ساعت هوشمند
ساعت هوشمند (SMART WATCH)،همانطور که از نام و مفهوم آن پيداست به معناي ديجيتال هوشمند بودن مي باشد وبه عنوان يک دستيار شخصي کاربرد دارد .ساعت هوشمند ساعت ديجيتالي مي باشد که بدون عقربه طراحي شده است،و قابليت هايي که داراست آن را نسبت به ساعت هاي کلاسيک متمايز مي کند ،زيرا به جز نشان دادن زمان ،قابليت برنامه ريزي و همچنين مسيرياب و اتصال پذيري را نيز داراست .در هر زمان و مکان مي توانيم آن را همراه خود داشته باشيم تا حتي سلامتي مان را آناليز کند، همچنين کارهاي روزمره مان را يادآور شود. بعضا ساعت هاي هوشمندي هستند که قابليتي مشابه رايانه دارند ،و نقطه اتصال مي توانند برقرار کنند به صورت واي فاي يا بلوتوث با دستگاه ها ديگر ،و همچنين برنامه هايي که اندرويدي هستند.دسترسي ها و قابليت ها
دسترسي ها و قابليت ها :

پخش راديو:اگر دوست داريد از اخبار روز با خبر شويد و يا حتي برنامه هاي راديويي گوش بدهيد ،ساعت هاي هوشمند پخش راديو را دارا هستند.

جي پي اس:اگر مسير خود را به درستي مي خواهيد پيدا کنيد ،نمي دانيد در جاده يا خيابان و يا براي رسيدن به  مکاني چه کاري بايد انجام دهيد ،از جي پي اس ساعت هوشمند گارمين استفاده کنيد.

اتصال تلفن همراه :اگر مي خواهيد بدون نياز به موبايل خود تماس هايتان را پاسخ بدهيد، از نقطه اتصال بلوتوثي که فعال کرده ايد مي توانيد تمام تماس هاي خود را در ساعت هوشمندتان پاسخگو باشيدو از پيام ها ورويدادها و اتصال به برنامه ها مطلع و از برنامه ها استفاده نماييد .

بازي :براي بازي هايتان ساعت هوشمند را همگام سازي نماييد تا در يک صفحه نمايشي بازي هاي خود را مديريت و انجام دهيد و امتياز بگيريد.

موزيک :موزيک و پخش آن را هر روز در برنامه خود داريم اکثرا ،پخش موزيک ، پادکست، کتاب صوتي ،به صورت آنلاين و آفلاين را مي توانيد به ساعت هوشمند بسپاريد .

مدير برنامه :ساعت هوشمند علاوه بر تمام قابليت هايي که داراست کي تواند براي شما يک دير برنامه خستگي ناپذير وهمواره در کنارتان باشد ،آلارم هاي بيداري ،براي ورزش ،رويدادها و جلسات ،سلامتي واخطارها ،و برنامه ريزي هاي روزمره شما را مديريت مي کند و يادآور مي شود.و همچنين حافظه پذيري و قابليت عکسبرداري و فيلم برداري و ...موارد را داراست .


وبلاگ هاي پيشنهادي :

ساعت هاي هوشمند چگونه در زندگي ما تاثير مي گذارند ؟
هر ساعتي را در کجا استفاده کنيم ؟