ساعت گارمين تکتيکس دلتا Garmin Tactix Delta / Tactix Delta Solar / Tactix Delta Solar Ballistic  
Part Number : 010-02357-01/010-02357-11/010-02357-51
گارمين تکتيک دلتا  Garmin Tactix Delta يک ساعت ورزشي مالتي اسپرت با قابليت هاي نظامي ميباشد. اين ساعت همانند ساعت هاي سري فنيکس 6 ملتي اسپرت است و تمامي پروفايل هي ورزشي را دارد و همچنين ميتوان ورزش هايي که در ساعت نيست به آن اضافه و شخصي سازي کرد . اين ساعت داراي تمامي سنسور هاي موجود در ساعت هاي ورزشي ميباشد. ويژگي هايي که اين ساعت را از ديگر ساعت هاي ورزي متمايز ميکند ، ويژگي هاي نظامي Tactical Options  است . ويژگي هاي نظامي اين ساعت مثل ديد در شب NIGHT VISION CAPABILITY (مشاهده صفحه نمايش ساعت با دوربين هاي ديد در شب) و حالت خفي  STEALTH MODE (خاموش کردن تمامي عوامل قابل ردگيري ) و کليد مرگ KILL SWITCH (پاک کردن تمامي اطلاعات ساعت با يک دکمه) و ورزش جامپ مستر JUMPMASTER MODE (شامل انواع چتربازي و پرش از هواپيما و هليکوپتر) و جي پي اس دو محوره يا دوحالته DUAL-FORMAT GPS ( اطلاعات تخصصي و دقيقتر مکانيابي با استفاده از وضعيت توپوگرافي منطقه) و همچنين ظبط اطلاعات منطقه روي ساعت PROJECTED WAYPOINTS (براي استفاده بعدي) . باتري اين ساعت بسيار قوي است و براي استفاده طولاني مدت در خارج از شهر طراحي شده و در حالت ذخير نيرو ميتوان زمان استفاده از اين ساعت را چند برابر کرد .
ساعت تکتيکس دلتا سولار Tactix Delta Solar-Sapphire اولين ساعت گارمين با قبليت شارژ خورشيدي و شيشه سافاير يا ضد خش (همزمان) ميباشد .اين ساعت يکي از محبوترين ساعت ها بين ورزشکاران ، کوهنوردان و آفرود باز ها ميباشد .همچنين اين ساعت علاوه بر مقاومت بالا و شارژ خورشيدي داراي قيمت مناسب و به صرفه اي است.
ساعت تکتيکس دلتا سولار بالستيک Tactix Delta Solar Ballistic  آخرين ساعت از اين سري ميباشد که يک قابليت نظامي جديد به آن اضافه شده AB ELITE SOFTWARE و آن هم قابليت نشانه گيري ومحاسبه مسافت اهداف دور براي سلاح هاي دوربرد مانند موشک هاي زميني است . که در آموزش هاي نظامي بسيار کاربرد دارد.