يکي از لوکس ترين و پيشرفته ترين ساعت هاي ورزشي دنيا با امکاناتي فراوان

اين ساعت با 7 حسگر و انبوهي از امکانات براي ورزش،مسافرت،کوهنوردي،آفرود،بيابان گردي و بيراهه گردي مناسب است

باتري ساعت با استفاده‌ي روزانه به‌عنوان يک ساعت هوشمند تا 3 هفته شارژدهي دارد اما اگر GPS  به شکل مداوم روشن باشد تا 60 ساعت و در حالت ذخيره‌ي باتري براي پيگيري فعاليت‌هاي ورزشي( اولترا ترک ) 120 ساعت شارژدهي دارد.

fenix 6x جزو مدل‌هاي داراي شيشه‌ي ياقوت است. اگرچه در ظاهر، شيشه‌ي اين مدل با شيشه‌ي مدل‌هاي ديگر يکسان است، اما به شکل مؤثري در برابر خط و خش مقاوم است. علاوه بر شيشه، قاب استيل ساعت هم مقاومت خوبي دارد و با رنگ مشکي در کنار بند سيليکوني مشکي ظاهر يکدستي را به وجود آورده است. از ويژگي‌هاي ظاهري fenix6x عبور کنيم به سنسور ضربان قلب و گيرنده‌ ي gps/glonass/galileo آن مي رسيم.

يک آنتن EXO از جنس استيل ضدزنگ امواج ماهواره‌هاي GPS/GLONASS/GALILEO را دريافت کرده و به کمک آن مسافت طي شده و سرعت و... را به دست مي آوريم.

 پشت ساعت سنسور ضربان قلب آن قرار دارد که مي‌تواند به شکل مداوم تعداد ضربان قلب در هر دقيقه را شمارش کند. به کمک اين سنسور حين انجام فعاليت‌هاي روزمره ميزان کالري سوزانده شده در طول روز محاسبه مي‌شود. هنگام انجام فعاليت‌هاي ورزشي نيز، شدت و بهره‌وري ورزش ازلحاظ کالري سوزي روي نموداري رنگي نمايش داده مي‌شود.

سنسورهاي فشارسنج، دماسنج و قطب نماي ديجيتال ساير سنسورهاي fenix 6x هستند. اين سنسورها خود را با gps کاليبره کرده و از اين نظر هميشه با بيشترين دقت خود پارامترها را اندازه‌گيري مي‌کنند. ساعت گارمين داراي پروفايل‌هاي مختلفي براي ورزش‌هاي کوهنوردي، بدنسازي،دويدن و پياده‌روي، دوچرخه‌سواري، شنا، اسکي، گلف و قايقراني است. با انتخاب هر پروفايل اطلاعات مخصوص آن ورزش آناليز شده و نمايش داده مي‌شود. با اتصال ساعت به گوشي تلفن همراه مي‌توان اعلان‌هاي گوشي را روي صفحه‌ي ساعت مشاهده کرد. امکان تغيير نمايش اطلاعات، تصوير پس‌زمينه و نصب اپليکيشن‌هاي مختلف راه‌هايي براي شخص سازي بيشتر اين ساعت هستند.

جهت سفارش و اطلاعات بيشتر به لينک زير مراجعه فرماييد.

http://gpsrahnegar.com/product.aspx?pid=200331