ثبت دیدگاه

نمایندگی ساعت گارمین در ایران