اطلاعات تماس

  آدرس:  تهران، خیابان گاندی ، کوچه 5 ، پلاک 5 ، واحد 2

  واحد فروش:   09128841470      88880034-021

  ایمیل:  info@gpsrahnegar.com

  ساعات کاری:  شنبه تا چهارشنبه از ساعت 9-17 پنجشنبه از ساعت 9-12

تگ ها

محصولات مخصوص آفرود گارمین Garmin Off-Road Devices

دستگاه گارمین
گارمین از همان  ابتدای فعالیت خود نگاه ویژه ای به اتوموبیل رانی خصوصا اتومبیل رانی خارج از جاده یا همان آفرود داشته و دارد . جی پی اس های خودرویی گارمین در سایز ها و شکل های مختلف در خدمت رانندگان هستند . در اینجا به دستگاههای مناسب آفرود و فعالیت خارج از شهر و جاده خواهیم پرداخت 

جی پی اس آفرود گارمین ترد Garmin TREAD Offroad GPS
دستگاه گارمین ترد بهترین گزینه برای آفرود و ماجراجویی در خارج شهر است . یک دستگاه مستحکم با قابلیت ارتباط بین 20 دستگاه از طریق فرکانس رادیویی . یعنی در هنگام رانندگی دوستان خود را با موقعیت دقیق روی نقشه ببینید . همچنین بسیاری قابلیت منحصر به فرد که فقط گارمین ترد دارد .

گارمین پاورسوییچ Garmin Power Switch
دستگاه گارمین سویچ کامل کننده کار شماست . گارمین سوییچ را نصب کنید و بیت تمام دستگاههای گارمین که در خودروی خود بسته اید ارتباط برقرار کنید و آنها را کنترل کنید . هر دستگاهی مانند بوغ ماشین نیز با این سوییچ قابل کنترل است . 

گارمین اورلندر Garmin OVERLANDER
یک دستگاه جی پی اس خودرویی بسیار روان و زیبا با استحکام بالا که باصفحه نمایش بزرگ طراحی شده تا همه از کار کردن با آن لذت ببرند . همچنین اورلندر خصوصیات منحصر به فردی دارد که فقط در اورلندر است .

گارمین زومو Garmin ZUMO
اگر موتور سیکلت سوار هستید و مسیر های پرپیچ و خم و ناهموار را دوست دارید ، این جی پی اس مناسب کار شماست . هرچند این جی پی اس برای موتور طراحی شده اما برای خودرو هم مناسب است . انیمیشن های سه بعدی این محصول بسیار کاربردیست . 

گارمین اینریچ مینی Garmin INREACH Mini
کوچکترین جی پی اس اینریچ با قابلیت ارسال پیام کمک ، و سیم کارت داخلی ماهواره ای . در هرلحضه ای که میخواهید بدون توجه به اینکه آنتن موبایل دارید یا نه موقیت مکانی خودتان را ارسال کنید و یا برای اسال کمک پیام بفرستید .


گارمین مونتانا 700 / 750 آی Garmin MONTANA 700 / 750i
گارمین مونتانا یک جی پی اس موفق دستی است . اما اینبار گارمین با صفحه نمایش بزرگ و طراحی جذاب خودرویی – دستی آن را به یک دستگاه دوکاربرده تبدیل کرده . همچنین مدل Montana 750i دارای قابلیت اینریچ و فرستادن پیام است .

دوربین دنده عقب گارمین Garmin Backup Camera
یک دوربین دنده عقب بسیار مقاوم و ضد آب با کیفیت اچ دی که با تمام دستگاههای گارمین همگام سازی میشود ، نیاز اساسی شما گارمین باز هاست . دوربین دنده عقب گارمین چشم پشت سر شماست .

بیسیم رادیویی گارمین Garmin Group Ride Radio 
بیسیم رادیویی گارمین قابل اتصال به دستگاههای گارمین ترد ، به شما این امکان را میدهد تا با گروه خود در ارتباط باشید و همدیگر را از پیشامد های جاده با خبر کنید . اگر آفرود کار  کرده باشید متوجه اهمیت این مساله خواهید بود . البته این دستگاه فعلا فقط در امریکا کار میکند .  

برای مشاوره و خرید هر یک از محصولات آفرود گارمین با اطلس رهنگار آریا گارمینایران تماس بگیرید
شرکت 88880034-021
امیری 2087500-0910
تاجیک 8841470-0912
شرفی 2087600-0910

کارمینگارمین_گاندی_جنوبیتجهیزات_آفرود_گارمینآفرود_گارمینآفرود_بازارگارمین_آفرودمایندگی_گارمینگارمین_آفرود_بازگارمینگارانتی_اصلی_گارمینگازمینگارمین_آفرود_ایرانجی_پی_اس_آفرودبیسیم_گارمینسوییچ_آفرودگارمین_رادیوگارمین_اینریچخودرو_کامل_گارمین ‘hvldk

دیدگاه

ثبت دیدگاه