ساعت هاي هوشمند چگونه در زندگي ما تاثير مي گذارند ؟

ساعت هاي هوشمند هم، مانند هر چيز ديگري که درعصرحاضر موجود مي باشد به زندگي هاي ما راه پيدا کرده است .اين تکنولوژي نيز مانند موارد ديگر در عرصه ي مد و پوشاک و اکسسوري جايگاه مناسبي پيدا کرده است ،و ميتوان به عنوان جزئي جدايي ناپذير، در روز مرگي هايمان به اين اکسسوري جذاب توجه داشته باشيم .حال آنکه چگونه مي توانند زندگي هايمان را دستخوش تغييرات کنند و تاثير گذاري آنها نيز موضوعي جذاب است که به آن با اشاره به چند نکته مي پردازيم .
                                                          جايگزيني ساعت عادي به ساعت هوشمند


اکثرا به ساعت به عنوان يک اکسسوري نگاه نمي کنند،بلکه اعتقادشان براين موضوع مي باشد که ساعت مي تواند بسيار وسيله اي تاثير گذار در پوشش فردي و حتي در زمانبندي و رسيدگي به کارهايشان باشد .بخاطر اين موضوع نيز هزينه هايي ميشود که در غالب برند و مدل و غيره مي باشد .اما حال بايد ببينم يک ساعت معمولي و عادي داشته باشيم که فقط زمان را به ما نشان مي دهد و شيک و منحصر بفرد است ،يا يک ساعت هوشمند که علاوه بر تمام موارد ،کاربردي نيز ميباشد .در اينجا رقابت بين ساعت هوشمند و ساعت عادي يه وجود مي آيدزيرا دو نسل متفاوت را به نمايش مي گذارند ،پس بهتر آن است که تلفيقي از اين دو را انتخاب کنيد .

کاربرد هاي ساعت هوشمند و تاثيرات آن بر زندگي مان

کاربردهاي ساعت هي هوشمند در مدل هاي آنها خلاصه مي شود ،چرا که هر ساعت علاوه بر طراحي به کاربردهاي منحصر بفردي تجهيز مي شود .اما به چند کاربردي که دارند و تقريبا در تمام آنها موجود مي باشد اشاره  مي کنيم .

قابليت اتصال به موبايل به وسيله بلوتوث:مي توانيد تماس هاي خود را متصل کنيد و مکالمه داشته باشيد .و حتي عکس و فيلم هاي خود را در مي توانيد در حافظه داخلي و رم آن ذخيره کنيد.
آپديت شدن خودکار زمان و موقعيت مکاني :زماني که در جايي و مکاني قرار داريد که نياز داريد درآن شهر و يا کشور ساعت خود را با آنجا تنظيم کنيد ،ساعت هاي هوشمند اين قابليت را دارند که به صورت خودکار نسبت به موقعيت مکاني شما تنظيم شوند .
آلارم ها و هشدارها و سفارش ها :در صورتي که شما قابليت آن را فعال کرده باشيد تمام موارد و پيام هايي که براي موبايل شما از ايميل تا پيام ها و تماس هاي شخصي برايتان نمايش داده مي شود . حتي مي توانيد به عنوان منيجر از آن براي قرار ها و برنامه هايتان استفاده کنيد . نکته جالب براي پرداخت ها  با کيف پول ديگر خودتان را به زحمت نيندازيد زيرا با ساعت هوشمند پرداخت هايتان را مي توانيد انجام دهيد و حتي ثبت سفارشات براي غذا و رزرو و غيره  را برايتان انجام مي دهد .
 هشدار سلامتي: ساعت هاي هوشمند علاوه براين موارد روي سلامتي افراد نيز تمرکز دارند و در هر نسخه اين کارايي مجهز تر مي شود .  علائم حياتي شما را چک مي کند و نبض و همچنين ضربان قلب شمارا شامل مي شود و در صورت هاد بودن آلارم مي دهد .و نيز قابليت جي پي اس را دارد و همچنين راهنماي مسير .


وبلاگ هاي مرتبط :

هر ساعتي را در کجا استفاده کنيم ؟
موجود شد ساعت گارمين انديورو garmin Enduro موجود شد
دو برند معروف ساعت ،اما هر برند شامل کدام برندها مي شود ؟
چگونه ساعت برند را از غير برند تشخيص دهيم ؟