ساعت هاي گارمين سري مارک Garmin MARQ Series
ساعت هاي سري مارک گارمين ساعت هاي هوشمند ورزشي بسيار زيبا و شيک و لوکس هستند که علاوه بر اين که در ورزش هاي تخصصي و حرفه اي کاربرد دارند در ميهماني ها و مکان هاي رسمي استفاده ميشوند . گارمين با طراحي خاص و شيک اين ساعت ها را به عنوان ساعت لوکس و تخصصي به مخاطبين خود معرفي کرده. بدنه تمام تيتانيوم و شيشه ياقوت (سافاير Sapphire) و بند هاي با کيفيت و طراحي هاي زيبا و خاص از ويژگي هاي بارز اين سري از ساعت ها مي باشد . اين سري از ساعت هاي گارمين در چند مدل تخصصي معرفي شده .
گارمين مارک اتلت Garmin MARQ Athlete
010-02206-16
ساعت گارمين مارک اتلت ساعت هوشمند ورزشي زيبا با بدنه تمام تيتانيوم و شيشه ضد خش سافاير و تمامي قابليت هاي ساعت فنيکس 6 ايکس است . داراي تمامي سنسور ها و پروفايلهاي ورزشي و قابليت اضافه کردن ورزشهاي جديد . مناسب براي همه ورزشکاران و استفاده رسمي است . سازگار با بند هاي سايز 22 کوييک فيت و بند مخصوص سري مارک گارمين .
گارمين مارک ادونچر Garmin MARQ Adventurer
010-02006-27
ساعت گارمين مارک ادونچر( اکسپديشن) ساعت زيبا با بدنه تمام تيتانيوم و شيشه سافاير و بند چرمي دور دوخت ايتاليايي (با کيفيت بسيار بالا ) با ظاهري شيک مناسب براي کوهنوردي و طبيعت گردي هاي طولاني مدت است . قابليت ويژه اين ساعت اين است که با برنامه مخصوص ذخيره انرژي خود ميتواند باتري ساعت را تا 4 هفته حفظ کند .garmin marq expedition
گارمين مارک کاپيتان Garmin MARQ Captain
010-02206-07
ساعت هوشمند گارمين مارک کًپتِين يا کاپيتان طراحي شده براي استفاده در کشتي و قايق و مناسب سفر هاي دريايي ميباشد. اين ساعت قابليت هاي خاصي همچون اتصال به دستگاههاي دريايي گارمين و نمايش اطلاعات آنها روي ساعت ، نمايش سرعت و جهت باد ، اتو پايلوت يا ناوبري اتوماتيک و همچنين کنترل سيستم هاي صوتي مارک فيوژن و قابليت هاي دريايي ويژه ديگر را دارد . با بند برزنتي نايلوني .
گارمين مارک اَويتور Garmin MARQ Aviator
010-02006-04
ساعت خلباني گارمين مارک اويتور طراحي شده براي خلباني و ديگر ورزشهاي هوايي و مناسب سفر هاي هوايي ميباشد . اين ساعت با يک بند زيباي تيتانيومي به بازار معرفي شده و همچنين يک محصول تحت عنوان GARMIN MARQ AVIATOR PERFORMANCE EDITION معرفي شده که شامل بند تيتانيومي نيست و قيمت مناسبي دارد. اين ساعت داراي ديتابيس فرودگاههاي جهان ميباشد و با دستگاههاي داخل کابين متصل ميشود و اطلاعات آنها را روش ساعت نمايش ميدهد . خط پرواز را روي نقشه هاي هوايي نشان ميدهد و وضعيت آب و هوا را روي ساعت نشان ميدهد . همچنين اطلاعات پرواز را از طريق سايت گارمين فلاي و برنامه گارمين پايلوت آپلود و دانلود ميکند.
ساعت گارمين مارک درايور Garmin MARQ Driver
010-02206-01
ساعت رانندگي گارمين مارک درايور ساعتي بسيار زيبا با طراحي شيک و خاص مناسب براي رانندگي حرفه اي و مسابه در پيست اتومبيل راني ميباشد. بند اين ساعت يک بند بسيار خاص و زيبا از جنس تيتانيوم و سيليکون است که بارنگهاي مشکي و قرمز طراحي شده و جلوه ساعت را بسيار زيبا کرده.اين ساعت داراي اطلاعات مخصوص پيست هاي اتومبيل راني معروف دنياست و قابليت هاي مخصوص مسابقات اتومبيل راني پشتيباني ميکند.
گارمين مارک کامندر Garmin MARQ Commander
010-02006-10
ساعت آموزش نظامي مارک کامندر داراي قابليت هاي ورزشي و نظامي طراحي شده براي آموزش نظامي و ورزشهاي هوايي مانند چتر بازي و کايت و ... است. اين ساعت داراي جي پي اس دو محوره يا Dual-Format است . داراي قابليت کيل سويچ Kill Switch که در مواقع اضطراري اطلاعات ساعت را سريعا پاک ميکند . همچنين داراي حالت خفي ميباشد که ساعت را غير قابل شناسايي ميکند . و از ورزش جامپ مستر پشتيباني ميکند . همچنين داراي يک بند برزنتي مشکي است.